Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
Roddick92
Autor tematu
Příspěvky: 114
Registrován: sob 08. úno 2014 14:50:10
Poděkování: 0 | 2
PAYOUT CASH:  70,17
Hodnocení: 0

Placené průzkumy pro I-E

úte 15. lis 2022 16:51:38

Dobrý den,

představuju Vám u nás stále né moc známý panel, ve světě však již roky ověřený Idle-Empire, na celosvětově uznávaném trustpilotu má parádní hodnocení 4,6*/5 viz. screen níže. Jedná se o německou firmu se sídlem ve městě Bochum.

Je zde několik forem výdělku kromě dotazníků, též nabídky, kvízy či sledování videí, hraní her a mnoho dalšího.. prostě kdo chce tak si zde vydělá, pěkné penízky.  :hi 

Po registraci doporučuji zajít do sekce profilers (vaše sociodemografie), a vše vyplnit viz. screen níže, budete tak dostávat vícero dotazníků, než-li ti, kteří by tuto sekci měli vyplněnou jen částečně či dokonce vůbec.

Není to moc otázek a zabere to max. 5-10 minut, stránka bohužel nemá českou mutaci, pokud anglicky opravdu neholdujete doporučuji používat prohlížeč Google Chrome a vpravo nahoře si to vždy přeložit.

Samotné dotazníky jsou pak již v češtině jen úvodní kvalifikační otázky mohou být anglicky!

Pozvánky na průzkumy občas chodí i na e-mail, osobně však doporučuji 1-2x denně zajít do sekce surveys a proklikat si jednotlivé přidružené partnery viz. screen průzkumy níže. Vždy klik na start earning, když vás to na průzkum nepustí zkuste ostatní je jich celkem 8 (Yoursurveys,Samplicious aj.).

Vyplacení probíhá rychle a metody výběru je opravdu mnoho doslova desítky možností. (Paypal, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Steam a desítky dalších možností..

Pro registraci do Idle-Empire Panelu klikněte zde :
https://www.idle-empire.com/?r=cx7ouv

Kdyby jste si nevěděli s něčím rady pište.
Přílohy
IE.jpg
Sociodemografie.jpg
Průzkumy.jpg
Naposledy upravil(a) Roddick92 dne úte 15. lis 2022 16:54:39.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Crownell (1),
Uživatelský avatar
neexus (1),
Uživatelský avatar
Herakles (1),
Roddick92 (6),
selatko01 (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host