Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 26

Kolik máte k 15.02.2016 v tomto fondu investováno?

Do 1 000 USD
15 (36%)
1 001 - 5 000 USD
18 (43%)
5 001 - 10 000 USD
6 (14%)
Nad 10 000 USD
3 (7%)
 
Celkem hlasů: 42
 
enzo
Autor tematu
Příspěvky: 29
Registrován: ned 14. říj 2012 10:11:20
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

ned 14. říj 2012 10:32:58

Nová stránka plná informací o fondu, denně aktualizovaná: zde
Investiční fond, nabízí zhodnocování peněz na forexu. Na zhodnocení fondu se můžete podívat  zde. Funguje od roku 2009, zatím bez problémů.
Akceptuje: PayPal a nově i bankovní účet.
Příjímá jak Dolary, tak Eura
První minimální vklad je 100$, každý další je dle vašeho uvážení. Přes bú minimálně 300 euro.
Výplaty jsou prováděny ručně, do 14 dní od požádání. Je možné požádat i o předčasný výběr, který je zpoplatněn 25$, protože manažeři musí uzavřít pozice na burze.
Zisk se dělí na 50% pro investora, 45% pro majitele fondu a 5% je refferal komise.
Pokud vložíte více, jak 3000$ a napíšete do fondu, zisk se poté dělí na: 60% pro investora, 35% pro majitele a 5 % refferal komise.
Refferal komise každý den získáte 5% z toho, co váš refferal vydělal.
Registrace
V případě zájmu mě kontaktujte. Dohodneme se na reffbacku.



DOPLNĚNO MODERÁTOREM


Fond ukončil ke dni 15.02.2016 svou činnost z důvodu zahájení přestupkového správního řízení ze strany ČNB s provozovatelem fondu pro nepovolené nabízení a poskytování investičních služeb.

Řízení před ČNB bylo pravomocně ke dni 17.03.2017 ukončeno rozhodnutím. Výsledek podle šetření ČNB: Celkem zjištěno 540 investorů, celková suma vkladů cca 23.5 milionu Kč. Pravomocně udělená pokuta 1 milion Kč. Je možné však předpokládat, že nejde o celková čísla, protože v těchto číslech jsou zahrnuti pouze zjištění investoři, například lidi, co vkládali dříve třeba přes LibertyReserve v tom nejsou. Provozovatel fondu nekomunikuje, přičemž ani vklady investorům nevrátil.


Facebookové skupiny pro investory:
Rozhodnutí ČNB v řízení s Myfxmoney (Sp/2015/38/573):
Naposledy upravil(a) payout dne sob 29. srp 2020 17:31:33.

 
DidooSVK
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

pát 16. zář 2016 9:44:57

To hej. Ja nemyslím, ale štýl akým je ten článok napísaný, ale skôr fakty v ňom. Jasne z neho vyplýva, že to niektorí ľudia hlásili na policajtov, dali podnety, výpovede, doložili nejaké dôkazy, najskôr výpisy z účtov, emailovej komunikácie a ďalšie veci. A akonáhle je do toho zapojená polícia, tým skôr keď je tých trestných oznámení viac, tu navyše z ČR tak aj zo SR, potenciálna škoda v miliónoch, tak to pod stôl nezametou a tim je to riadne v háji pretože budú stále riešiť a preverovať aj ostatné veci, ktoré sú s tým heslopovím podnikaním spojené. Daňové úniky, povolenie všetkého druhu, prania špinavých peňazí (pretože čo viem tak žiadnu AML politiku nemal), a nakoniec aj tie podvody, pretože keď nezverejňoval auditovanej účtovnej uzávierky, tak ťažko niekto dohliadal na to či si tam bokom niekde neulejvá peniaze alebo to nakoniec vážne skryto všetko nešlo na princípe lietadla. Možno z Heslopa take budú chcieť urobiť exemplárny prípad pre potrestanie, zvlášť keď sa o to pomaly začínajú zaujímať media, aby tím dali vedieť že si každý občan svoj fond otvoriť nemôže a zostat nepostrestanym. Zvlášť keď do toho fondu bola zapojená široká verejnosť tak to nie je nič malého. V Bratislave som videl visieť na nejakom stĺpe leták lákajúce na investovanie do myfxmoney. Toto podľa mňa pre neho v živote nemôže skonči príliš dobre a za nejaké státisícové alebo miliónové pokuty bude moc byt možno rád.

 
ShaggyXO
Příspěvky: 16
Registrován: sob 17. zář 2016 16:32:16
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  -16,00
Hodnocení: 1 (100% Pozitivní)

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

sob 17. zář 2016 17:11:46

Zdravím lidi,
Měl bych nabídku pro investory, kteří by chtěli dostat částečně své peníze zpět již nyní s jistotou, bez rizika a na nic nečekat. Vzhledem k současné situaci fondu není vůbec jisté, zda fond ještě někdy pojede a zda nebo kolik z něj půjde vybrat bezproblémově tak jak to bylo možné před únorem 2016. Je velmi pravděpodobné, že fond nadále nebude fungovat a nárokovat si své peníze zpět bude možné pouze soudní cestou v rámci občanskoprávního případně trestního řízení. Což kromě dalších desetitisícových nákladů, poplatků a výdajů nese i velmi, velmi dlouhou čekací dobu v řádu měsíců a let. Nemluvě o dalších rizicích spojených například s udělením několika milionových pokut ze strany ČNB na provozovatele fondu, což by i nadále snížilo hodnotu všech investic a zhoršilo celkový dopad na investory.

Ve spojitosti s výše uvedeným bych tak chtěl případným zájemcům nabídnout možnost zbavení se výše popsaných rizik a to hotovostním odkupem Vaší investice. Jak by to vypadalo? Uzavřeme spolu smlouvu o postoupení pohledávky, ve které specifikujeme veškeré podrobnosti. Poskytnete mi všechny důkazy o Vašich vkladech a výběrech (potvrzení o provedených a přijmutých úhradách do/z myfxmoney - banka, paypal). Z celkové sumy, kterou takto dáme dohromady Vám následně okamžitě vyplatím 50% a to na bankovní účet, složenkou, hotově, jak se Vám to hodí. Tím pro Vás celá záležitost končí a máte po starostech. Vše je možné vyřídit i přes poštu.

Již jsem se takto úspěšně dohodl s velkým počtem investorů. Kontakt prosím zde do PM, na chatu a nebo do odděleného vlákna zde: koupim-prodam-cenny-papir-f122/odkoupim-vase-investice-v-myfxmoney-com-t4534.html#p21791.

Ps. Prosím aby na tento příspěvek reagovali pouze lidi, co mají seriozni zájem. Vážně nechci rozebirat OT.
Naposledy upravil(a) ShaggyXO dne pát 23. zář 2016 1:57:18.

 
angelika
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

pát 23. zář 2016 1:59:49

Ahoj, taky bych měla zájem o ten odkup. Založím si účet a napíšu ti shaggyxo do zprávy. Nechci to tu veřejně rozebírat.

 
ShaggyXO
Příspěvky: 16
Registrován: sob 17. zář 2016 16:32:16
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  -16,00
Hodnocení: 1 (100% Pozitivní)

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

stř 28. zář 2016 17:48:43

Již jsem téměř naplnil kapacitu, tak nabídka k odkupu trvá již jen do tohoto pátku, pak již nic kupovat nebudu. Vzhledem k administrativní náročnosti nepříjímám částky pod 200 EUR.

 
Uživatelský avatar
Forex3000
Příspěvky: 140
Registrován: stř 16. led 2013 22:29:09
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

ned 02. říj 2016 18:33:21

naky novinky? uz je rijen, cekal sem ze po prazdninach se neco zacne dit ohledne spravniho rizeni.. precejen trictvrte roku neni zas tak malo,,

►►►Forex4you◄◄◄ = Muj nejpouzivanejsi forex broker >> automaticky 80% refback z komisi
►►►Share4you◄◄◄ - Kopirujte obchody vybranych traderu, nebo nabidnete vase signaly za provizi!
 
markys
Příspěvky: 82
Registrován: ned 21. dub 2013 17:43:44
Poděkování: 2 | 0
PAYOUT CASH:  42,73
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

ned 02. říj 2016 20:43:19

Žádné novinky.. ani info čnb stále mlčí, heslop stále nekomunikuje, na myfxmoney stále žádné nové informace. Podle nekoho jsem četl, že by to správní řízení nemělo trvat déle než rok, což by znamenalo že by to mělo být během pár měsíců už u konce, ale to je to otázka, protože šlo jen o spekulace. Každopádně pokud se ani po únoru 2017 nic nebude dít, tak je docela otázka co dál... a jestli vůbec jít do soudu, strašný pálky všechno s nejistým výsledkem. Bez advokáta asi těžko a když jsem četl ty advokátní tarify se sazbama jako 1000 / hodinu práce a jednání a to u těch nejlevnějších, jako bomba.

 
Mara
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

pon 03. říj 2016 12:34:53

Já se ptal na CNB a napsali mi jednaci cislo toho pripadu: Sp/2015/38/573 s myfxmoney, podle ni by to znamenalo ze spravni rizeni zacali ve skutecnosti (mozna v utajeni) nejak ze zacatku roku 2015 (Sp/rok/poradove cislo/573). 573 je kod spravniho odboru - 573 - odbor sankci. Tedy podle tohoto to spravni rizeni v nejake forme uz takovy rok a pul bezi. Podporuje to i ta informace na strankach CNB (https://www.cnb.cz/cs/spotrebitel/ochra ... eyltd.html). Od chvile zverejneni toho prispevku se kolem toho evidentne zaclo neco dit.

 
Mara
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

pon 03. říj 2016 12:40:22

Resil to nekdo nejak? Vyckavate? Pokud ano, do kdy mate v planu vyckavat, pokud by se spravni rizeni melo tahnout treba jeste rok. Jste s nekym nekdo v kontaktu ohledne toho? Radil se uz nekdo ohledne toho s pravnikem a pripadne jake rady dostal? Takovehle informace uplne chybi, na to kolik v tom bylo lidi mi to prijde ze je to vsem tak nejak fuk. A pokud se o to nejak zajima tak by to chtelo nejak ty informace, poznatky a kroky spolecne konzultovat. Na co vznikla ta facebookova skupina, kdyz tam stejne nikdo nic nepise, nezjistuje a nezajima se. Jsem tam jako investor a na rodil od jinych jak to tak vidim mam o ty prachy i trochu strach.

 
w333
Příspěvky: 45
Registrován: úte 26. led 2016 19:21:42
Poděkování: 2 | 0
PAYOUT CASH:  -4,00
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

pon 03. říj 2016 12:47:37

To hej. Ja som už na to nemal nervy tak som to predal užívateľovi ShaggyXO z tohto fora. Nakoniec sám by som s tým aj tak nič nerobil a prišiel by som o všetko... lepšie tak ako nič.

 
spiders1414
Příspěvky: 210
Registrován: pon 15. dub 2013 1:35:37
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  21,31
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

pát 07. říj 2016 15:27:30

Radil se uz nekdo ohledne toho s pravnikem a pripadne jake rady dostal?

Já se radila s odborníkem, radu a informace které jsem dostala jsou takové, že pokud to prý provozovatel nezaplatí dobrovolně, tak samozřejmě jsou i jiné- právní - možnosti jak peníze získat s určitou šancí na úspěch, jako hlavní problém tam ale advokát se kterým jsem se bavila viděl hodně dlouhé soudní tahanice, především v případě pokud bude provozovatel naschvál v tom řízení dělat obstrukce, že pak to může jít i do několika let a s tím spojené poplatky na právní zastupování můžou jít bezproblémů do desítek tisíc korun... což když to vezmu za sebe byl pro mě impulz a prodala jsem ten vklad taky tomu shagimu, byla jsem jedna z posledních co to stihla chytnout ještě za 50% co nabízel, ale jakmile správní řízení skončí, provozovatel se nebude mít k činům, tak pak by mi zbyla možnost buď do toho nasypat dalších XX desítek tisíc korun na zastupování, soudy a x let čekat na nějaký výsledek a nebo to prodat úplně pod cenou, protože si nedělám iluze že pak ta hodnota toho půjde na možná 10,15% - jedna možnost horší než druhá.

Kdo je provozovatel? Provozovatel čeho?
Heslop již 8 měsíců nic neprovozuje. To, co se od února děje, provozuje ČNB. Když ČNB skončí se svím řízení, pak se teprve uvidí, jaká je situace a co se dá dělat.
Já sem své peníze svěřil Heslopovi, který mou důvěru neztratil. Zasáhla vyšší moc.
Proto nemám důvod žalovat Heslopa. Jestli je dúvod někoho žaloval, pak je to ČNB.

Pasívny príjem bez investícií:
https://r.honeygain.me/SPIDE147BD
Najlepčí faucet:
https://www.faucetcrypto.com/ref/16294
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 26

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
voshi (42),
Uživatelský avatar
asmorth (3),
Uživatelský avatar
neexus (10),
Fredd (55),
Uživatelský avatar
Herakles (64),
markys (28),
Windicz (6),
Uživatelský avatar
OtaS (2),
grabo (98),
krasl (21),
Uživatelský avatar
TnT (135),
Roddick92 (6),
Uživatelský avatar
Hrosskall (2),
Uživatelský avatar
leakpeak (217),
Tuttinho (3),
kaprthomas (5),
JaPaJP (2),
Uživatelský avatar
Phillipe (299),
hruska158 (27),
x3me (24),
ch3vr0n (1),
lorom66359 (1),
mhe (101),
duuf21 (545),
dsa43SADA (1),
joyzo14 (2),
nohaj (63),
dzouji (16),
tomas.dobry (18),
makadam (1),
H2O (203),
limonado (4),
DoctorQ (6),
jiri1978 (2),
eneabeats (1),
Glowin853 (2),
kockopes (10),
spiders1414 (17),
Uživatelský avatar
zdenek.mika (28),
milda96 (4),
Uživatelský avatar
payout (298),
tom45 (1),
chambo23 (2),
zuccback (4),
Norny (20),
Uživatelský avatar
miroslav.szmek (1),
2martin2 (9),
maxik (18),
belsa (1),
dodhar (1),
Kraken (10),
Uživatelský avatar
daniel.novotny (3),
Hug00 (2),
LooK (4),
canall (96),
Toncek84 (12),
Uživatelský avatar
peto9110 (4),
Draconix (7),
dentW (5),
Uživatelský avatar
Vector15 (7),
xdatalive (57),
tommLee (2),
Mine (1),
tarrant1991 (1),
janinua (5),
YesPlease (3),
Jancik (6),
Uživatelský avatar
Wire (21),
selatko01 (1),
Uživatelský avatar
Highlow (39),
labus (1),
kolomanko (8),
Kreur (27),
Uživatelský avatar
emilly (32),
Valdor (5),
Uživatelský avatar
HyPNO (34),
Uživatelský avatar
rainbowsix (39),
koska (3),
Majki (6),
Iambackcz (1),
kuuba22 (3),
Darius (3),
Hug0 (14),
rosvit (1),
mike152 (4),
slejtr (4),
Katy (1),
turcelpatrik (2),
panchokitt (25),
Dupina22 (1),
praha123 (3),
Karel58 (1),
malin (5),
Slord (2),
Uživatelský avatar
Alastaircz (32),
milinek (3),
milhaus52 (4),
pitrysek123 (1),
transformer (6),
pereira (2),
TheGrooziem (9),
radekkrysa (2),
w333 (77),
enerit (1),
MoneyBuyer (4),
Uživatelský avatar
Tronda (15),
SatoshiFX (19),
Barny78 (7),
Kwandar (3),
GoodmanSIG (1),
vasilek14 (34),
FlaneCZ (1),
knight (21),
Uživatelský avatar
Standovka (3),
Uživatelský avatar
Hunter2222 (1),
Uživatelský avatar
zajec (13),
liberator (1),
Imroo (2),
ShaggyXO (61),
Uživatelský avatar
Komisar_Ledvina (4),
Uživatelský avatar
Chidocoin (1),
chouu (1),
majlo (3),
tomso (5),
janicek (3),
Uživatelský avatar
CzechHyipMonitor.cz (1),
Vydelejnainternetucz (4),
Havlos (1),
d3sty (1),
sandygone (1),
pablo64 (1),
ladafilip (1),
rapta (8),
jana (21),
Jitus (1),
Cuby.business (1),
Helena (4),
Beňisss (2),
Roberto6789 (1),
L1ft3r (3),
Uživatelský avatar
RoMeiRo (1),
darwin (1),
Fenix (3),
Uživatelský avatar
mira (1),
testerUserA01 (2),
hanny (1),
Marv (2),
mrchicken (2),
karelkrasl (2),
BloodyMary (2),
vjjokhnr1 (5),
Uživatelský avatar
luboš.středa (2),
jezevec231 (1),
dumbasa (2),
Uživatelský avatar
simona.bauerová (5),
bohatyr (1),
mirajko (1),
lahy (6),
zerberus (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů