Clicky

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
Linketica
Autor tematu
Příspěvky: 1
Registrován: pon 27. lis 2017 12:45:21
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Linketica - Linketica.com

pon 27. lis 2017 12:56:22

https://linketica.com/ je multikanálový PPP (platba za příspěvek) systém, který umožňuje prodávat příspěvky na blozích/magazínech, a také na Twitteru, Facebooku, Instagramu a Youtube. Výplata od 1 Kč do 24 hodin. 

Reklamní ystém provozuje tradiční české webdesignerské studio Nuvio, které má dlouhodobé zkušenosti s internetovým marketingem.


------------------------------------------------------------------------------------------
https://linketica.com/affiliate
provize 10 %, cookies 30 dní

Nabízíme 10 % z peněz, které u nás investuje nově přivedený inzerent, nebo naopak vydělá publisher. Provizi budeme vyplácet až 24 měsíců. Pokud tedy přivedete inzerenta, který u nás utratí např. 10 000 Kč měsíčně za reklamu a bude Linketicu používat pravidelně celé 2 roky, vydělává vám za uvedené období 24 000 Kč.

 
Reklama

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host