Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
Imro
Autor tematu
Příspěvky: 18
Registrován: pon 01. dub 2013 15:36:16
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

ZUmail

úte 23. dub 2013 11:11:25

Bonus za registráciu 5,60 €

Každý novo registrovaný užívateľ dostane ihneď 5,60 €. Je to veľmi zaujímavá čiastka na začiatok, čo poviete? A to je iba začiatok…
Až 30 centov za každý ZUmail

Áno je to tak. Pokiaľ si daný ZUmail prečítate a potvrdíte to, obdržíte odmenu až 30 centov. Cenu ovplyvňuje hodnota kampane, a tak tiež Vaše postavenie v ZUmail leveli.
Odmeny za pozvánky

Máte veľa priateľov? V ZUmaile máte možnosť odoslať svojmu známemu pozvánku. Pokiaľ ju príjme a urobí si registráciu, dostanete ďalšiu odmenu! V tejto chvíli je odmena nastavená na 5 Kč. Pozvánky navyše môžete šíriť i pomocou unikátnej URL adresy (viď nižšie).
Súťaže a bonusy

ZUmail užívateľov si hýčkame! Pravidelne usporiadavame súťaže o hodnotné ceny, alebo finančné bonusy. Chcete vedieť aká súťaž práve prebieha? Urobte si registráciu a po prihlásení sa pozrite do záložky Súťaže :)
Zaujímavé ponuky

Našim užívateľom neposielame kde akú hlúposť. Naopak! Väčšinou sa jedná o ponuky zľavových portálov, telekomunikačných firiem, bankových domov, internetových obchodov, apod. Ponuky sú vždy výhodné a veľmi často sa jedná i o súťaže navyše.
Komfortný systém

Obsluhovať ZUmail bude pre Vás zábavou! Systém bol navrhnutý s ohľadom na prehľadnosť a jednoduchú navigáciu. Garantujeme Vám, že sa nestratíte a ovládanie bude hračkou.
Vlastná URL

Každý užívateľ ZUmail bude mať přidelenú unikátnu URL adresu ktorú je možné použiť na zdieľanie pozvánok napríklad na sociálnych sieťach (Facebook, Twitter), alebo v diskusiách, apod. Ktokoľvek klikne na odkaz a zaregistruje sa, vy máte odmenu v istú.

Registrácia:www.zumail.sk/somzuu/432e38c5693d5a81

 
Realpsojed
Příspěvky: 246
Registrován: pát 26. dub 2013 21:36:16
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: ZUmail

sob 27. dub 2013 11:44:36

Jsem na české mutaci.

Chybí jim veřejně přístupný odkaz na Podmínky použití, dle jejich vyjádření je dostupný při registraci (není...). Na stránce měli spoustu chyb, které jsem jim postupně hlásil, a které byly opraveny. Reagují na žádosti odeslané na podporu v uvedeném 48h okně.

Pozvánky mají jednoduchý fígl - pozvaný uživatel musí odklikat 3 zumaily aby se započetl. Ale pokud přestane číst zumaily a nechá jich 10 propadnout, vaši odměnu vám Stornují. Takže pozvat můžete jenom klikače, kteří tam opravdu zůstanou trvale.

Mám VIP účet. S jeho založením byly dva problémy, nejdřív jim nefungoval ukazatel podmínek, a když jsem podmínky splnil, zcela jim zmizelo tlačítko odkazující pro přechod na VIP. VIP dostane na výběr přejít na level 2, kde má vyšší odměny, ale musí používat ZUprofit a nakupovat u jejich partnerů (aspoň tak jsem to pochopil) NEBO může zůstat jako level 1 a dál jen odebírat maily za 0,5kč.

Minimálně mají neprofesionálně zařízený web.

Uživatele si nehýčkají. Soutěže vůbec neexistují, jediný finanční bonus který jsem dostal bylo 11 kč za dokončení VIP registrace. Posílal jsem prázdný mail, vyplňoval formulář a takové hlouposti. Dál ve VIP systému jsou novinky. Celkově jsou tam dvě novinky, jedna z minulého roku, a poslední z 5.2.2013 o tom, že když si přes zumail zažádáte o půjčku, dostanete 50kč na účet jako bonus.

Musím však uznat, že maily zatím chodí, pravidelně každý den. Průměr mi vychází na 3,14 mailu/den. Všechny jsou za 0,5kč, (nejnižší možná odměna). První výplatu uvidím tak za rok. Prostě velký prd. Ale komu ty maily nevadí, enjoy ;)

Seru na klikačky nemám na to čas ;)
 
Aneb9
Příspěvky: 23
Registrován: pon 13. kvě 2013 9:47:41
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: ZUmail

pon 13. kvě 2013 9:58:08

Ohledne obecných podmínek, jsem jim psala a tak mi poslali mailem jejich znění i s dodatkem, že jsem si je měla přečíst při registraci, kdy mi je poslali. také mi to nepřijde zrovna korektní. A co jsem postoupila na VIP, tak mailu posílají daleko méně.

 
manchesterunited
Příspěvky: 24
Registrován: ned 12. kvě 2013 20:00:03
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: ZUmail

pon 13. kvě 2013 16:13:44

na zumail, jsem se registroval taky, za registraci byla odmena, pak chodily maily tak 5 denne, vsechny za 1 kc, ted jsu rad, kdyz mi prijde 1-2 kazdy den. vydelek je zde pomaly a trva hodne dlouho, nez se dostanes na castku potrebnou pro cashout, takze musim zumailu dat minusovy bodik (prozatim)

 
klacek135
Příspěvky: 22
Registrován: ned 12. kvě 2013 19:57:03
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: ZUmail

úte 14. kvě 2013 19:49:03

zumail me zpočátku velmi nadchl, ale pak jsem prokoukl jak pomalé vydělávání to je a jsem dost skeptický k tomu abych se dostal
na výplatní částku vůbec někdy

 
czflashman
Příspěvky: 32
Registrován: pon 13. kvě 2013 16:27:17
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: ZUmail

úte 14. kvě 2013 21:20:52

čím blíž jste k výplatě, tím méně chodí mailů ;)

 
Aneb9
Příspěvky: 23
Registrován: pon 13. kvě 2013 9:47:41
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: ZUmail

stř 15. kvě 2013 6:54:09

Teď se mi zdá že se trochu vylepšili, dnes mi přišlo 5 mailů.

 
ahoj
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 16. kvě 2013 18:21:23
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: ZUmail

pát 17. kvě 2013 11:50:57

Na Zumail jsem si zatím udělal celkem dobrý názor. Chodí tak 5 mailů denně, ale připadá mi, že jich je čím dál míň a míň a za míň peněz. Máte, prosím, někdo důkaz, že vyplatili peníze?

Jo ještě chci připomenout, že nemají vypracovaný systém reffů. To je škoda, že za každého dostanete jen 5Kč.

 
Aneb9
Příspěvky: 23
Registrován: pon 13. kvě 2013 9:47:41
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: ZUmail

sob 18. kvě 2013 7:37:48

Ano, s těmi rerefaly je to škoda, a ještě když přestanou být aktivní, tak Vám polatek stronují. To mě sklamalo.

 
plzenan
Příspěvky: 11
Registrován: sob 18. kvě 2013 10:17:06
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: ZUmail

sob 18. kvě 2013 10:53:21

Trošku vám tu ZUmail objasním ako to vlastne chodí a funguje ;o)

Na stránke www.zumail.cz som sa registroval 18.06.2012 10:12:03. Približne v tejto dobe spustili súťaž o 20x 5000 Kč ktoré získali prví 20-ti užívatelia ktorí priviedli pod seba 60 ďalších užívateľ a tí aktivovali svoje konto prečítaním aspoň 3 mailov a zostali aktívny i ďalšiu dobu. Prečo to neskúsiť, tak som pozval 60 ľudí ktorí potvrdili účasť a získal som ako 20-ty 5000 Kč ktoré mi vyplatili na môj účet vo Fio banke. Aby ste si nemysleli že to píšem len tak do vetra tak prikladám i zopár obrázkov z môjho konta:
- prehľad vyúčtovania: http://www.imagehosting.cz/?v=zumail.png
- riadok z môjho bankovníctva vo Fio banke: http://www.imagehosting.cz/?v=zumailfio.png
- moja reakciu na výhru nájdete úplne dole tu (volám sa Ján): https://www.zumail.cz/uzivatele/

Takúto súťaž od tej doby opakovali ešte 2x a nieje vylúčené že sa i do budúcna bude konať podobná súťaž.

Počet mailov ktorý každému príde je podľa požiadavky zákazníka ktorý si za reklamu platí. Tiež záleží podľa kraja v ktorom sa každý nachádza. Veď prečo by si napríklad Plzeňská firma robila reklamu v Brne keď tam nemá pobočku atď. Takže mne môže za deň prísť 5 mailov, ale niekomu v inom kraji príde 8 alebo 3 a toto ovplyvňuje len požiadavka od zadávateľa. Proste sú dni keď nepríde ani jeden mail a sú dni keď ich príde i cez desať.

Momentálne som na level 2 po spárovaní s mojeID. Na tomto leveli je síce výplatný limit zvýšení z 1000 Kč na 2000 Kč, ale máte k dispozícií iné možnosti získavania provízií ako sú:
- Cashback: získavate späť nejaké percentá napríklad z nakupovania na stránkach ako slevomat, baťa a iné
- ZUprofit: doporučujete napríklad pôžičky, poistenie, kasíno a s toho máte nejaké percentá odmeny
- Doporučenky: ak sa užívateľ overí cez mojeID získavate vyššiu odmenu až do výšky 15 Kč za jedného doporučeného užívateľa

Záleží len na vás či vytrváte v klikaní na maily, veď to nezaberie tak moc času, príde mail, otvorím ho, kliknem na niektorý z odkazov, otvorí sa mi okno kde načítava adresu www.zumailfeed.cz/XXXXXXX ak to presmeruje na www.zumail.cz/XXXXXXX tak okno zatvorím, nemusím ju vôbec čítať, stačí že sa mi pripísala odmena za jej otvorenie o čom sa môžete presvedčiť vo vašom konte 8-)

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Sanjago (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů