Ahojte..je mi to divný takhle žebrat, ale nemáte někdo prosím zbytek PaySafeCard s 13kč/0.48eur ? Chtěl jsem si koupit hru ale přepočítal jsem se. Pokud by jste byly takhle hodni tak mi to zasílejte na email: //Edit Administrátor: pravidlo 2h Děkuji všem kdo pošle http://pc-help.cnews.cz/images/smil...