Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
honza MLM
Autor tematu
Příspěvky: 183
Registrován: úte 02. říj 2012 23:47:56
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Allencuestas

úte 01. črc 2014 16:48:16

Obrázek
Naposledy upravil(a) honza MLM dne pát 08. srp 2014 15:30:10.

 
Uživatelský avatar
rosta900
Moderátor fóra
Příspěvky: 133
Registrován: pát 04. říj 2013 18:15:49
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

čtv 17. črc 2014 12:38:05

ja bych rozhodně neklikal, protože než bych se dostal k minimu pro vyběr tak už to bude scam :)

klikačky:
Probux - 5$ PayPal,Payza Registrace ZDE 0,08$+
Vydělávejte svojím počitačem, Výplaty na PayPal Registrace ZDE
Hry za NEJLEPŠÍ CENY ZDE
Steam hry,Gift Cards, Bitcoin..za hraní online herhttp://bit.ly/1r3ZzlN
 
Nikoleta
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 17. črc 2014 13:23:42
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

čtv 17. črc 2014 14:10:07

1) Líbilo se vám líbí promo video?
1. Jo, to se mi líbilo (10 bodů)


2) V jakém okamžiku se pochopit, co je inzerováno ve videu?
. 1 Věci jsem pochopil, najednou; .

3) Do jaké míry bylo zajímavé video?
0 až 10 (10=zajimáve , 0= nudné)

4) Rychlost 10 snímků videa. (to moc nechápu)
zaleží na kazdem co da.Davam 10.

5) Do jaké míry byl originálni video?
0-10

6) Zdá se, že promo video na některé jiné propagační videa?
Stejné všechny propagační videa.;

7) Má výrobek nebo službu inzeroval v propagačním videu, protože se vzbudil váš zájem?

. 3 jsem se zajímal trochu;


8) Změnili jste svůj názor o výrobek nebo službu, poté, co viděl na promo video?
. 1. Ano, pozitivně;


9) výrobek nebo služba je inzerován jako propagační video by mohlo být užitečné pro vás, vaši známí nebo přátelé?

. 2. Může být užitečné pro mě a mé známých či přátel;


10) Jaký je váš názor na videa virální reklamu?

. 2 Neutrálně Myslím;


11). Má humor video reklama ho / ji čerpá? Dal jsem užitečnost využití humoru v reklamě.
1-5 ohodnotit jak zabavné bylo video

12) Co si myslíš, že to, co je nejvhodnější délka videoklipů a reklam?
20 sekund;


13) Myslíte si, často dívat na televizi?

. 2 Ne více než 30 minut denně;


14) Videa zveřejněné na internetové reklamy volat svou pozornost?
1. Ano.;

 
Nikoleta
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 17. črc 2014 13:23:42
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

čtv 17. črc 2014 14:21:46

1) Líbilo se vám líbí promo video?
1. Jo, to se mi líbilo (10 bodů)


2) V jakém okamžiku se pochopit, co je inzerováno ve videu?
. 1 Věci jsem pochopil, najednou;

3) Do jaké míry bylo zajímavé video?
0 až 10 (10=zajimáve , 0= nudné)

4) Rychlost 10 snímků videa. (to moc nechápu)
zaleží na kazdem co da.Davam 10.

5) Do jaké míry byl originálni video?
0-10

6) Zdá se, že promo video na některé jiné propagační videa?
3 Stejné všechny propagační videa.;

7) Má výrobek nebo službu inzeroval v propagačním videu, protože se vzbudil váš zájem?

. 2. Výrobek mě zaujal;


8) Změnili jste svůj názor o výrobek nebo službu, poté, co viděl na promo video?
. 1. Ano, pozitivně;


9) výrobek nebo služba je inzerován jako propagační video by mohlo být užitečné pro vás, vaši známí nebo přátelé?

. 2. Může být užitečné pro mě a mé známých či přátel;


10) Jaký je váš názor na videa virální reklamu?
. 1. Myslím, že pozitivně;


11). Má humor video reklama ho / ji čerpá? Dal jsem užitečnost využití humoru v reklamě.
1-5 ohodnotit jak zabavné bylo video

12) Co si myslíš, že to, co je nejvhodnější délka videoklipů a reklam?

30 sekund;


13) Myslíte si, často dívat na televizi?
TV je nastavena téměř vždy;

14) Videa zveřejněné na internetové reklamy volat svou pozornost?
1. Ano.;

 
honza MLM
Autor tematu
Příspěvky: 183
Registrován: úte 02. říj 2012 23:47:56
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

čtv 17. črc 2014 17:48:19

stále čekám na nastřádání minimální částky na vyplacení. Nicméně několi členů skupiny na facebooku má zažádáno o vyplacení k datu 6.8.2014 tak pak budu informovat, jestli má cenu pokračovat nebo to byl scam.
Naposledy upravil(a) honza MLM dne ned 03. srp 2014 10:36:14.

 
klára
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

čtv 17. črc 2014 20:21:54

Mne sa tam nejde ani zaregistrovať. Skúšala som to už 5x a nič.

 
lucie.cerna.351
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

stř 23. črc 2014 17:00:59

Taky jsem zvedava jestli vyplati, a ted to padlo tak se nemuzu dostat na stranky...doufam, ze to pozdeji pujde:o)

 
pagy
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

čtv 31. črc 2014 2:46:30

Ahoj, prosím tě jak požádám o vyplacení minimální částky?

 
honza MLM
Autor tematu
Příspěvky: 183
Registrován: úte 02. říj 2012 23:47:56
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

sob 02. srp 2014 12:49:20

Ahoj, nežáda se o vyplacení. Je to automaticky, když máš na učtu minimum pro vyplacení. Jediné co musíš je mít přidanou peneženku kam chceš vyplatu.

 
zabza
Příspěvky: 12
Registrován: ned 16. úno 2014 11:58:55
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Allencuestas - podvod

ned 03. srp 2014 3:12:18

Zcela jistý scam.
Pokud to někdo vášnivě propaguje tak si neumí ani udělat analýzu.
Jednak je velmi málo pravděpodobné, že by někdo platil tolik peněz jen za shlédnutí videa a poněkud tupé hodnocení, jak správně píše HeadSh3t nade mnou. O těch důkazech výplat, které jsou evidentně zfalšované ani nemluvím.
I pokud by někdo hodlal tolik peněz platit za ohodnocení reklamy, tak by zřejmě chtěl výsledek. Ten ovšem nemůže být relevantní skutečnosti, pokud mohou hodnotit lidi například z ČR reklamu která je například na operátora Movistar, který funguje ve španělsky a portugalsky hovořících zemích. Takový výsledek je pro reklamu zcela nepoužitelný.
Navíc jsem viděl komentáře, které odkazovali na scam, který proběhl na Italském internetu a který byl postaven na stejném principu, provozovaný stejným scriptem a co je nejzábavnější, mající logo které se zobrazuje v několika úvodních vteřinách některých videí tohoto scamu.

Možná by také bylo dobré, aby uživatel honza MLM nelhal. Tvrzení,

Ahoj, nežáda se o vyplacení. Je to automaticky, když máš na učtu minimum pro vyplacení. Jediné co musíš je mít přidanou peneženku kam chceš vyplatu.
je lež.

Pokud se podíváte na tu stránku do části FAQ, označené jako Ayuda - Nápověda, dozvíte se mimo jiné, že pokud dosáhnete v daném měsíci na výplatní minimum je vyplaceno 6. následujícího měsíce a i uvádějí příklad, že pokud např. dosáhnete na výplatu 23. března, pošlou vám peníde 6. dubna. Jasně se hovoří i o žádosti o platbu.

S tím souvisí i jedno video v úvodním příspěvku (http://youtu.be/h4X-qzWFkbc), jehož autor, prezentující se na YT jako Jan Skranych je buď dokonalý hlupák a nebo podvodník, protože prezentuje video, kde výplata proběhla 21.6.2014, tedy úplně jinak než to má být podle FAQ

Na videu uvedený "důkaz" výplaty je ostatně PODVOD!
Protože mám pro firmu ověřený obchodní účet PayPal tak vím i to co není veřejně prezentováno. Tedy i to, že verifikovaný účet PayPal se dá ověřit.
Znáte ty ikony s nápisem PayPal Verified? Pokud to není fake tak jde na ikonu kliknout a přesměruje vás to na stránku PayPal kde pokud jste přihlášeni vidíte jestli je to ověřený účet.
Takže například někde kliknu a mohu vidět toto: http://awesomescreenshot.com/0963910lfb a je mi jasné, že je to OK, účet ověřen již 5 let, takže mohu věřit.

A co když zadám do příslušného řetězce ověřovací URL adresy adresu z toho videa, kde se podvodník Skranych chlubí tím, že mu jeho imaginární přítel poslal screen výplaty? Ten screen, který je v uvedeném videu vidět v čase 1:30 a kde je nad emailem napsáno, že jde o ověřený účet.
Uvidím toto: http://awesomescreenshot.com/0043910pe9.

To je docela přesvědčivý důkaz podvodu, nemyslíte?
Myslím, že by tak úvodní příspěvek neměl mít v popisu lživé tvrzení "PLATÍME VÁM ZA NÁZOR -OVĚŘENO VYPLÁCÍ NA PAYPALL".

Pokud pominu to, že autor ani neví jak se píše PayPal tak ověření padělkem je pro mě jen obyčejný podvod a autor takového tvrzení? To si doplňte sami.

 
honza MLM
Autor tematu
Příspěvky: 183
Registrován: úte 02. říj 2012 23:47:56
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Allencuestas

ned 03. srp 2014 10:29:49

Děkuji za poutavou analýzu od zabza. Ono je ted velmi jednoduché házet po měsíci fakty, které v době, kdy toto vlákno vzniklo bylo uplně jinak. Nikomu netvrdím že to scam není, pokud si pročtete pořádně všechny příspěvky. Jasně píšu, že čekám do 6.8 kdy mám výplatní termín, který je opravdu bez žádosti, tak nevím kde berete Vaše zkreslené informace.
V tomto programu nikdo nic neriskuje kromě času, který tomu vydá. Klidně to hodím jako scam, ale vůbec to nic nezmění. Je to tu jako možnost, co když? Šance samozřejmě malá, ale mě osobně i stovkám lidem to za pokus stojí. Takže si osobní urážky směřujte na někoho koho tím můžete rozhodit, tady neuspějete. Hezký den

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů