Souhlas s TnT a jak píše Jirka, je potřeba tomu věnovat extrémní čas a pokud k tomu není pořádný kapitál, zisk neodpovídá úsilí.
Můžu nabídnout investici, sice ne s 5% denně, ale taky slušnou a možnost vkladu (např. jako test) od 10 USD.
Jsou tam dva programy - týdenní a měsíční. Info kdyžtak PM


