Zdravím nedávno jsem narazil na binární opce. Kámoš mi o tom něco říkal, že je to docela zábava. Prej na tom sice nicmoc nevydělá, ale baví ho to. No a já jsem na to koukal a zdá se mi, že by se na tom snad dalo i něco vydělat. Koukal jsem třeba na http://forbino.com/binarni-opce/ a mají tam pěkně s...