Clicky

Věděli jste, že v rámci fóra Tržiště máte možnost udělovat Vaší protistraně hodnocení?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Deliczero
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

NeoBux.com

sob 29. zář 2012 15:59:07

NeoBux

Za klik až 0.02$
Za reff klik až 0.02$

Payout jsou 2$, každý další se poté o 1$ navyšuje.
Reklam je na webu opravdu hodně a to cca 20-30 ( standarti a golden členové ). Pokud jste golden Váš výdělek se pohybuje cca ve výši 0.11$ denně bez refferálů, standarti vydělají méně.

Obrázek

Reklama

Katka84

Re: NeoBux.com

sob 08. čer 2013 18:51:35

Ještě jsem se zaregistrovala na Probux a the bux a Clixboom - ale nevím, neobux mi přišel tak nějak nejlepší. Tak mi to štve a to pěkně :-( Klidně si založím účet nový, ale zase abych pár měsíců klikala jak blbec a zase mi to blokli, tak to se mi fakt nechce.
to mrakoplash - díky za odpovědi, kdyžtak jestli mi můžeš poslat link, že jestli se budu znovu registrovat, tak bych to (jako díky za odpovědi) vzala přes tebe
I když se modlím, aby mi ten starý účet odblokovali :-)

mrakoplash
Poděkování: 0 | 0

sob 08. čer 2013 19:12:58

Jééé. To jsi hodná, že chceš být můj první direct na NeoBuxu. :lol: Link mám na stránkách v mém podpisu (mám tam klikaček i víc), tady je to zakázaný, jelikož zde má protekci zakladatel tohoto diskusního vlákna. :D
Ale nevím, nevím, jestli ti půjde na stejné IP znovu registrovat. Rozhodně ale budeš muset uvádět při registraci jiný e-mail, než jsi měla u toho původního zablokovaného účtu. Dokonce možná i jinou PayPal adresu.

Katka84

ned 09. čer 2013 7:44:37

Tak jsem to prubla, Neobux - nový účet a uvidíme jak to půjde. Jinak moc pěkné stránky, musím to nastudovat a možná ještě nějakou klikačku dám, kterou hodnotíš dobře :-)

Katka84

NeoBux.com - zablokovaný účet

pon 10. čer 2013 12:36:42

Dávám to sem, třeba to někomu pomůže - zablokovali mi účet na neobuxu, napsala jsem jim vysvětlující, srdceryvný email s prosbou aby mi to odlokovali...na email: ticket@neobux.com.
A světe div se, nejen že odpověděli, ale snad mi to i odblokují :-o
Takže komu se to stane, tak máte šanci.
*-------
napsali mi toto, já jim odepsala, že fakt čestně slibuju, tak uvidíme jestli odblokují
--

Hello.
You have violated point 2.8 of our terms of service.
If you promise not to break the rules of our terms of service again, the account could be reopened.

Best regards,
Alex H.
NeoBux Support

kristuska

pon 10. čer 2013 16:02:06

no mně se stalo to samé na PTCbezkonce...na moji IP byl zaregistrovaný někdo úplně cizí. Jeho účet byl smazán, ale nevím jak postupovat dál, jak zjistit, jestli moji IP adresu někdo nezneužívá. Máte s tím někdo zkušenost?

mira6408

pon 10. čer 2013 16:41:26

[quote="FromlJan"]Nevěřim tomu, že by někdo klikal z mé IP adresy.To je nějakej podfuk nebo nevim. Bylim v rodinym domě, takže soused to být nemůže a z domácnosti využívam pc z 99 % já a na 100 % vím, že nikdo neobux nekliká.A hlavně by mě musel vždy předběhnout v jakoukoliv hodinu. Spíš mi to přijde že někdo využívá mojí IP drobet jinak.[/quote]
Zkus jiný prohlížeč.

Návštěvník

úte 11. čer 2013 13:19:38

Mě by zajímalo, jak si u této klikačky zařídit vyšší výdělek, jelikož si najmu třeba 50 referarů, z nichž kliká jen polovina a druhá polovina tak napůl. Tím pádem na tom spíš prodělám než vydělám, nemáte někdo nějaký osvědčený systém?

mrakoplash

úte 11. čer 2013 18:10:28

Jsou to prostě zloději! :evil: Já se tam registroval 18. 12. 2012, do 16. února jsem měl čisté zisky celkově $24,5, pak to ale šlo z kopce (aktivita refů), zítra se dostávám s čistými zisky na $0! Ano, čistou nulu! Do 20. listopadu, kdy mi končí pronájem posledních refů, pronajatých na max. 240 dní už budu každý den zařezávat mínus $0,2 až $0,5 denně. Prostě za to dennodenní klikání na miliardu reklam, ze kterých ONI mají bezproblémové zisky, jim budu ještě platit!!! :evil: :evil: :evil: NEOBUX JE JEDEN OBŘÍ SCAM!!!

krugy
Moderátor fóra

stř 12. čer 2013 10:33:28

ziadny scam to nie je, len treba vediet trochu porozmyslat a nie bezhlavo investovat do niecoho, co sa neoplati. Ak tam chces byt a nieco zioskat, treba si radsej pozriet nejake MiniJobs a na tom ziskas ovela viac, ako klikanim a refmi. Hodnotu jobs maju najvyssiu, co som videl...

mrakoplash

stř 12. čer 2013 16:30:44

Právě před chvílí v AdPrize: You have won: 100 NeoPoints :D :lol: Sákra, co si za to mám koupit? Doteď jsem vyhrával sem tam jednou za týden 10 a najednou takový balík. :lol:

• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7