Zdravím, je mi to blbý takhle psát po internetu,ale nevím,kde jinde začít než na stránkách a fórech jako zde, není tu někdo kdo nakupoval nebo platil za psc a zůstal mu zbytek,který nepotřebuje cca 5-10,- si myslím,že stačí,když víc tak budu jen rád,ale budu moc rád i za malý zůstatek,nebudu říkat,ž...