Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
Imro
Autor tematu
Příspěvky: 18
Registrován: pon 01. dub 2013 15:36:16
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Mail Guru

pon 01. dub 2013 15:59:29

Slovenská mailovka Mail Guru
Bezplatná služba, ktorá vám umožní zarábať tisíce tým, čo ste až dodnes robili zadarmo - čítaním reklamy.
Projekt mailguru.sk je na Slovensku jedinečný systém odmeňovania užívateľov, ktorí budú prijímať reklamné e-maily našich obchodných partnerov. Po tom, čo sa zaregistrujete, Vám mailguru bude zasielať reklamné e-maily svojich obchodných partnerov. Vašou úlohou je tieto e-maily iba prijímať, za čo Vám budeme platiť.
Hneď pri registrácií dostanete 10 EUR.Za každý e-mail dostanete od 0,02 do 2 EUR.Peniaze si budete môcť nechať vyplatit na váš učet.
Registrácia:http://www.mailguru.sk/ref/3153

 
komedia
Příspěvky: 1
Registrován: ned 07. dub 2013 12:12:16
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Mail Guru

ned 07. dub 2013 12:23:39

...no nazdar, ...ty musis byt naozaj sprosty ako zito :D ...mailguru nikoho nikdy nevyplatilo..."mailguru" je v podstate iba nazov domeny :D ...ako sa vola osoba ktora ti posle peniaze? - nevies! ako sa vola firma? - nevies! ake maju sidlo? - nevies!...ake maju ico? - nevies!...akych maju obchodnych partnerov? - nevies!.............ty si to zabil chlapce... verit neznamej osobe, ze mi vyplati 200 euro, to dokaze naozaj iba par ludi na svete :D

http://mailguru-podvod.blogspot.sk/ - radsej precitaj vsetko o mailguru a aky to je podvod...chlapec co to robi si mysli ze je hrdina...ziskava osobne udaje uzivatelov...maily, hesla...a potom s nimi obchoduje a zneuziva ich...raz aj na neho pride :) curacik :lol:

 
Malcher
Příspěvky: 68
Registrován: stř 22. kvě 2013 23:51:42
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Mail Guru

čtv 23. kvě 2013 0:06:21

Když jsem se registrovala, tak emaily chodily asi 2 denně. Ale potom jsem pod sebe asi během týdne sehnala 30 lidí a doteď (už asi 3 měsíce) nedošel žádný email ani mě, ani těm registrovaným. A na dotaz kdy zase začnou chodit emaily a jestli jen tak náááhodou nejde o podvod, mi nikdy nikdo neodepisuje. Takže je to jasný...

 
mohikan
Příspěvky: 31
Registrován: sob 02. lis 2013 15:36:07
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Mail Guru

čtv 14. lis 2013 10:26:49

stranka Mail Guru je SCAM
nasel sem
Mailguru je zpět! Má nové majitele a slibují reklamy 4 x denně!
Hned první 2 emaily byly za 0,4 a 0,2 Eur!
Veškeré výdělky i referralové zůstávají z dřívějška.
Dnes večer ještě doplní kontakty.

Hned při registraci 10 Eur!
Za každý e-mail dostanete od 0,02 do 2 EUR.
Peníze vyplácí na bankovní účty.

Došel mi email, že je Mailguru zpět. Chvilku jsem byla ráda, ale jejich reakce jsou hrozné. Vypadá to, že nový majitel vůbec neumí pravopis, neodpovídá na dotazy lidí na Facebooku. Nyní dokonce všem resetoval účet a adresu si napsal na Seychely :-) No jednání otřesné!!! Opravdu jde o podvod! Pokud by to převzal někdo solidní, tak by aspoň prvně zařídil stránky a pak až to znovu spustil....

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů