Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 26

Kolik máte k 15.02.2016 v tomto fondu investováno?

Do 1 000 USD
15 (36%)
1 001 - 5 000 USD
18 (43%)
5 001 - 10 000 USD
6 (14%)
Nad 10 000 USD
3 (7%)
 
Celkem hlasů: 42
 
enzo
Autor tematu
Příspěvky: 29
Registrován: ned 14. říj 2012 10:11:20
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

ned 14. říj 2012 10:32:58

Nová stránka plná informací o fondu, denně aktualizovaná: zde
Investiční fond, nabízí zhodnocování peněz na forexu. Na zhodnocení fondu se můžete podívat  zde. Funguje od roku 2009, zatím bez problémů.
Akceptuje: PayPal a nově i bankovní účet.
Příjímá jak Dolary, tak Eura
První minimální vklad je 100$, každý další je dle vašeho uvážení. Přes bú minimálně 300 euro.
Výplaty jsou prováděny ručně, do 14 dní od požádání. Je možné požádat i o předčasný výběr, který je zpoplatněn 25$, protože manažeři musí uzavřít pozice na burze.
Zisk se dělí na 50% pro investora, 45% pro majitele fondu a 5% je refferal komise.
Pokud vložíte více, jak 3000$ a napíšete do fondu, zisk se poté dělí na: 60% pro investora, 35% pro majitele a 5 % refferal komise.
Refferal komise každý den získáte 5% z toho, co váš refferal vydělal.
Registrace
V případě zájmu mě kontaktujte. Dohodneme se na reffbacku.



DOPLNĚNO MODERÁTOREM


Fond ukončil ke dni 15.02.2016 svou činnost z důvodu zahájení přestupkového správního řízení ze strany ČNB s provozovatelem fondu pro nepovolené nabízení a poskytování investičních služeb.

Řízení před ČNB bylo pravomocně ke dni 17.03.2017 ukončeno rozhodnutím. Výsledek podle šetření ČNB: Celkem zjištěno 540 investorů, celková suma vkladů cca 23.5 milionu Kč. Pravomocně udělená pokuta 1 milion Kč. Je možné však předpokládat, že nejde o celková čísla, protože v těchto číslech jsou zahrnuti pouze zjištění investoři, například lidi, co vkládali dříve třeba přes LibertyReserve v tom nejsou. Provozovatel fondu nekomunikuje, přičemž ani vklady investorům nevrátil.


Facebookové skupiny pro investory:
Rozhodnutí ČNB v řízení s Myfxmoney (Sp/2015/38/573):
Naposledy upravil(a) payout dne sob 29. srp 2020 17:31:33.

 
xdatalive
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

úte 01. říj 2019 4:18:03

Phillipe píše:Tak já bych ten duvod k tomu vest to pres insolvencni soud i pochopil. :-D Dluhu ma vic nez majetku a veritelu ze to ani spocitat nejde. Naopak mi prijde jako nesmysl, aby si musel kazdy veritel vest sve vlastni soudni rizeni, kde by se jedna a ta sama vec resila soubezne na 1000 frontach. Spis tam nechapu tu podstatu veci, ze nekdo vybira neopravnene od verejnosti penize za co je i odsouzenej a potrestanej pokutou, takze evidentne delal neco, co urcite nemel, a dokonce ani tohle nestaci k tomu, aby byl nasledne jednoduse odsouzenej k tomu penize, ktery vyinkasoval vratit a aby se v podstate poskozeni mohli penez domahat v insolvencnim rizeni, ktere by melo byt prave pro pripady, kdy je dluhu vic nez majetku a veritelu stovky a tisice, primo urceno.
Jako hele ja te i chapu, ale od toho by byla treba pochopitelna nejaka hromadna zaloba... kdyz si vemes insolvencni soud a normalni to je dost velky rozdil... a jit tou hle cestou insolvence, je fakt o hubu... tady nedje ani tak moc o to, ze ma x veritelu... spis o tu podstatu tech rozdilnosti prave tech soudu... o chapani podstaty insolvence a obyc obcansko-pravni cesty... btw jinak jasne, ono se to jevi jako podvod, apod. ale zas, vidina tech lidi tzv. investoru vs. trh vs. nejaky rozum... ono jako nechcu se nikoho zastavat, ale u me by to byl podvod v tom pripade, ze borec by cast penez vyvedl, nebo vubec neprevedl na burzu a nechal si nekde bokem... koupil barak apod. to jsem se tam nedocetl... jasne pokud sliboval jen zisky a neupozornoval na rizika, tak to je dalsi vec (ja dotoho az tak nevidim, jen jsem si to tudy z dlouhe chvile precetl, ale jen to usneseni ne diskuzi)... oni tam se snazej vychazet z pravni stranky veci jakoze bezduvodko... jenomze uz tohle razi do oci, kdy se jevi, ze ti lidi neinvestovali do okurek, nevedeli co delaj, apod. navic kdyz dneska je tolik infa o forexu apod. (ted jsem odbocil vic) ale sackovat to na to, ze borec nemel povoleni obchodovat a proto ma vratit co prijal a projel... nevim no... kdyz to vemu selsky... gembler ma stesti a hraje maty... prijdes za nim, reknes na tu mas litr jedem napul... tak prece vim, ze borcovi se darit zrovna nemusi a projede to :D a pak za nim chces jit aby ti ten litr vratil? :D (ted zminuju jen obecne vidinu vs. realitu) ....Po precteni se mi to zda dost bezzube, ti co to podavali to meli podle me probrat, nachystat ty veci a pak spustit... takhle to na me fakt cumi tim zpusobem, zkoupime pohledavky, udelame vejvar, on to nemuze vyhrat a mame malou domu :D nemuzu si pomoct, ac bych chtel byt spravedlivej jak bych jen chtel :)

Doplněno po 3 minutách 54 vteřinách:
leakpeak píše:@phillipe
Uživatelský avatar
xdatalive
Ještě bych neházel flintu do žita. Koukám, že je to zatím nepravomocný, přičemž jak jsem četl ten konec toho usnesení, tak tam ten státní zástupce má docela slušný argumenty ve prospěch těch navrhovatelů. Tak třeba se odvolaj a výsledek se třeba ještě změní... To usnesení mi přijde hodně, jako věc názoru.
jj chapu, nepravomocny sice je, ale co chces dat to odvolavacky? :) Statni zastupce do toho nema moc co kecat... muze se to o to sice oprit, ale tohle by byla spis dobra podpora prave pro obecny soud, ne pro insolvencni... v tech dvou je prave hodne velky rozdil... Ja bych tomu moc nadeji, tak jak to oduvodnil, nedaval na uspech prave... samo, je to vec nazoru a asi uvidime jak to dopadne ;) Vsak pokud by mel nekdo pokracovani, nedival jsem se na data, tak klidne sem hodte pak ;)

 
Uživatelský avatar
Phillipe
Příspěvky: 189
Registrován: ned 22. kvě 2016 15:45:01
Poděkování: 8 | 12
PAYOUT CASH:  35,86
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

úte 01. říj 2019 8:40:04

xdatalive: Tam to bylo hodne specificky v tom prave, ze on to cele provozoval anonymne, takze ve sve podstate nikdo nevedel s kym vlastne investuje (no minimalne v dobe odeslani penez na ten ucet urcite ne), navenek to vydaval za spolecnost myfxmoney ltd. nekde buhvi kde, ktera bych se vsadil ani realne neexistovala, penize inkasoval na svuj soukromy bankovni ucet, aniz by komukoliv rekl sve jmeno, takze nikdo vlastne ani nevedel s kym konkretne by se teda nejaka smlouva o investovani mela uzavrit (pokud s Myfxmoney ltd, proc se pak penize posilaly na soukromy bankovni ucet, osobe, ktera v tom osobne nikde nefigurovala) a vsichni v presvedceni ze penize posilaji firme, kdyz se to tak celou dobu prezentovalo. Sam jsem byl tak blbej, ze jsem tam pred x lety nejaky penize poslal, tak to od te doby tak nejak sleduju ten vyvoj. Kazdopadne jeho identitu jsem se dozvedel teprve ve chvili, co se zaclo to insolvencni rizeni, jelikoz jsem od nej nikdy nedostal zadnou platbu, kde pry byly jeho udaje napsany. :D Nehlede na to on sam od sameho zacatku tvrdil, ze od nikoho penize neprijmul a ze s tim nema nic spolecneho, kdyz na nej nekteri zacli tlacit at vrati prachy a velmi se jeste podivoval nad tim, kde vzali na nej kontakt a jak vedi, ze ten ucet vubec patri jemu. Tak proto asi zvolili cestu toho bezduvodnyho vzhledem k jeho osobe. :) To az v prubehu toho insolvencniho rizeni otocil, kdyz zjistil, ze tam pri tvrzeni "nemam s tim nic spolecneho" nemuze delat moc problemy a natahovat to. Jak jsem si to precetl to usneseni, co je vyse v prispevku, tak cela ta jeho obhajoba vlastne smerovala na to jen to co nejvic natahnout a zkomplikovat to tak, aby to ten soud zamitl pro nadmernou slozitost nebo jak to nazvat. V klasickem soudnim rizeni by se to timhle stylem tahlo 10 let, kdyz navrhuje i uplne nesmysly a az by ho jednou odsoudili, tak by to nakonec stejne do te insolvence spadlo, jelikoz ty penize realne fakt nema. :-D Na czemoney tenkrat spravne nekteri lidi psali, ze to ani resit nebudou, jelikoz se vysledku stejne nedozijou a i kdyby, tak nebude kde na uhradu dluhu vzit. :-D

A ohledne toho podvodu prave tak tam uz se tenkrat v ramci toho rizeni CNB ukazalo, ze "obchodoval" jen s casti penez, zbytek vybiral v bankomatech a utracel pro vlastni potrebu. Vynosy ktere byly uvedeny na tom webu na ktery lakal k investovani dalsi lidi byly smysleny a spousta dalsich podobnych veci. :-) Napriklad do posledni chvile tam bylo uvedeno, jak vsechno slape, jak Myfxmoney vydelava tezky prachy a pak najednou az u toho soudu z nej vypadlo, ze tam byly udajne ztraty ze vsichni meli o vsechno prijit a spousty dalsich vselijak prekroucenych vymyslu. Podle toho webu Myfxmoney.com a tech vysledku tam uvedenych by mi ten fond mel dluzit i s vynosama kolem 80 tisic, realita vsak bude spis takova ze si za to heslop uzil dovolenou ve svetle vsech tech zjisteni. :-D

Doplněno po 10 minutách 14 vteřinách:
Jo a to jsem si jeste vzpomnel, ze kdyz se to cely zaclo resit, jak zacal manipulovat s majetkem. To byla taky tenkrat celkem komedie. Barak daroval nejaky rodinny pribuzny a ze sebe udelal socialni pripad, aby dal lidem jasne najevo, ze nema cenu se s nim soudit, protoze stejne nic nema. :-D
Naposledy upravil(a) Phillipe dne úte 01. říj 2019 10:17:00.

 
Uživatelský avatar
leakpeak
Příspěvky: 170
Registrován: stř 08. úno 2017 17:33:16
Poděkování: 8 | 10
PAYOUT CASH:  86,50
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

úte 01. říj 2019 9:56:44

Phillipe píše:
úte 01. říj 2019 8:50:18
xdatalive: Tam to bylo hodne specificky v tom prave, ze on to cele provozoval anonymne, takze ve sve podstate nikdo nevedel s kym vlastne investuje (no minimalne v dobe odeslani penez na ten ucet urcite ne), navenek to vydaval za spolecnost myfxmoney ltd. nekde buhvi kde, ktera bych se vsadil ani realne neexistovala, penize inkasoval na svuj soukromy bankovni ucet, aniz by komukoliv rekl sve jmeno, takze nikdo vlastne ani nevedel s kym konkretne by se teda nejaka smlouva o investovani mela uzavrit (pokud s Myfxmoney ltd, proc se pak penize posilaly na soukromy bankovni ucet, osobe, ktera v tom osobne nikde nefigurovala). Sam jsem byl tak blbej, ze jsem tam pred x lety nejaky penize poslal, tak to od te doby tak nejak sleduju ten vyvoj. Kazdopadne jeho identitu jsem se dozvedel teprve ve chvili, co se zaclo to insolvencni rizeni, jelikoz jsem od nej nikdy nedostal zadnou platbu, kde pry byly jeho udaje napsany. :D Nehlede na to on sam od sameho zacatku tvrdil, ze od nikoho penize neprijmul a ze s tim nema nic spolecneho, kdyz na nej nekteri zacli tlacit at vrati prachy a velmi se jeste podivoval nad tim, kde vzali na nej kontakt a jak vedi, ze ten ucet vubec patri jemu. Tak proto asi zvolili cestu toho bezduvodnyho vzhledem k jeho osobe. :) To az v prubehu toho insolvencniho rizeni otocil, kdyz zjistil, ze tam pri tvrzeni "nemam s tim nic spolecneho" nemuze delat moc problemy a natahovat to. Jak jsem si to precetl to usneseni, co je vyse v prispevku, tak cela ta jeho obhajoba vlastne smerovala na to jen to co nejvic natahnout a zkomplikovat to tak, aby to ten soud zamitl pro nadmernou slozitost nebo jak to nazvat. V klasickem soudnim rizeni by se to timhle stylem tahlo 10 let a az by ho jednou odsoudili, tak by to nakonec stejne do te insolvence spadlo, podle toho do jaky se dostal financni situace. :-D Na czemoney tenkrat spravne nekteri lidi psali, ze to ani resit nebudou, jelikoz se vysledku stejne nedozijou a i kdyby, tak nebude kde na uhradu dluhu vzit. :-D

A ohledne podvodu prave tak tam uz se tenkrat v ramci toho rizeni CNB ukazalo, ze "obchodoval" jen s casti penez, zbytek vybiral v bankomatech a utracel pro vlastni potrebu. Vynosy ktere byly uvedeny na tom webu na ktery lakal k investovani dalsi lidi byly smysleny a spousta dalsich podobnych veci. :-) Napriklad do posledni chvile tam bylo uvedeno, jak vsechno slape, jak Myfxmoney vydelava tezky prachy a pak najednou az u toho soudu z nej vypadlo, ze tam byly udajne ztraty ze vsichni meli o vsechno prijit. Podle toho webu Myfxmoney.com a tech vysledku tam uvedenych by mi ten fond mel dluzit i s vynosama kolem 80 tisic. :-D

Doplněno po 10 minutách 14 vteřinách:
Jo a to jsem si jeste vzpomnel, ze kdyz se to cely zaclo resit, jak zacal manipulovat s majetkem. To byla taky tenkrat celkem komedie. Barak daroval nejaky rodinny pribuzny a ze sebe udelal socialni pripad, aby dal lidem jasne najevo, ze nema cenu se s nim soudit, protoze stejne nic nema. :-D
Tak to je docela síla teda. Koukám, že o tom máš docela detailní informace, spousta věcí o kterých jsem ve spojitosti s tím ani netušil. :-) Nadruhou stranu se není co divit, mít v tom taky peníze, tak to asi taky takhle sleduju, přecijen 80 tisíc, celkem dost peněz.. :)

Gimme my money biatch! 8-)

Jak na HYIPy? :)
 
Uživatelský avatar
rainbowsix
Příspěvky: 14
Registrován: pát 27. led 2017 15:39:58
Poděkování: 2 | 0
PAYOUT CASH:  16,59
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

úte 01. říj 2019 15:25:16

Docela dobrý teda. Skoro tři roky trvající šaškárna a výsledek, že to je moc složitý. Tak i v tom rozhodnutí národní banky, došli k závěru, že část peněz prokazatelně zpronevěřil, ale ne bezdůvodný obohacení to není a ani nejde vyhodnotit, protože zpronevěra je asi zákoný důvod k tomu zkásnout někomu peníze. :D
Naposledy upravil(a) rainbowsix dne úte 01. říj 2019 15:25:50.

 
Uživatelský avatar
Phillipe
Příspěvky: 189
Registrován: ned 22. kvě 2016 15:45:01
Poděkování: 8 | 12
PAYOUT CASH:  35,86
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

úte 01. říj 2019 15:34:42

leakpeak píše:Tak to je docela síla teda. Koukám, že o tom máš docela detailní informace, spousta věcí o kterých jsem ve spojitosti s tím ani netušil. :-) Nadruhou stranu se není co divit, mít v tom taky peníze, tak to asi taky takhle sleduju, přecijen 80 tisíc, celkem dost peněz.. :)
Není to 80 tisíc, 80 tisíc by to bylo i s těma výnosama, co do poslední chvíle ukazoval. Reálně mi v tom skončilo asi někde kolem 50 a nějaký drobný.

 
xdatalive
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

úte 01. říj 2019 15:41:42

Phillipe píše:xdatalive: Tam to bylo hodne specificky v tom prave, ze on to cele provozoval anonymne, takze ve sve podstate nikdo nevedel s kym vlastne investuje (no minimalne v dobe odeslani penez na ten ucet urcite ne), navenek to vydaval za spolecnost myfxmoney ltd. nekde buhvi kde, ktera bych se vsadil ani realne neexistovala, penize inkasoval na svuj soukromy bankovni ucet, aniz by komu.........

Doplněno po  10 minutách 14 vteřinách:
Jo a to jsem si jeste vzpomnel, ze kdyz se to cely zaclo resit, jak zacal manipulovat s majetkem. To byla taky tenkrat celkem komedie. Barak daroval nejaky rodinny pribuzny a ze sebe udelal socialni pripad, aby dal lidem jasne najevo, ze nema cenu se s nim soudit, protoze stejne nic nema. :-D
Ja to chapu, ale selsky, za 1) kdyz nevim s kym jdu do obchodu, budu tam srat prachy? A kdyz jo, budu opatrnej nebo tam zahucim dost?.... za 2) co by to zmenila vec, ze by ta firma skutecne existovala, snad kazdej vime, ze nejake Ltdcko, nebo Inc, atd. offshorka, na to staci 20-50tis. a mas firmu v podstate anonymni... Co by to menilo na faktu, ze nejaka offshore by existovala?
Kdyz to vemu z pohledu, ze vetsina tady jede btc apod. snazi se k necemu prjit a za rok to scamne.... je to anonymni jeste vic a co je horsi? cca 80tis. nebo cas ten rok? Podle me ztrata casu je asi to nejcenejsi co clovek ma, a melo by to byt placeno pomalu zlatem... bo cas nevratis a nenahradis... Mi prijde ze resis strasne detaily a ne podstatu ;) a to myslim v dobrem ;) a z pohledu nezaujateho ;) je to vec nazoru... me by to tez sralo, ale nadaval bych hlavne sobe...  Kdyz pujdu do hloubky, pokud jdou platby pres paypal, tak ten clovek je vzdycky dohledatelny... Pokud tohle tvrdil, tak jasne ze pak uz se z toho chce nejak vytocit apod. ale ten prvni problem fakt vidim v sam sobe ;)
Jj, natahovat, vyuzivat proc.postaveni a prave proto jsem psal, ze nechapu to podani insolvencni... protoze tam ma ten napadeny obrovskou obranu a musi se k ni prihlizet, kdyby to slo obec.soudem, tak s tim prave tam vubec nepochodi... o to jsem psal ;) to je totiz rozdil tech insolvencnich a obecnych soudu...

Do te insolvence by to pak mohlo byt podano prave na zaklade vykon.rozsudku, takhle to vyslo prave uplne jako strelba naslepo... 
A pokud jde o TO, podaval to nekdo, nebo to resila jen CNB v ramci licence a povoleni? A pokud TO nekdo podaval, jaky byl vystup od PCR treba? nevis? 
A TO nikdo nepodaval ani pro poskozovani veritele, prave s ohledem na presun majetku, nevis? 
Jinak jj ja to chapu, ale asi bych to resil trochu fakt promysleneji, a pak vystupy pouzil k insolvenci, takhle v tom prave nevidim vubec uspech....
Naposledy upravil(a) xdatalive dne úte 01. říj 2019 15:44:01.

 
Uživatelský avatar
Phillipe
Příspěvky: 189
Registrován: ned 22. kvě 2016 15:45:01
Poděkování: 8 | 12
PAYOUT CASH:  35,86
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

úte 01. říj 2019 15:54:41

Já to chápu, jasně byla to blbost dávat někomu něco bez podpisu nějaký smlouvy, ověření identit na obou stranách a podobně. No, bohužel se stalo a takových blbců nás celkem bylo dost přes 1000. Kdyby to všechno projel skutečně obchodováním a nekecal všem kolem sebe, a skutečně bylo vše čisté, neřeknu ani slovo a už dávno se o to nezajímám. No vzhledem k tomu ale, že v reálu peníze většiny lidí skončily na jeho soukromých aktivitách a k financování výdajů nejspíš celé jeho rodiny, tak toho člověka mám poměrně za nehtama. Policajti se tím už třetí rok taky zabývaj. :D

Doplněno po  8 minutách 5 vteřinách:
Já samozřejmě nevím proč postupovali tak jak postupovali, nicméně co jsem se díval, tak tam ti navrhovatelé v tom mají celkem dost peněz o které jim jde, tak bych se divil, kdyby ten postup třeba předtím než to podali s někým neprobírali. Ono když si přečteš to první vyjádření, které tam ten dlužník dal, tak to ani nevypadalo na nějak zdlouhavou záležitost. :)
Naposledy upravil(a) Phillipe dne úte 01. říj 2019 16:03:24.

 
xdatalive
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

úte 01. říj 2019 16:14:10

Phillipe píše:Já to chápu, jasně byla to blbost dávat někomu něco bez podpisu nějaký smlouvy, ověření identit na obou stranách a podobně. No, bohužel se stalo a takových blbců nás celkem bylo dost přes 1000. Kdyby to všechno projel skutečně obchodováním a nekecal všem kolem sebe, a skutečně bylo vše čisté, neřeknu ani slovo a už dávno se o to nezajímám. No vzhledem k tomu ale, že v reálu peníze většiny lidí skončily na jeho soukromých aktivitách a k financování výdajů nejspíš celé jeho rodiny, tak toho člověka mám poměrně za nehtama. Policajti se tím už třetí rok taky zabývaj. :D

Doplněno po  8 minutách 5 vteřinách:
Já samozřejmě nevím proč postupovali tak jak postupovali, nicméně co jsem se díval, tak tam ti navrhovatelé v tom mají celkem dost peněz o které jim jde, tak bych se divil, kdyby ten postup třeba předtím než to podali s někým neprobírali. Ono když si přečteš to první vyjádření, které tam ten dlužník dal, tak to ani nevypadalo na nějak zdlouhavou záležitost. :)
jj to chapu... pokud to tak bylo, tak nejaky rozsudek prave z trestnepravni veci by tomu pomohl, tam by to v podstate bylo konstatovano, co komu kdy vzal a nedal, zproneveril popripade apod, podvedl atak... takhle je to fakt na vode u te insolvence... prave proto, ze ten napadeny tam ma dost moznosti a musi se k tomu prihlizet tam prave o dost vic, nez jak u tech obecnych... 
Takze se tohle dalo v podstate cekat... Ja se ani nedival,, jestli jsou nekym zastoupeni, advokatem, ti navrhovatele, ale me to prijde, ze pokud jo, bud maj advokata blba nebo to moc asi neresili... Prijde mi to prave tim zpusobem co jsem psal v uvodu, mame pohledavky, skoupime dalsi a bude vejvar, insolvenci neustoji, protoze prece tolika lidem dluzi... a ted koukaj, ze to v podstate projeli a zalepi cele rizeni s nakladama...
Naposledy upravil(a) xdatalive dne úte 01. říj 2019 16:15:38.

 
Uživatelský avatar
rainbowsix
Příspěvky: 14
Registrován: pát 27. led 2017 15:39:58
Poděkování: 2 | 0
PAYOUT CASH:  16,59
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

pát 25. říj 2019 14:11:47

A proč jste si škodu nepřihlásili do trestního řízení, když tam teda došlo ke spáchání trestných činů?

 
Uživatelský avatar
leakpeak
Příspěvky: 170
Registrován: stř 08. úno 2017 17:33:16
Poděkování: 8 | 10
PAYOUT CASH:  86,50
Hodnocení: 0

Re: Fond myfxmoney - Myfxmoney.com

sob 26. říj 2019 19:04:15

rainbowsix: Pokud se nepletu, tak policajti to začli šetřit později než začlo to insolvenční řízení podle toho jak se lidi tady a na czemoney předtím vyjadřovali.

Gimme my money biatch! 8-)

Jak na HYIPy? :)
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 26

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
voshi (42),
Uživatelský avatar
asmorth (3),
Uživatelský avatar
neexus (10),
Fredd (55),
Uživatelský avatar
Herakles (64),
markys (28),
Windicz (6),
Uživatelský avatar
OtaS (2),
grabo (98),
krasl (21),
Uživatelský avatar
TnT (135),
Roddick92 (6),
Uživatelský avatar
Hrosskall (2),
Uživatelský avatar
leakpeak (217),
Tuttinho (3),
kaprthomas (5),
JaPaJP (2),
Uživatelský avatar
Phillipe (299),
hruska158 (27),
x3me (24),
ch3vr0n (1),
lorom66359 (1),
mhe (101),
duuf21 (545),
dsa43SADA (1),
joyzo14 (2),
nohaj (63),
dzouji (16),
tomas.dobry (18),
makadam (1),
H2O (203),
limonado (4),
DoctorQ (6),
jiri1978 (2),
eneabeats (1),
Glowin853 (2),
kockopes (10),
spiders1414 (17),
Uživatelský avatar
zdenek.mika (28),
milda96 (4),
Uživatelský avatar
payout (298),
tom45 (1),
chambo23 (2),
zuccback (4),
Norny (20),
Uživatelský avatar
miroslav.szmek (1),
2martin2 (9),
maxik (18),
belsa (1),
dodhar (1),
Kraken (10),
Uživatelský avatar
daniel.novotny (3),
Hug00 (2),
LooK (4),
canall (96),
Toncek84 (12),
Uživatelský avatar
peto9110 (4),
Draconix (7),
dentW (5),
Uživatelský avatar
Vector15 (7),
xdatalive (57),
tommLee (2),
Mine (1),
tarrant1991 (1),
janinua (5),
YesPlease (3),
Jancik (6),
Uživatelský avatar
Wire (21),
selatko01 (1),
Uživatelský avatar
Highlow (39),
labus (1),
kolomanko (8),
Kreur (27),
Uživatelský avatar
emilly (32),
Valdor (5),
Uživatelský avatar
HyPNO (34),
Uživatelský avatar
rainbowsix (39),
koska (3),
Majki (6),
Iambackcz (1),
kuuba22 (3),
Darius (3),
Hug0 (14),
rosvit (1),
mike152 (4),
slejtr (4),
Katy (1),
turcelpatrik (2),
panchokitt (25),
Dupina22 (1),
praha123 (3),
Karel58 (1),
malin (5),
Slord (2),
Uživatelský avatar
Alastaircz (32),
milinek (3),
milhaus52 (4),
pitrysek123 (1),
transformer (6),
pereira (2),
TheGrooziem (9),
radekkrysa (2),
w333 (77),
enerit (1),
MoneyBuyer (4),
Uživatelský avatar
Tronda (15),
SatoshiFX (19),
Barny78 (7),
Kwandar (3),
GoodmanSIG (1),
vasilek14 (34),
FlaneCZ (1),
knight (21),
Uživatelský avatar
Standovka (3),
Uživatelský avatar
Hunter2222 (1),
Uživatelský avatar
zajec (13),
liberator (1),
Imroo (2),
ShaggyXO (61),
Uživatelský avatar
Komisar_Ledvina (4),
Uživatelský avatar
Chidocoin (1),
chouu (1),
majlo (3),
tomso (5),
janicek (3),
Uživatelský avatar
CzechHyipMonitor.cz (1),
Vydelejnainternetucz (4),
Havlos (1),
d3sty (1),
sandygone (1),
pablo64 (1),
ladafilip (1),
rapta (8),
jana (21),
Jitus (1),
Cuby.business (1),
Helena (4),
Beňisss (2),
Roberto6789 (1),
L1ft3r (3),
Uživatelský avatar
RoMeiRo (1),
darwin (1),
Fenix (3),
Uživatelský avatar
mira (1),
testerUserA01 (2),
hanny (1),
Marv (2),
mrchicken (2),
karelkrasl (2),
BloodyMary (2),
vjjokhnr1 (5),
Uživatelský avatar
luboš.středa (2),
jezevec231 (1),
dumbasa (2),
Uživatelský avatar
simona.bauerová (5),
bohatyr (1),
mirajko (1),
lahy (6),
zerberus (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů