Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
Roddick92
Autor tematu
Příspěvky: 120
Registrován: sob 08. úno 2014 14:50:10
Poděkování: 0 | 2
PAYOUT CASH:  118,47
Hodnocení: 0

Placené průzkumy pro Surveytime

sob 11. lis 2023 21:59:47

Dobrý den,

nabízím účast na placených průzkumech Surveytime, který je známý hlavně v Spojených států amerických pole působnosti má již však v 40.zemích po celém světě.

Na celosvětově uznávaném trustpilotu má nyní tento panel téměř již přes 12000.recenzí po celém světě viz. Scr9  průměrné hodnocení 4,2* z 5 tedy Excellent

Tento panel má zcela jiný obchodní model založený na tom, že respondenti z jiných panelů jsou často otráveni z toho že se běžně můžou nechat vyplatit až po dosažení určité sumy což je často otravné a zdlouhavé u Surveytime se vám toto stát nemůže! Jelikož samotný panel vyplácí okamžitě po dokončení průzkumu na Váš Paypal! Američané mají až 6.různých možností vyplacení pro občany ČR/SR je však pouze Paypal. Pozvánky na jednotlivé průzkumy chodí standartně na registrovaný email viz. screen níže doporučuji si přidat email tommy@surveytime.io do důvěryhodných adres budete tak mít jistotu, že pozvánky Vám nebudou chodit do složky hromadné či ještě hůř do SPAM složky. Odměny za průzkum jsou fixně vždy ohodnoceny 1 USD tedy zhrubDIa 25 CZK/1 EUR nebo v případě jednodušších průzkumů 0,5 USD tedy 12,5 CZK/0,5 EUR. Samotné dotazníky jsou vždy plně v Českém/Slovenském jazyce jak tomu znáte u jiných panelů. Web nabízí celkem 6.jazykových mutací Čeština/Slovenština zde chybí pokud jste nějaký jazykový expert a plně ovládáte i jiné světové jazyky tak to můžete uvést při sociodemografii a můžete tak dostávat i průzkumy v jazycích které plně ovládáte. 

Pro registraci klikněte zde : 
https://surveytime.app/Yuf6SLYgpp

Stručný návod : 
Po kliknutí na registrační link se vám objeví 4.možnosti jak se zaregistrovat standardně vložením e-mailu ale také  lze se regnout z twitteru, facebooku či gmailu. Viz. scr1 budete vyzváni aby jste odpověděli na pár  standartních úvodních otázek po dokončení se Vám možná zobrazí, že jejich algoritmus n a základě vašich odpovědí nalezl průzkum vhodný pro vás ihned k vyplnění kliknutím na tlačítko START NOW Viz. scr2 dotazník tedy vyplníte a budete přesměrováni na zisk odměny viz. scr3 kde se vás zeptají na vaši zkušenost s právě vyplněným dotazníkem kliknutím na Tommyho hlavičku. Dále vás to nasměruje viz scr4 na potvrzení odměny kliknete si tedy do níže uvedeného čtvrtce. Vyjede vám viz scr5 v zájmu ochranu potvrzení vašeho tel. čísla vyberete si tedy předvolbu +421 a necháte si zaslat verifikační kod ten zadáte viz. scr6 a je to viz. scr7 potvrzovací mail vám dorazí na e-mail kde vás budou informovat aby jste si zkontrolovali Váš Paypal účet s tím, že odměna byla již odeslána. Kouknete tedy na Paypal viz. scr8 a vidíte platba od obchodníka O.P Vision v pořádku dorazila! :-) 

Snad vše bylo jasné, kdyby ne ozvěte se.
Přílohy
Scr9.png
Scr8.jpg
Scr7.jpg
Scr6.jpg
Scr5.jpg
Scr4.jpg
Scr3.jpg
Scr2.jpg
Scr1.jpg
Pozvánka na průzkum.jpg

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Fredd (1),
Uživatelský avatar
Herakles (1),
Uživatelský avatar
neexus (1),
Cheezy (1),
JaPaJP (1),
Uživatelský avatar
Hrosskall (1),
Roddick92 (6)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host