Clicky

Věděli jste, že na internetu a z pohodlí domova je skutečně možné vydělat peníze, jediné co je pro to zapotřebí je kvalitní zdroj informací?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
Maria_Token Ad
Autor tematu
Příspěvky: 1
Registrován: úte 28. lis 2017 10:57:03
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

monetizace webů o kryptoměnách s Token Ad

úte 28. lis 2017 11:15:34

Dobrý den! Jmenuji se Maria a představuji mezinárodní společnost Token Ad. Zabýváme se monetizací webů, zaměřených na kryptoměny. Nabízíme pouze vysoce relevantní reklamní sdělení, která úplně zapadnou do okolního obsahu Vašeho webu. Stačí umístit náš kód a začít vydělávat! Platby zasíláme pravidelně přes PayPal, Wire Transfer nebo v kryptoměnách. Je to na Vás jaký způsob platby si zvolíte :) Je možné se dohodnout na spolupráci v rámci CPM a CPC modélů. Pokud máte web o kryptoměnách a chcete zvýšit svoje příjmy, neváhejte mě kontaktovat na maria@token.ad. Ráda Vám poskytnu blížší informace a vytvořím pro Vás konkrétní nabídku. Těším se na Vaši zprávu!

 
Reklama

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host