Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 127
 
Uživatelský avatar
Legend
Moderátor fóra
Autor tematu
Příspěvky: 985
Registrován: sob 29. zář 2012 18:15:24
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

[PROBLEM] Coingeneration - 1$ denně - NYNÍ AUTOMATICKY

sob 11. kvě 2013 22:53:53

[center]CoinGeneration/ Digital Generation[/center]

Obrázek

Plati na - Payza and Perfect Money, BU, Egopay


Registrace: http://coingeneration.com/auth/new/8692/

Zde je návod na 1 program, který je důvěryhodný

Ke stažení zde http://exik.cz/dgmm

Napsal jsem jednoduchý program, který řeší denní zasílání "statistik" na DG server,
resp. simuluje zcela přesně akce, které provádí ThreadManager, avšak s menšími úpravami.

Proč?
Protože mně nebaví kvůli jednomu dolaru mít zapnutý počítač celý den.
Akcionáři sice mají sve dividendy jisté, ale každý 1$ z vlákna navíc se taky hodí :)

Je to legální?
Není, ale je to jen morální zábrana. Pokud jsi poctivý/poctivá, nemá smysl číst dále ...

Chci to vyzkoušet, co mám udělat?
Ze všeho nejdřív přestaň používat ThreadManager, ideálni je ho rovnou odinstalovat.
Stáhni si DGMM - jedná se o jediný soubor, který není nutno instalovat.
Program je určen pro systémy Windows XP SP3, Vista, Windows 7 a Windows 8 (32/64)

Z DG profilu si zkopíruj tvoje ID a TOKEN, vlož je do programu.

Obrázek

Nyní stačí 1x denně stisknout tlačítko GO ... a snad se povede :)

Z jedné IP adresy doporučuju odesílat pouze statistiky jednoho DG účtu, v opačném případě hrozí BAN!
Jak dlouho bude tento program fungovat, nevím... takže dojte, dokud to jde ;)

Nutno mít vlákno, jinak vám to bude odečítat peníze

Naposledy upravil(a) Legend dne ned 23. úno 2014 15:22:12.

 
pierre
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Coingeneration/Digital generation---1$ denně

sob 16. lis 2013 10:35:57

sami supporti říkali, že akcie nejsou veřejně obchodovatelné. Jen potom bude možnost je prodat na jejich strankách

 
Návštevník
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Coingeneration/Digital generation---1$ denně

sob 16. lis 2013 13:04:55

No mne sa to celé nepáči. Niečo na tom nesedí. Prečo im ja musím platiť za to aby som mohol zarábať ?
Ja mám platiť za to, že oni budú využívať môj PC ?
Investícia 50$ je úplná hlúposť.

Viem, že sa potom dá zarábať, ale prečo tam treba investovať som akosik nepochopil...

 
Uživatelský avatar
Legend
Moderátor fóra
Autor tematu
Příspěvky: 985
Registrován: sob 29. zář 2012 18:15:24
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Coingeneration/Digital generation---1$ denně

sob 16. lis 2013 20:27:40

Mysli si co chceš, Já po těch všech výplatách ještě tomu veřím, ale né tak jako na začátku

 
TomHanks
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Coingeneration/Digital generation---1$ denně

ned 17. lis 2013 14:33:08

Cau
Dájí se nějak prodat stocky a odejít z programu Digital Generation? Abych nebyl nijak vázaný s akciema a neměl s nima ani nic společného? Nerad bych se nějak dostal do mínusu a přišel o barák nebo tak, Akciím jsem se vždy vyhýbal jak čert kříže.

Nemas sa coho bat, nikto ti nemoze len tak bez opytania a uz vobec bez nejakej zmluvy previest peniaze na akcie takze je to podvod. Digital Generation uz nemali na to aby vyplacali 1 dolar na den, tak vsetky peniaze predelili 12kou ( aj Bitcoin na burze zacinal s centami, ale digital generation s tou jednou kancelariou a obrazom rovno na 12 dolarov :lol: ) za co je 1 stock z ktoreho ide 0,01/0,02 dolara za den. Neurobili nic ine len to vsetko spomalili. Ved logika nepusti keby slo o akcie tak su na nejakom akciovom trhu, ci oni maju ,, vlastne specialne akcie ,, ktore nikdy nikomu nic nevyplatia a nikdy nebudu na ziadnom akciovom trhu ? :D
Tiez tie semafory na vyplacanie, ani jeden zeleny mi nefunguje neviem ako vam ale u mna nic hlavne ze tie casy tam nabiehaju aktualne. Digital Generation skoncil uz davno a toto je chaby pokus vytrieskat z toho posledne peniaze. Radsej sa venujte IPUSu alebo Coin Beez ;)

To je sice fajn rada. jenže IPUS nikdy vlastně nafungoval a asi jen tak fungovat nebude... No a CoinBeez sice vypadá slibně, ale stále ještě projekt nespustili :-( takže trochu mimo mísu...

 
Shnitzelnatzi
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Coingeneration/Digital generation---1$ denně

ned 17. lis 2013 15:32:19

Vy temu Coin beez věříte? Já mám zatím dojem že je to uplně to stejny jako DG. Nebo jakej je v tom rozdíl?

 
gh0st3r
Příspěvky: 4
Registrován: stř 20. lis 2013 12:55:04
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Coingeneration/Digital generation---1$ denně

stř 20. lis 2013 13:00:23

Popravdě souhlasím s tím co už tu někdo zmínil - DG nemělo na vyplácení, tak vymysleli tenhle "Stock" systém. Každopádně pořád vyplácejí. A i po této změně nemusíte investovat, stačí jen mít trpělivost a počkat než vám ten 1 thread vydělá na druhej atd. Sice mě to vskutku nas*alo, jelikož jsem se nějakou dobu (pár měsíců) snažil o získání threadu bez investování a oni pak tohle udělaj, ale na druhou stranu peníze pořád chodí. Ve výsledku nabízejí mnohem víc peněz než předtím - každopádně bych řekl, že je to jen poslední "výkřik do tmy" a DG brzy skončí. Možná se pletu, uvidíme :-).

 
michaelos
Příspěvky: 92
Registrován: pát 12. črc 2013 13:47:04
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Coingeneration/Digital generation---1$ denně

čtv 21. lis 2013 8:58:22

Teď vyplácejí v pohodě, za posledních 5 dnů mi vyplatili asi 33 USD.

Obrázek
 
mousinka
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 31. říj 2013 21:20:15
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Coingeneration/Digital generation---1$ denně

pát 22. lis 2013 15:40:57

ahoj. může mi někdo poradit co mám dělat když mám v current balance: 10.7779 dolarů? chtěla bych to vybrat a nejde to.

 
Uživatelský avatar
Legend
Moderátor fóra
Autor tematu
Příspěvky: 985
Registrován: sob 29. zář 2012 18:15:24
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Coingeneration/Digital generation---1$ denně

pát 22. lis 2013 19:52:10

Já mám délší dobu block, takže nemůžu vybírat

Peníze v current balance nemůžeš vybrat :)

 
Mira
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Coingeneration/Digital generation---1$ denně

ned 24. lis 2013 17:44:51

Tato pointa má trochu problém. Chci li za měsíc vydělat těch max 30USD , musím mít 24h puštěný PC.
Jsem si to spočítal a pří 100W odběru mi to dalo 360Kč (cca 20USD) , poplatky za zaslání z těch peněženek do čr na účet vyjdou na dalších 10USD. To jsem na nule. A ještě ryskuju , že prachy neuvidím a donutí mě to vybrat v bezcených virtuálních akciích.

  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 127

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

JaPaJP (1),
Uživatelský avatar
Legend (41),
Lulu007 (1),
korman (1),
xazione (1),
kuuba22 (1),
buxpoint (1),
Uživatelský avatar
rosta900 (1),
Uživatelský avatar
Grow (1),
darwin (1),
storm (1),
Uživatelský avatar
Herakles (1),
Uživatelský avatar
RoMeiRo (1),
Uživatelský avatar
Wire (2),
zaro (2),
Kwandar (1),
Uživatelský avatar
Scorpy (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů