Tak to je nanič,a ktorý je podľa teba teraz najlepší? Tunesbarre alebo iný?
Btw za chvíľu mi v Tunesbarre konci ten počiatočný VIP 1, nevieš aký je kurz pri VIP0? A kde sa na tej stránke dajú kúpiť tie kódy na zlepšenie členstva? Neviem to tam nájsť
Vďaka za odpoveď


