Clicky

Jsme největší a nejstarší československé diskusní fórum zaměřené na různé formy online podnikání, investicí, kryptoměn a internetového výdělku.

 
Mariandr
Nový člen fóra
Autor tematu
Příspěvky: 1
Registrován: pon 03. dub 2017 15:25:47
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

nativní reklama - Adnow.com

pon 03. dub 2017 15:33:08

Dobrý den,

Dovolte, abych Vám představila novou mezinárodní společnost Adnow.com, specializující se na internetovou nativní reklamu. Jsou to relevantní reklamní sdělení, úplně zapadající mezi organický obsah webových stránek.
Upoutat pozornost uživatele je každým rokem těžší. Bannerová slepota neustále roste spolu se zvyšováním agresivity reklamy. Zkušené surfáře webu tedy lákají  rafinovánější typy reklamních sdělění. Pravou stranu obrazovky už si ted’ nikdo moc neprohlíží. Nehledě na dokonalost mechanismu, jehož prostřednictvím se uskutečňuje výběr reklamního obsahu, CTR bannerů jen zřídka přesahuje 1%. Nabízíme rozíštění bannerů v dolní části webových stránek a monetizujeme prostory, o nichž jiní inzerenti neprojevují zájem. Koncept nativní reklamy se skládá ze sdělení, filtrováných podle zájmů uživatelů a splývajících se s okolním obsahem webových stránek. Responzivita a přizpůsobení se obsahu konkrétního webu zvýšuje důvěru k reklamním materiálům a následně i CTR.
Nativní reklama nemá nic společného s četnými poskakujícími a nevkusnými bannery, zakrývajícími obsah. Jednáme vždy v nejlepším zájmu zákazníka a dobře chápeme, že nejdůležitějším úkolem pro provozovatele webových stránek je nepřijít o podporu většinových čtenářů a diváků. Marketingové vnímání důležitosti obsahu reklamních sdělení je těsně propojeno s udržováním tzv. “mocenské rovnováhy“ mezi kvalitou reklamy a kvalitou obsahu samotného webu.
Obor nativní reklamy intenzivně roste a úplně převrací postup, jímž se reklamní formáty předtím šířily. Pracujeme se zcela jinou látkou, jde nám totiž především o přesné vystižení potřeb zákazníků v různých mediálních prostředích. Nevěříme v cpaní reklam do každého volného prostoru, ani v přesycení webových stránek reklamou. Naše primární kroky se vždy směřují k budování důvěry a vyjití vstříc zákazníkovi.
Společnost nabízí následující výhody spolupráce:
1.    Bezpečný obsah reklamních sdělení: absence vírů
2.    Platby přes PayPal jednou týdně
3.    Instalace kódu trvá 5 minut a nezasahuje do jiných systémů (například, reklamy Adnow a Google se mohou střídavě zobrazovat v rámci jednoho bloku)
4.    5% referální program
5.    K dispozici je vždy česky a anglicky mluvící manažer
Výběr plateb je možný prostřednictvím:
• e-Payments – počínaje od 20$ (0%  poplatek)
• PayPal & Webmoney –  počínaje od 20$ (5% poplatek)
• Wire Transfer –  počínaje od 200$ (převod na bankovní účet s poplatkem 25$)
• eCheck/Local Bank Transfer – počínaje od  200$ (převod na bankovní účet s poplatkem 12$; může trvát o 2 dny déle, než Wire Transfer)
Zvolíte-li e-Payments, máte vždy možnost si objednat  debitní kartu MasterCard, jež má poplatek $35 ročně, omezení výběru peněz $3000 týdně a fixovaný poplatek  $2.6 za výběr z bankomátů po celém světě.
Největší miry prokliku naše bannery dosahují, když jsou umíštěny na vnitřních stránkách webu přímo pod články s dvěma řádky ikon. Takové bannery zpravidla generují CTR 2-7 %. Znamená to, že jeden takový banner, zobrazený 100.000krát, Vám umožní vydělat 40-200$, aniž byste měl(a) jiné reklamní bloky odstranit. Vhodnými umíštěními jsou rovněž prostory nad články.
Provozovatelům webů, jejichž stránky generují více, než 500.000 zobrazení měsíčně, nabízíme spolupráci v podobě CPM. V tomto případě předem ziskáváte peníze za určitý počet zobrazení.
Zajistit stabilní příjmy Vám pomůže náš referální program. Když se někdo z Vašich známých do systému Adnow zapojí přejetím referálního odkazu, získáte 5 % jejich výdělku, aniž by se jim příjmy nějak zmenšily.   
Na rozdíl od Google Adsense neblokujeme webové stránky s lehce erotickým obsahem (s weby pro dospělé však nespoluprácujeme). Také nezrušujeme definitivně spolupráci s provozovateli webů, jichž jsme přistihli při umělém naklikávání či jiných podvodných aktivitách, v případě, že do system zapojí nový web a budou jednat férově.
Můžete take udělat reklamu Vašich zboží a služeb prostřednictvím naší nativní platformy. Generujeme 10 miliard zobrazení po celém světě měsíčně a 50 millionů zobrazení měsíčně v Česku a Slovensku.
 
Budete-li mít jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat tady čí na cz@sales.adnow.com.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Mikkasso (1),
M4clicks (1),
TheGrooziem (2),
filmy (1),
Uživatelský avatar
Hunter2222 (1),
Uživatelský avatar
Alastaircz (1),
Uživatelský avatar
Chidocoin (1),
Uživatelský avatar
RoMeiRo (1),
mhe (1),
milhaus52 (2),
grabo (2),
Uživatelský avatar
Tronda (1),
Uživatelský avatar
payout (3),
Uživatelský avatar
Phillipe (3),
Gumbo (1),
Mariandr (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host