Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
Roddick92
Autor tematu
Příspěvky: 120
Registrován: sob 08. úno 2014 14:50:10
Poděkování: 0 | 2
PAYOUT CASH:  118,47
Hodnocení: 0

Placené průzkumy pro Neobux

sob 11. lis 2023 21:46:33

Dobrý den,

nabízím účast na placených průzkumech pro Americkou léty ověřenou společnost.

Průzkumy, dotazníky a ankety

Existují lidé, kteří by to dělali i zadarmo, tak proč si vyplňováním dotazníků a různých anket nepřivydělat u NeoBux? Popravdě důvod je ten, že odměna za tyto průzkumy je relativně směšná. Alespoň ve srovnání s českými společnostmi, které vyplnění podobných průzkumů hodnotí v průměru 30 korunami. To ve srovnání s 0,24 $ (cca 5 Kč) od Neobuxu je jiná káva. Pokud však v tomto směru chcete být "věrni" firmě Neobux, dotazníky najdete v sekci "Survey".
Micropráce neboli Mini Jobs
Poměrně solidně ohodnocené úkoly najdete v sekci "Mini Jobs". Zpravidla se jedná o stažení nějakého softwaru do PC, za který budete ohodnoceni 0,03 $, ale někdy i 0,7 $. Nicméně ne každý si chce zapráskat počítač softwarem, který sebou dost možná ponese i nějaký ten nepříjemný vir.
Hraní online her
Tohle zní jako ideální možnost výdělku - hrát si online hry a přitom za to získávat odměny. Některé hvězdy e-sportu to tak skutečně mají, ale tohle zdaleka není ten případ. V kategorii "Games" můžete denně odehrát až 125 her, kdy za každou můžete získat 0,001 $. Má to však svá úskalí. Pokaždé musíte hrát alespoň 2 minuty a i tak se může stát, že odměnu nakonec nezískáte. Jedná se například o případy, kdy odehrajete několik her bez prohry nebo naopak bez vítězství a tím o část své odměny můžete přijít.

Výběr peněz z NeoBux

Pokud si budete chtít peníze vybrat, což asi budete, musíte dosáhnout výplatního minima 2 $. Nicméně výplatní minimum se s počtem požadovaných výběrů zvyšuje. U druhého výběru budete potřebovat nasbírat 3 $, při čtvrté výplatě 4 $ atd. Konečné výplatní minimum je 10 $, které nastane při 11. výběru a následně už se nezvyšuje. 


Nyní mají PROMO AKCI 24% navíc Bitlaps průzkumy!

Pro registraci klikněte zde :  https://www.neobux.com/?r=Gfk92


Snad vše bylo jasné, kdyby ne ozvěte se.
Přílohy
Neobux.jpg
Naposledy upravil(a) Roddick92 dne sob 11. lis 2023 21:46:46.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
Herakles (1),
Fredd (1),
Uživatelský avatar
neexus (1),
Cheezy (1),
JaPaJP (1),
Uživatelský avatar
Hrosskall (1),
Roddick92 (3)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host