Clicky

Věděli jste, že můžete získat peníze, kryptoměny a různé věci a předměty úplně za nic a ZDARMA? Více v našem fóru Výdělek bez nutné investice.

 
Imro
Autor tematu
Příspěvky: 18
Registrován: pon 01. dub 2013 15:36:16
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

GoldMail

pon 01. dub 2013 16:05:45

Zaplatíme vám za to, že čtete e-maily
Vydělávejte peníze (téměř) bez práce
Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste mohli dostávat peníze za to, co jinak děláte zadarmo? Staňte se členy komunity GoldMail, získejte pasivní příjem a proměňte lákavou myšlenku ve skutečnost.
Jak to funguje? Na e-mailovou adresu, kterou zaregistrujete v systému GoldMail, budeme pravidelně posílat reklamní e-mailové zprávy, za jejichž přečtení vám zaplatíme. Několik minut práce denně může přinést dobrý základ při šetření na nový mobil. Nebo letní dovolenou. Nebo lístek na koncert. Získáte pravidelné přilepšení ke kapesnému, pokud studujete.
Kolik vyděláte? Záleží na vás – stokoruny měsíčně, pokud budete e-maily pouze číst. Mnohem více, pokud přivedete nové členy – z každého reklamního e-mailu, který přečtou, dostanete provizi.
Zaregistrujte se a začněte vydělávat peníze jinak, než jste byli dosud zvyklí.
150 Kč od nás dostanete hned
Jako poděkování za registraci
Začínat od nuly? Nadšení a motivace nemusejí vydržet dlouho. Víme to a rozhodli jsme se začátek zpříjemnit – za registraci každému uživateli jako bonus na konto GoldMail připíšeme 150 Kč, které také při první platbě vyplatíme.
Registrace? K ničemu vás nezavazuje, nic neriskujete. Nechceme žádný vklad, nemusíte vyplňovat žádné důvěrné osobní údaje – e-mailová adresa, kraj, ve kterém žijete (Budějovický, Zlínský, Praha...), informace, zda jste muž nebo žena. Tím naše „vyptávání se“ končí a vy jste vydělali svých prvních 150 Kč v systému GoldMail.
Zaregistrujte se a obratem na váš účet připíšeme prvních 150 Kč.
Až 10 Kč za každý přečtený GoldMail
Nezapomeňte zkontrolovat svoji e-mailovou schránku každý den
V systému GoldMail odměňujeme za každý přečtený e-mail – podle tématu, období a dalších parametrů vám za přečtení reklamní zprávy vyplatíme až 10 Kč. Systém přitom započítá pouze první přečtení – každé další už není honorováno. Peníze, které jste vydělali, se ihned přičítají na GoldMail konto, kde si můžete po přihlášení zkontrolovat aktuální zůstatek.
Zaregistrujte se a vydělejte až 10 Kč jediným kliknutím.
Doporučte GoldMail známým
A vydělejte až několikrát víc
Pozvěte své přátele a známé, doporučte GoldMail – jako odměnu dostanete provizi z každého GoldMailu, který otevřou a přečtou. Ne měsíc nebo dva. Každý uživatel GoldMailu, kterého přivedete, vám přinese další výdělek už napořád.
Počet pozvánek je neomezený – stejně neomezené mohou být vaše příjmy. Záleží jen na vaší šikovnosti a ochotě věnovat se propagaci GoldMailu v komunitě svých známých a přátel.
Nepřehlédněte: Tato funkcionalitu připravujeme, v současné době vás za každého nového uživatele odměníme pevnou částkou.
Zaregistrujte se, rozešlete pozvánky a sledujte rostoucí provize.
Nebudeme vás obtěžovat
Váš e-mail je u nás v bezpečí
Vaše e-mailová adresa je v bezpečí - garantujeme, že ji neposkytneme třetí straně. Stejně tak garantujeme, že na vaši e-mailovou adresu nebudou zasílána reklamní sdělení, které obsahují nelegální či jinak nevhodný obsah či malware (viry). Spolupracujeme pouze s prověřenými firmami, jejich nabídky před rozesláním pečlivě kontrolujeme – našimi klienty jsou slevové servery, velké portály a e-shopy.
Zjistili jste, že GoldMail není pro vás? Bez jakýchkoli sankcí vás ze systému odhlásíme, naspořený kredit (pokud překročíte hranici nutnou k výplatě) vám obratem vyplatíme.
Zaregistrujte se a přesvědčte se, že pasivní příjem funguje.Registrácia:
www.goldmail.cz/gm/?u=1042308530511244efd1679


Toto diskusní vlákno bylo dohromady přečteno 29 844x a obsahuje celkem 13 reakcí.

Musíte být registrovaným členem tohoto fóra a přihlášeni ke svému účtu,
abyste si mohli zobrazit všechny reakce u tohoto diskusního vlákna.


Registrací získáte možnost:

Číst celá diskusní vlákna na tomto fóru.
Účastnit se diskusí a zakládat nová diskusní vlákna.
Chatovat a psát soukromé zprávy ostatním členům tohoto fóra.
Obchodovat s ostatními členy tohoto fóra v Tržnici.
Sbírat PAYOUT CASH a směňovat jej za skutečné peníze.
Hrát s ostatními členy fóra hry o PAYOUT CASH.
A mnoho dalšího...
Registrace i členství na tomto diskusním fóru je a vždy bude ZDARMA.
Jsme zarytými odpůrci SPAMu a proto členy naší komunity zásadně neobtěžujeme nevyžádanými zprávami.
Registrací u nás se nemusíte obávat SPAMu.


Registrovat Přihlásit se

 

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host