Clicky

Věděli jste, že zkratka HYIP znamená High Yield Investment Program a jedná se o označení pro vysokovýnosový investiční program?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
Wincik
Autor tematu
Příspěvky: 1
Registrován: ned 04. čer 2017 17:10:10
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Pojďme se složit na tipy - tonypicks.com (verifikováno)

ned 04. čer 2017 17:26:55

Ahoj,
rád bych tímto způsobem našel "partnery" pro společné zakoupení typů ze stránky www.tonypicks.com. Najdete zde historii tipů po měsících, jednotlivých tipech.
Tipy jsou verifikované na stránce www.mybigpartner.com (mám dobré zkušenosti, odebírám tipy od "thebestfootballpicks").
Viděl bych to zatím na 1 měsíc na zkoušku a vytvoření kapitálu za 77 eur. Potom se můžeme domluvit na zakoupení delšího členství.
Pro to aby si někdo nemyslel, že chci někoho podvést, založil bych uzavřenou skupinu na Facebooku, kde bude probíhat veškerá komunikace, kde budou seznamy osob které zaplatili atd...
Vše ostatní na domluvě.
Kdo bude mít zájem, pište na e-mail : wincik@seznam.cz třeba do příští neděle 12:00 kdy uděláme závěr a domluvíme se na dalším postupu.

Díky za e-maily a věřím, že si společně pomůžeme k výdělku 🙂

 
Reklama
 
zaro
Příspěvky: 238
Registrován: čtv 08. zář 2016 12:31:10
Poděkování: 2 | 2
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Pojďme se složit na tipy - tonypicks.com (verifikováno)

ned 04. čer 2017 18:04:47

No neviem či si našiel správne forum a hlavne správny čas ,teraz tu bude každý opatrný s investovaním,Ja osobne to vidím tak,že tipovanie je založené na skúsenosti(a to potom môže každý z nás,kto sleduje šport),alebo na podvodne získaných informáciach(a v tom nechcem lietať)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host