Čaute. Chtěl jsem se na něco zeptat, jestli to náhodou někdo neví. Tento program mám nainstalovaný na androidovi v tabletce a vždycky, když mám ten program vypnutý tak to jde do mínusu (odečítají se mi peníze) a už mě to sere, protože jsem to musel před stáhnutím zaplatit. Jak to zapnu tak se to zas...