Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
Deliczero
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

20Dollars2Surf - 20Dollars2Surf.com

pát 12. říj 2012 16:17:08

20Dollars2Surf o co vlastně jde ?

20Dollars2surf je Francouzská registrovaná firma, která jede a spolehlivě platí od roku 2009. 20Dollars2Surf Vám bude platit za zobrazení malého reklamního proužku na Vaší ploše. Jedná se o takzvaný " SurfBar" na kterém se budou zobrazovat reklamy na různé weby. Vy se vůbec nemusíte věnovat tomuto reklamnímu proužku. Také nemusíte sledovat reklamy. Na naších webových stránkách si také povíme jak reklamní použek skrýt, a tím pádem ho ani neuvidíte a budete vydělávat.Stránky 20Dollars2Surf jsou přeloženy do 8 jazyků. Kromě Francoužštiny, polštiny a angličtiny jsou přeložený také do portugalštiny, němčiny, italštiny , španělštiny a čínštiny.

Proč zrovna 20Dollars2Surf v oboru MLM ?

Jelikož žijeme v době kdy se nemáte šanci uchytit v systémech jako jsou Avon, Oriflame, SBS Trade, LR, RWA nebo Herbalife. Propagace na internetu je daleko výhodnější, jednodušší a zajímavější. Pár kliknutí myši Vám stačí na to aby jste se jednoduše dostali do své databáze. Nehradíte a neinvestujete do toho žádné peníze !!! Nekupujete si žádné balíčky ani nic jiného. Vše je zdarma !!! V 20Dollars2Surf můžete také hrát zdarma různé soutěže, a vyhrát za ně body nebo peníze.

20Dollars2Surf v bodech - Všeobecně• Surfbar jede a platí od 2.5.2009

• Velice jednoduchá registrace a instalace
• Surfbar je malý a dá se libovolně přesouvat na monitoru.
• Výplata je 20$ na Paypal , AlertPay a HiPay
• 1 minuta = 1 bod ( 60 bodů za hodinu ; 1 440 za den )
• PTC ( paid to click ) sekce, kliky ( bannery ) tam jsou za 5 a 10 bodů ( v průběhu dne přibyvají )
• V surfbaru je 10 refferenčních linií, z káždé máte 10%
• Měsíčně můžete nasurfovat maximálně 10 000 bodů, celkový počet bodů včetně bodů za refferály, není omezen.
• Měsíční převod bodů bývá každý měsíc jiný , v rozmezí cca 0,10$ - 0,11$ za 1000 bodů.
• Výplaty jsou zasílány každého posledního dne v měsíci.Jak se zaregistrovat do 20Dollars2Surf
[center]Nyní Vás rychle a snadně provedeme registrací do Surfbaru 20Dollars2Sur[/center][center]f[/center]1) Klikněte zde
2) Do kolonky vložte svůj E-Mail a klikněte na tlačítko Join Us
3) Klikněte na Install 20Dollars2Surf ( 1,45 Mo ) a stáhněte si instalační soubor.
4) Nainstalujte si do Vašeho počítače tento soubor a spusťte ho.
5) Gratulujeme to je vše. Pokud ho mátě již spuštěný, čtětě dále.

Jak začít vydělávat ?

1) Stačí mít spuštěný program který jste nainstalovali. V nasledujících řádcích se dozvíte jak získat další body.
2) Jděte na stránku 20Dollars2Surf a v sekci member zone se přihlásíte, nebo kliknutím zde
3) Přejděte do sekce

> Clicks Bonus a odklikejte bannery, za které dostanete Body.


WheelSurf a zatočte si kolem štěstí, každý den máte 2 pokusy , můžete vyhrát peníze Jackpot nebo surfpass Games > BingoSurf a zahrajte si bingo, každý den máte 1 pokus , můžete vyhrát peníze Jackpot nebo surfpass Refferals > Links and Banners > zde je uveden Váš Link pro ziskávání refferálů ( členů kteří budou vydělávat pod Vámi ). Refferals > My Refferals > zde jsou uvedeni refferálové kteří jsou zaregistrování pod Vámi, nebo v kterékoliv linii ( 10 stupňů ).
[center]TIP![/center][center]Pokud máte zobrazený reklamní proužek ( nemáte jej tedy skrytý, můžete vyhrát až 1000 bodů pokud se Vám zobrazí následujicí obrázek a vy na něj kliknete. Tento reklamní proužek se zobrazuje individuálně u každého a zobrazuje se několikrát denně. V průměru se zobrazí 5-20x denně. Poté máte minutu na jeho kliknutí. Pokud na něj kliknete získáte bonus ve výši 1 - 1000 bodů nebo surfpass. Pokud nekliknete o nic nepříjdete, ale mohli jste míd další bonusové body.[/center]Vysvětlivky a pojmySurfPass
Jedná se o jejich interní kod, který můžete zakoupit přimo u nich a to prostřednictvím 2 firem Rentabiliweb ( přes SMS ) a AlloPass ( přes SMS , PayPal a hipay ). Ve šsech případech obdržíte od zprostředkujicích firem po zaplacení kod těchto firem a až jeho vloženim na strankách 20dollars2surf ho převedete na požadovaný SurfPass. Výsledny SurfPass pak použijete na WheelSurf nebo Bingo surf, k dalšímu hraní, nebo pro Super refferal nebo Sponsor VIP

****************************

Super refferal
Musíte si koupit nebo vyhrát ( na surfbaru nebo v jejich hrách - WheelSurf nebo BingoSurf ) SurfPass a aktivovat ( použit ) ho. Minimálně (garantováno) na 10 minut a 2000 bodu jste super referral nebo až do té doby pokud vás nenahradií někdo dalši kdo aktivuje svuj kod a stane se tak super referal. Za dobu super referala získáte body ve stejné výši jako všichni uživatelé zapojení do super refferalu v tu dobu ze surfbaru. Pokud je hodně lidí připojeno máte sice hodně bodů, ale těch 10 minut moc nepřekročíte ( objeví se nový zájemce). Naopak pokud je málo lidí připojeno budete ziskávat méně bodů, ale déle. Samozřejme je to teorie a navíc je třeba vzít v úvahu cenu a atraktivitu případného nakupu kodu ( pokud jste ho neziskali vyhrou ) pro moýnost být super referal.

****************************

BingoSurf - Bingo
Na jejich webu můžete teď hrát zcela zdarma 1x denně hru BINGO. Potvrdíte v menu BingoSurf a pockate na dokončeni odpočítávání a hra se spustí. Začne to losovat míčky s čisly a pokud to losované čislo máte, tak na něj klepněte myší ve Vaší Bingo tabulce 5x5 ( označené čislo v tabulce bude pak žluté ). Pokud bude tažené číslo, které v tabulce nemáte, tak neděláte nic a čekate na další tažené číslo. Po vylosováni všech čísel máte v tabulce čísla žlutá ( Vámi označené, protože byla vylosována ) a čísla bílá ( losovaná nebyla ). Pokud čísla žlutá tvoři sloupec, máte výhru. Konec hry potvrdíte "Validate" a to bez ohledu na to jestli jste ziskali sloupec žlutých čísel. Před potvrzením, ale už víte co Vás čeka a to následovné :

1 sloupec : pokus zdarma na další hru BingoSurf
2 sloupce : 0,1 $
3 sloupce : 1 $
4 sloupce : 1 SurfPass
5 sloupcu : BingoJackpot ( začíná na 100 $ a postupne se bude az do doby nez ho nekdo vyhraje zvysovat o 0,10 $ za kazdy koupeny pokus od každého kdo si ho u nich koupí )

Při použití SurfPassu dostanete 5 pokusů do hry.

****************************

Wheelsurf - Kolo štěstí
Denně máte zdarma 2 kredity tj. 2 pokusy do hry
Možné výhry: 1 kredit zdarma navíc ( na další hru ) , 0.10$ , 1$, 1 SurfPass, Jackpot od 100$ ( roste podobně jako v Bingu - po každé placené hře o 0,10$)
Při použití SurfPassu dostanete 10 pokusů do hry.
Hru spustíte kliknutím myší na modrý nápis, čímž se kolo roztoči a dále je to jen o štěstí.

****************************

Contest SP - Soutěž SP ( Super Refferál )
Měsiční ( každý měsíc startuje od začátku ) soutěž pro ty, kteří využívají Super Referral, podle toho kolik za měsíc získáte celkově bodu v Super Referral. Nejlepších 500 dostane odměnu, ktera se průbežně zvyšuje a je možné jí sledovat pod menu "Contest". Prvnich 20 si rozdělí ten stoupajicí Jacpot - $ + SurfPassy ( ten je samostatný jen pro tuto soutěž, Bingo i Kolo štestí mají svůj vlastní Jackpot) a zbylých 480 dostane body.

****************************
Sponsor VIP ( nábor refferálů )
Za Surfpass si na měsic koupíte Sponsor VIP. Každý nový človek který se u nich registruje bez reflinku někoho jiného ( nemá nad sebou nikoho a neni tedy nikoho refferál ) bude náhodně přidělen někomu z členů Sponsor VIP. Můžete a taky nemusíte získat nikoho, záleží logicky na tom kolik členů bude aktuálně v systému Sponsor VIP a kolik lidi se u nich registruje bez sponzora ( bez použití reflinku ). Pokud budete mít štestí a systém Vám refferála přidělíi tak je Vás napořád. Jen členství ve Sponsor VIP je omezeno na 30 dnů ( tedy možnost takto náhodně získávat refferály ). Aby to nebylo úplně jednoduché můžete použít více kodu SurfPass a Vaše členství Sponsor VIP se zvýší, to znamená že se zvýší i % pravděpodobnosti náhodného zisku refferála.

Pokud chcete zjistit jestli jste "chytli" refferála prostřednictvím Sponsor VIP ( pokud se ho samozřejmě účastníte ) nebo klasicky přes Váš reflink, tak v sekci Sponzor VIP je info ( ve žlutém poli ) - Number of referrals earned : které udává počet refferálů získaných pomoci Sponzor VIP.
Dole je pak posledních 5 přidělených refferálů, a údaje o tom komu byli přiděleni i s jeho aktuálním stavem Sponsor VIP.[center]Z každého refferála, bez ohledu na linii je 10%[/center][center]Spousty Úspěchů, refferálů a výdělků přeje Deliczero.[/center]

[center]Závěrem doplním, že se nejedná o SCAM jak si mnoho lidi myslí, já teď dostávám výplaty cca 6-8 měsíců pozadu, a vůbec mi to nevadí, doporučuji tedy žádat co 2 měsíc, pokud spadáte mezi ty co žadají každý měsíc.[/center][center]Registrace kliknutím na banner:[/center][center]Obrázek[/center]

 
Deliczero
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: 20Dollars2Surf - 20Dollars2Surf.com

čtv 01. lis 2012 3:19:51

Poslední výplata z 19.9.2012

15. Platba


Obrázek

 
Deliczero
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: 20Dollars2Surf - 20Dollars2Surf.com

čtv 01. lis 2012 3:22:37

Doporučuji navštívit Můj web o tomto projektu , je to tam popsáno detailně, a jsou tam i starší screeny z mých plateb, jelikož se web věnuje pouze projektu 20Dollar2Surf, není to tedy žádné porušení podmínek o snahu propagaci webu.

 
Deliczero
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: 20Dollars2Surf - 20Dollars2Surf.com

pon 03. pro 2012 13:39:47

Přispěji, taktéž s troškou do mlýna vše zaslali 19.11.2012, i když předtím dva měsíce nic, nádherně to skompenzovali čtyřmi výplatkami. Je to sice trošku opoždeně, ale zapoměl jsem pod tím nátlakem starostí.

16. Platba

Obrázek

17. Platba

Obrázek

18. Platba

Obrázek

19. Platba

Obrázek

 
kurtcobain
Příspěvky: 15
Registrován: sob 10. lis 2012 22:17:02
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: 20Dollars2Surf - 20Dollars2Surf.com

úte 18. pro 2012 17:10:30

Založil jsem nový klan na packbarre.com.

Jmenuje se SKS1892, tak neváhejte a vstupte.

 
Ralfik
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: 20Dollars2Surf - 20Dollars2Surf.com

pon 13. kvě 2013 10:08:22

Ahoj,
taktéž využívám a můžu jen doporučit.

 
alexandrastancz
Příspěvky: 22
Registrován: pon 13. kvě 2013 13:19:08
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: 20Dollars2Surf - 20Dollars2Surf.com

stř 15. kvě 2013 12:22:20

dobře, je tu dost důkazů o tom že firma platí, dneska to zkusím :) děkuji za tip

 
Uživatelský avatar
neexus
Moderátor fóra
Příspěvky: 887
Registrován: ned 31. bře 2013 11:24:48
Poděkování: 2 | 1
PAYOUT CASH:  -456,00
Hodnocení: 0

Re: 20Dollars2Surf - 20Dollars2Surf.com

stř 15. kvě 2013 12:27:01

Taky používám, ale na bingu jsem nikdy nic nevyhrál, Wheelsurf furt nic a akorát 1x další credit.. :D Jinak mám teďka 8,402 points a $ 1.52... Bez reffů to jde asi hodně pomalu co? :D

https://goo.gl/gw5x9C - Hra - BTC, Doge, LTC zdarma
 
Uživatelský avatar
neexus
Moderátor fóra
Příspěvky: 887
Registrován: ned 31. bře 2013 11:24:48
Poděkování: 2 | 1
PAYOUT CASH:  -456,00
Hodnocení: 0

Re: 20Dollars2Surf - 20Dollars2Surf.com

stř 15. kvě 2013 13:17:29

Tak koukám na fórum, a http://en.20dollars2surf.com/coz-not-pa ... php#164987
že by už fakt neplatili?? o.O

https://goo.gl/gw5x9C - Hra - BTC, Doge, LTC zdarma
 
manchesterunited
Příspěvky: 24
Registrován: ned 12. kvě 2013 20:00:03
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: 20Dollars2Surf - 20Dollars2Surf.com

ned 19. kvě 2013 1:03:58

taktez pouzivat tento typ privydelku, ovsem jen kratce takze na svem konte mam okolo jen 3 dolaru, bez refu, to jde hodne pomalu, mesicni zisk jen 1 dolar + bonus body za surfer nebo za reklamy, ovsem baner, ktery ziskat,vam jakstaks nijak moc nevadi a ani neprekazi a dokence se da i zminimalizovat na opravdu maly rozmer, ze ho temer ani neuvidite, takze taky doporucuji

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host