Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
honza MLM
Autor tematu
Příspěvky: 183
Registrován: úte 02. říj 2012 23:47:56
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Allencuestas

úte 01. črc 2014 16:48:16

Obrázek
Naposledy upravil(a) honza MLM dne pát 08. srp 2014 15:30:10.

 
zabza
Příspěvky: 12
Registrován: ned 16. úno 2014 11:58:55
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

ned 03. srp 2014 12:12:43

Děkuji za reakci.

Děkuji za poutavou analýzu od zabza. Ono je ted velmi jednoduché házet po měsíci fakty, které v době, kdy toto vlákno vzniklo bylo uplně jinak. Nikomu netvrdím že to scam není, pokud si pročtete pořádně všechny příspěvky. Jasně píšu, že čekám do 6.8 kdy mám výplatní termín, který je opravdu bez žádosti, tak nevím kde berete Vaše zkreslené informace.
V tomto programu nikdo nic neriskuje kromě času, který tomu vydá. Klidně to hodím jako scam, ale vůbec to nic nezmění. Je to tu jako možnost, co když? Šance samozřejmě malá, ale mě osobně i stovkám lidem to za pokus stojí. Takže si osobní urážky směřujte na někoho koho tím můžete rozhodit, tady neuspějete. Hezký den

Rád bych k ní podotkl několi drobných poznámek.
Rozhodně jsem nechtěl nikoho osobně urazit. Jen jsem se pokusil udělat, slovy honzy MLM, poutavou analýzu. A pokud tento honza argumentuje tím, že nikdo neriskuje nic kromě času, tak mu docela závidím. Patří totiž k tomu, dle mého názoru, malému procentu lidí, jejichž čas je bezcený. No, ono to zase tak moc k závistí není, že.

Ale k věci. To, že honza MLM tvrdí, že "Ono je ted velmi jednoduché házet po měsíci fakty, které v době, kdy toto vlákno vzniklo bylo uplně jinak." je sice hezké, ale o ničem. To co tvrdím a na co poukazuji bylo známé již v té době. Tedy ne, že bylo něco jinak, ono to bylo vždycky stejné.

Tvrzení postavené na ověřitelných faktech není žádná osobní urážka. V takové souvslosti pak vyjádření doměnky, že je někdo hlupák a nebo podvodník je pouze logický závěr.

Přidám několik poznámek k reakci honzy MLM.

Jasně píšu, že čekám do 6.8 kdy mám výplatní termín, který je opravdu bez žádosti, tak nevím kde berete Vaše zkreslené informace.

V odkazované sekci Ayuda se píše toto:

¿Cómo puedo recibir el dinero ganado?
Los pagos en nuestro servicio se efectúan despés del día 6 del mes que viene despés del mes en el que usted ha solicitado el pago. Si usted no ha solicitado el pago o no ha llegado al límite del retiro de los fondos monetarios, su sueldo no desaparecerá, sino que será aplazado para el mes siguiente. Es decir, si usted solicitó el pago el 23 de marzo, entonces lo va a recibir después del 6 de abril. viz http://awesomescreenshot.com/07b391o024

Volně přeloženo to znamená

Jak se mohu dostat vydělané peníze?
Platby na naše služby obdržíte 6. příštího měsíce po měsíci, ve kterém jste žádali platbu. Pokud jste nepožádali o platbu nebo nedosáhl limitu čerpání prostředků, tyto nezmizí, ale budou převedeny na příští měsíc. To znamená, že pokud budete požadovat platbu 23. března, obdržíte jí 6. dubna.

Upozorňuji na použitý španělský výraz solicitó, označený výše tučným písmem, který je výrazem žádosti o vyplacení.

Sám honzaMLM výše v diskuzi žádost o výplatu uvádí, když píše

stále čekám na nastřádání minimální částky na vyplacení. Nicméně několi členů skupiny na facebooku má zažádáno o vyplacení k datu 6.8.2014 tak pak budu informovat, jestli má cenu pokračovat nebo to byl scam.

No a v této souvislosti bych se rád honzy MLM zeptal, proč nám upravuje svá tvrzení tak, aby vypadala že nejsou v rozporu se skutečností?
Až do mého včerejšího příspěvku byl výše citovaný příspěvek bez úprav. A najedenou u něj vidím poznámku, že byl upraven 3.8.v 10:36 hodin. Copak se změnilo 5 minut po reakci na můj příspěvek?

 
honza MLM
Autor tematu
Příspěvky: 183
Registrován: úte 02. říj 2012 23:47:56
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

ned 03. srp 2014 12:50:39

Jediná změna probehla z data 8.8 na 6.8 pane/ní s nickem zabza, která vznikla jen překlikem a vlastně je to docela jedno jestli 8 nebo 6 jen sem chtěl byt přesný právě pro takové lidi jako jste Vy. Vy asi nejste registrovaný že ano? V takovém případě byste nikdy netvrdil, že se musí o výplatu žádat. Chci abyste mi ukázal kde najdu ve své BO možnost stlačit žádost o platbu. Mám z facebook skupiny kde je přes 1700 lidi potvrzeno že se žádá automaticky tím, že jste dosáhl na minimum výplaty. Proto neposuzujte něco o čem nemáte páru jako člověk z "z venku".
Pochybuji navíc, že víte co bylo v tomto programu před měsícem, kdy vznikalo toto vlákno a jaké byly informace. To byste například věděl, že se podmínky např. na vyplácení změnily na pevně dané datum jednoho dne v měsící a to nyní 6.8.2014 až přibližně před 14 dny toto jste věděl? Pochybuji. Navíc si svého času asi až tak nevážíte když ho ztrácíte blekotáním a slovíčkařením o něčem o čem nemáte ani páru. Samozřejmě, že je nejdulezitejsi je datum 6.8 pak se třeba Vaše názory potvrdí sčímž i já počítám a nebo si na rozdíl od Vás přilepším hezkou částkou na léto. Jiné možnosti nejsou.
Lidi zde informuji o programu, který je zajímá, tak se sem prosím nevyjadřujte, když o tento program zájem nemáte.

 
zabza
Příspěvky: 12
Registrován: ned 16. úno 2014 11:58:55
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

ned 03. srp 2014 13:32:40

Díky za info, ale

Jediná změna probehla z data 8.8 na 6.8 pane/ní s nickem zabza, která vznikla jen překlikem a vlastně je to docela jedno jestli 8 nebo 6 jen sem chtěl byt přesný právě pro takové lidi jako jste Vy.

Ono to zase tak docela jedno není. Buď jsi přesný a nebo ne. Mezi tím je jen šedá zóna.

Chci abyste mi ukázal kde najdu ve své BO možnost stlačit žádost o platbu. Mám z facebook skupiny kde je přes 1700 lidi potvrzeno že se žádá automaticky tím, že jste dosáhl na minimum výplaty. Proto neposuzujte něco o čem nemáte páru jako člověk z "z venku".

Právě jako člověk "z venku" mohu mít kritický pohled který není zamlžen oparem snadného a nereálného výdělku (budu jen rád pokud sem mýlím). Jen škoda, že se na webu používá onen výraz znamenající žádost, že?

Navíc si svého času asi až tak nevážíte když ho ztrácíte blekotáním a slovíčkařením o něčem o čem nemáte ani páru.

Svého času si docela vážím, zjištění která jsme napsal mi trvala asi 15 mnut a to není mnoho. A páru o něčem, myslím mám a to co se dá jednoduše zjistit jsem i napsal výše. O tom bychom se spíš měli bavit. Pokud to ovšem zvládneš. Ono to blekotání a slovíčkaření, podle Tebe, je častěji důležitější než si myslíš.

...tak se sem prosím nevyjadřujte, když o tento program zájem nemáte.

Vyjadřovat se budu kde chci a o čem chci. Co kdybych měl o tento program skutečný zájem. Kdybych byl někdo, kdo si potřebuje vydělat a chce tomu věnovat svůj čas a své naděje.
Takový člověk by si minimálně zasloužil vysvětlení jedné věci. A pokud to někoho nenapadlo, ptám se tedy za něj.

Proč je odkazováno v úvodním příspěvku diskuze na video, kde je prezentován padělaný výpis z PayPalu?

 
honza MLM
Autor tematu
Příspěvky: 183
Registrován: úte 02. říj 2012 23:47:56
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

ned 03. srp 2014 14:09:01

Vám není už pomoci pane zabza, myslete si co chcete a zjištuj te si informace kde chcete, toto vlákno jsem nezakládal pro lidi jako jste Vy. Vám nejde vůbec o program a o lidi, ale mít poslední slovo a na takové je opravdu můj čas drahocenný, proto už Vám ignoruji. Na video si udělte názor jaký chcete, jsou tam i dulezité informace pro lidi, proto tu je. Moje video to není, proto si budete muset majtele padělaného výpisu ze španělska dohledej sám. HODNĚ ŠTĚSTÍ. PS: nezapomeň něco smysluplného napsat, jinak bys neměl poslední slovo ;)
JÁ řesím datum 6.8.2014 to je vše. Co se stane po tomto datu, budu zde všechny informovat, jak jsem slíbil.

 
zabza
Příspěvky: 12
Registrován: ned 16. úno 2014 11:58:55
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

ned 03. srp 2014 14:37:17

Abych tedy udělal radost honzovi MLM přidám reakci na jeho "odpověď." Dál budu reagovat až 7.8.2014

Není pravdou, že by mi šlo o poslední slovo. Z kontextu mých příspěvků každý, kdo dokáže chápat psaný text, pochopí, že poukazuji na nesrovnalosti a zjevné lži, které vypuští propagátoři nabídky výdělku na webu allencuestas.com.
Je možné, že se pletu a pak budu mezi prvními, kteří to přiznají. Kdysi jsem uvedené nabídl na jiné stránce při kritice internetové bubliny Wazzub, kde se doslova potvrdilo to co jsem tehdy psal. Omyl jsem přiznat nemusel, naopak utichli propagátoři onoho podvodu a zalezli do svých nor.

Je možné, že honza MLM řeší datum 6.8.2014. Tím ale jen potvrzuje svou naivitu a zaslepenost vizí nějakého výdělku. Bohužel nedokázal odpovědět na otázku, kterou jsem mu položil. Proč v úvodním příspěvku propaguje video obsahující náhled padělaného výpisu PayPalu. Odpověď argumentující jakýmisi důležitými informacemi, je odpovědí o ničem. Na to jsem se ho totiž neptal. Ony informace si dokáže zjistit každý trochu gramotný člověk, nepotřebuje k tomu video o ničem. Maximálně autor videa potřebuje shlédnutí, aby měl vůbec nějaký příjem. Technicky podobný tomu, jaký zřejmě realizuje majitel stránky allencuestas.com.

Proč je tedy propagováno video s padělaným výpisem PayPal se asi nedozvíme. Uvidíme tedy 6.8.2014, kdy nám zajisté honza MLM předvede výpis z PayPal. Rád po jeho shlédnutí uznám že se mýlím.
Ale něco mi tak trochu říká, že žádný výpis neuvidíme.

 
zabza
Příspěvky: 12
Registrován: ned 16. úno 2014 11:58:55
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

čtv 07. srp 2014 13:07:01

JÁ řesím datum 6.8.2014 to je vše. Co se stane po tomto datu, budu zde všechny informovat, jak jsem slíbil.

A vono nic, co? :lol:

 
diana05
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

čtv 07. srp 2014 13:37:55

Včera som to začala robiť ale teda hneď s tým aj končím ale nechápem čo z toho majú tí ľudia . Niektorý z nás naozaj potrebujú peniaze a začala by som takýchto podvodníkov nejako trestne stíhať veď to už nieje normálne žiadna normálna práca na doma asi ani nieje že ? Neviete niekto o nejakej ?

 
Navstevnik
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

čtv 07. srp 2014 16:07:36

Naprosto nechápu jak můžete vůbec přemýšlet nad tím, že na této stránce by se daly vydělat nějaké peníze. Už od začátku je to jasnej SCAM a vy se tu o tom hádáte jak malé děti :D Ale klidně můžete pokračovat, je to docela dobré čtení :D A zakladatel tématu? Ten to tak zoufale brání aby sehnal někoho, kdo se regne pod něj, až je mi ho snad i líto :D Mělo by být v pravidlech, že bez důkazu výplaty by tu téma vůbec nemělo být, jelikož je to vlastně propagace stránky, která okrádá nebo jinak podvádí lidi (je jedno jestli o peníze nebo o čas).

 
lactarius
Příspěvky: 1
Registrován: stř 27. srp 2014 14:00:57
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

stř 27. srp 2014 14:17:29

Vzhledem k tomu, že jsem kdysi pravidelně dostával peníze od společnosti Spedia (ale to už je 15 let), zkusil jsem to. Po dosažení 300 euro po přihlášení naskočí stránka s oznámením, že probíhá kontrola, která bude trvat týden. Zatím čekám 8 dnů. Možná přijde poděkování - co já vím. :lol:

 
milda
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

čtv 28. srp 2014 10:41:05

Nerad to říkám, ale 300 jsem překročil již 11.8.2014, ke dnešku mám přes 550 a výplata stále žádná.

I podle toho, že se videa mění ve 22.00 hodin našeho času to vypadá na server někde na východě, což Španělsko rozhodně není.

Takže zase zřejmě bouda.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů