Clicky

Věděli jste, že registrací účtu a přihlášením se Vám na tomto fóru přestanou zobrazovat reklamní bannery a prvky?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

penizepenize
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Inzertní weby

pon 01. črc 2013 21:02:14

Zkoušeli jste někdo inzerovat na inzertních webech? Má to nějaký význam? Dají se odtamtud získat návštěvníci webu?

Můj blog o penězích
Backlinksgenius - pro wordpress weby s rankem nejméně 1 - zisk z obsahu, který už tam máte

Reklama

libje

Re: Inzertní weby

pát 12. črc 2013 10:36:54

Temer vubec, v jednotkach, ale ono to zase tolik casu nestoji, tak proc to nezkusit.

Pro ochranu majetku pomocí kamer doporučujeme kamerové systémy Praha, nebo instalaci domovního alarmu. Montujeme také kvalitní a dostupné kamerové systémy Brno.

Mac

ned 21. črc 2013 15:37:31

Pozor - Inzerce na většině inzertních serverů je sice bezplatná, ale ne ve všech kategoriích a zrovna tahle kategorie bývá na většině (všech velkých) inzertních serverech zpoplatněna. Teď si vem, že z těch velkých (kde si za inzerát zaplatíš) ti přijde pár lidí, a z těch malých, které sice mají komplet všechny rubriky bezplatné, ale které zároveň snad nikdo, kromě provozovatele a pár spamerů, nezná, ti nepřijde nikdo.

Dá se to trochu "ochcat" na serverech, které umožňují vložit k inzerátu www adresu, pak když ho napíšeš šikovně, tak ti projde v jiné rubrice. Ale přidání www adresy k inzerátu je ve většině případu zpoplatněné. Sice hodně symbolicky, ale zase ale. Poměr cena / návštěva.

Zrovna tohle se v honbě za návštěvností, alespoň mě osobně, neosvědčilo. Ale třeba na to půjdeš lépe a efekt budeš mít úplně někde jinde.

Vyzkoušej a poděl se o zkušenost. ;)

Spíše zkoušej aukce za korunu na Aukru, jestli se ti nechce platit za vkládání aukce tak na Auktivě (Auktiva.cz). Tady jsem měl efekt větší, než u inzertních serverů. Ne o moc, ale měl.

Tip: Čím více si s aikcí pohraješ, tím větší zvědavost, co že to vlastně za web je, vzbudíš a samozřejmě získáš více návštěvníků, než když jen práskneš odkaz. :idea:

zamil

čtv 12. zář 2013 9:31:03

Zkoušel jsem http://www.bazos.cz a přestože tam odkazy nejsou aktivní tak pár lidí přišlo.