Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18

tom45
Autor tematu
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

ClixBoom.com

čtv 21. bře 2013 22:31:05

Obrázek
- první výplata jen 2$,5$,ostatní $10
- Paypal, Payza, Egopay, převod na české bankovní účty
- Až 0.03$ za klik
- Až 0.0225$ za klik refa
- Hry Panna / Orel,Rozbij Sejf
- Klikejte v Boom Gridu a vyhrajte až $5!
- Bodový systém - za každý klik i jiné aktivity body, které lze přeměnit na peníze nebo lepší členství
- soutěže
- Platby za registraci až 1$
- Vydělávejte sledováním videí
- klikačka je kompletně počeštěná

registrace:
http://www.clixboom.com/?ref=tom45
Naposledy upravil(a) tom45 dne stř 24. črc 2013 13:33:41.

mrakoplash
Poděkování: 0 | 0

Re: ClixBoom.com

sob 23. bře 2013 10:08:38

Za první 2 dny stav konta $1,2125 ;) Jen jestli platí. Ty ceny za klik jsou nějaké divoké...

tom45
Autor tematu

ned 24. bře 2013 14:49:42

plati
1 Výplata
Obrázek

tom45
Autor tematu

pon 01. dub 2013 16:20:47

Obrázek

infernal25

sob 06. dub 2013 22:46:43

Zatím ClixBoom zjevně platí, ale osobně bych do něj moc neinvestoval, neb vykazuje jisté známky SCAMU. Fixed reklamy stále stejné, neobjevují se během dne žádné nové reklamy (jakto?), určitá nadřazenost moderátorů ve fóru apod. Pamatujte, že většina klikaček vždy vypadá nadějně, než se promění ve SCAM.

Já osobně věřím jen Neobuxu, viz můj podpis:-)

Vydělávání na internetu, které má smysl - http://www.internetovy-vydelek.cz/

dengrad

ned 07. dub 2013 19:05:40

Zatím ClixBoom zjevně platí, ale osobně bych do něj moc neinvestoval, neb vykazuje jisté známky SCAMU. Fixed reklamy stále stejné, neobjevují se během dne žádné nové reklamy (jakto?), určitá nadřazenost moderátorů ve fóru apod. Pamatujte, že většina klikaček vždy vypadá nadějně, než se promění ve SCAM.

Já osobně věřím jen Neobuxu, viz můj podpis:-)

No nevim, nevim. Do Neobuxu jsem investoval dost a měl jsem opravdu hodně co dělat, abych aspoň část dostal zpět. Do Clixboomu jsem neinvestoval nic a dostal jsem 2 dolary za den, když jsem tedy splnil nabídky a odklikal jejich reklamy :).

Jinak když si přečteš úvodní post, admini tam děkují inzerentům, kteří si koupili startovací balíčky. Takže reklamy se normálně mění (viděl jsem jich už požehnaně), ale ty "větší" jsou prodány na delší dobu, minimálně měsíc - dva bych řekl, což mě ale může být ve finále jedno, zaplaceno za to dostanu.

A taky se zamysli nad jednou věcí, ty víš kdo vlastní Neobux? Četl jsi důkladně jejich podmínky? U clixboomu to víš hned a podmínky jsou košér. Já když bych si teda založil firmu (200 000), rozjel pěknou věc (to nevim kolik stálo), koupil extended validation certifikát (10000), koupil symantec safe site (10000), tak bych z toho neudělal scam, podle mě moc silná slova a navíc tomu vůbec nic nenasvědčuje. Když jsem požádal o výplatu, měl jsem ji za půl hodiny.. když jsem napsal na podporu, odpověděli mi hezky, slušně a ČESKY během pár hodin. Já osobně jsem rád že něco takovýho v čechách je s českým majitelem a určitě na to nebudu házet špínu bez jakýhokoliv důkazu.

prometheus

ned 07. dub 2013 21:21:43

Ja som sa registroval ale žiadny aktivačny email mi neprišlo :(

infernal25

ned 07. dub 2013 21:53:38

No nevim, nevim. Do Neobuxu jsem investoval dost a měl jsem opravdu hodně co dělat, abych aspoň část dostal zpět. Do Clixboomu jsem neinvestoval nic a dostal jsem 2 dolary za den, když jsem tedy splnil nabídky a odklikal jejich reklamy :).

Jinak když si přečteš úvodní post, admini tam děkují inzerentům, kteří si koupili startovací balíčky. Takže reklamy se normálně mění (viděl jsem jich už požehnaně), ale ty "větší" jsou prodány na delší dobu, minimálně měsíc - dva bych řekl, což mě ale může být ve finále jedno, zaplaceno za to dostanu.

A taky se zamysli nad jednou věcí, ty víš kdo vlastní Neobux? Četl jsi důkladně jejich podmínky? U clixboomu to víš hned a podmínky jsou košér. Já když bych si teda založil firmu (200 000), rozjel pěknou věc (to nevim kolik stálo), koupil extended validation certifikát (10000), koupil symantec safe site (10000), tak bych z toho neudělal scam, podle mě moc silná slova a navíc tomu vůbec nic nenasvědčuje. Když jsem požádal o výplatu, měl jsem ji za půl hodiny.. když jsem napsal na podporu, odpověděli mi hezky, slušně a ČESKY během pár hodin. Já osobně jsem rád že něco takovýho v čechách je s českým majitelem a určitě na to nebudu házet špínu bez jakýhokoliv důkazu.

Rozhodně na Clixboom nechci házet špínu, to jsme se nepochopili. Jen chci říct, že každá klikačka vypadá ze začátku dobře a téměř každá platí (snad vyjma těch co dávají $20 za klik a mají payout $100 000, takovým může věřit snad jen b*b), ale většina z nich se časem promění ve SCAM. Neobux funguje už víc než 5 let a pokud do toho systému pronikneš, tak na něm prostě vyděláš. Já mám po půlroce své investice (cca $50) zpátky a nyní už jdu jen do plusu.

Vydělávání na internetu, které má smysl - http://www.internetovy-vydelek.cz/

dengrad

pon 08. dub 2013 0:24:26

Rozhodně na Clixboom nechci házet špínu, to jsme se nepochopili. Jen chci říct, že každá klikačka vypadá ze začátku dobře a téměř každá platí (snad vyjma těch co dávají $20 za klik a mají payout $100 000, takovým může věřit snad jen b*b), ale většina z nich se časem promění ve SCAM. Neobux funguje už víc než 5 let a pokud do toho systému pronikneš, tak na něm prostě vyděláš. Já mám po půlroce své investice (cca $50) zpátky a nyní už jdu jen do plusu.

Jo to máš recht, ale to neběží v čechách. Prostě stačí trochu přemýšlet, jakmile to vypádá k světu (což clixboom vypadá), admin komunikuje slušně a píše bez 10ti hrubek v jedný větě, platěj a celkově je to profi, tak bych nerad, aby sme tu někoho odrazovali. Za mě 100% doporučuju registraci do clixboomu, mě to fakt potěšilo.

Ještě k neobuxu, venujuu se tomu pres dva roky.. investoval jsem 20nasobek než ty.. a upozornuju te predem, ze do toho vic fakt nedavej. Jednoho peknyho dne klesl pocet kliku reffu z cca 6000 na 2000 a nikdo mi to nedokazal vysvetlit, cim myslis ze to bylo? :) Proste skoda slov.. neboxu je urcite legitimni a duveryhodny.. ale jsou to tak trosku smejdi. Kdyz jsem se bavil s podporou.. odpovidali mi jednoslove.. zeptal jsem se, napsal jsem ticket jak kr*va a odpoved (cekal jsem na ni tri dny) a byla jednoslovna. Tohle se mi nelibilo a hodne to vypovida o tom, jak se chovaj k uzivatelum.. vi ze jsou nejvetsi, maj vsechny na haku.. reknou si proste jen "kdyz se jeden blbecek nas*ere, tak se nic nedeje" :)

dengrad

pon 08. dub 2013 0:26:30

Ja som sa registroval ale žiadny aktivačny email mi neprišlo :(

Napis na podporu, pribejva tam kazdy den tak 300 - 500 lidi takze registrace urcite funguje, mozna ti to spadlo do spamu.

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Sanjago (1),
MonkaO (1),
adel (1)