Ahoj, jsem tu nový, pročítal jsem fora a učil se od Vás. Jsem na Mintosu ( pr. portfolia 13%), Bondsteru ( pr. portfolia 7%),Znoky ( pr. portfolia 9%). 1- Nemáte názor na platformu Fastinvest na rychlopůjčky? (krom toho max. rizika a adrenalinu) https://www.fastinvest.com/en 2- Neví někdo, jak si v...