Clicky

Věděli jste, že i na finančním letadle (HYIPu) nebo matrixu je možné vydělat?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
Imro
Autor tematu
Příspěvky: 18
Registrován: pon 01. dub 2013 15:36:16
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

GoldMail

pon 01. dub 2013 16:05:45

Zaplatíme vám za to, že čtete e-maily
Vydělávejte peníze (téměř) bez práce
Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste mohli dostávat peníze za to, co jinak děláte zadarmo? Staňte se členy komunity GoldMail, získejte pasivní příjem a proměňte lákavou myšlenku ve skutečnost.
Jak to funguje? Na e-mailovou adresu, kterou zaregistrujete v systému GoldMail, budeme pravidelně posílat reklamní e-mailové zprávy, za jejichž přečtení vám zaplatíme. Několik minut práce denně může přinést dobrý základ při šetření na nový mobil. Nebo letní dovolenou. Nebo lístek na koncert. Získáte pravidelné přilepšení ke kapesnému, pokud studujete.
Kolik vyděláte? Záleží na vás – stokoruny měsíčně, pokud budete e-maily pouze číst. Mnohem více, pokud přivedete nové členy – z každého reklamního e-mailu, který přečtou, dostanete provizi.
Zaregistrujte se a začněte vydělávat peníze jinak, než jste byli dosud zvyklí.
150 Kč od nás dostanete hned
Jako poděkování za registraci
Začínat od nuly? Nadšení a motivace nemusejí vydržet dlouho. Víme to a rozhodli jsme se začátek zpříjemnit – za registraci každému uživateli jako bonus na konto GoldMail připíšeme 150 Kč, které také při první platbě vyplatíme.
Registrace? K ničemu vás nezavazuje, nic neriskujete. Nechceme žádný vklad, nemusíte vyplňovat žádné důvěrné osobní údaje – e-mailová adresa, kraj, ve kterém žijete (Budějovický, Zlínský, Praha...), informace, zda jste muž nebo žena. Tím naše „vyptávání se“ končí a vy jste vydělali svých prvních 150 Kč v systému GoldMail.
Zaregistrujte se a obratem na váš účet připíšeme prvních 150 Kč.
Až 10 Kč za každý přečtený GoldMail
Nezapomeňte zkontrolovat svoji e-mailovou schránku každý den
V systému GoldMail odměňujeme za každý přečtený e-mail – podle tématu, období a dalších parametrů vám za přečtení reklamní zprávy vyplatíme až 10 Kč. Systém přitom započítá pouze první přečtení – každé další už není honorováno. Peníze, které jste vydělali, se ihned přičítají na GoldMail konto, kde si můžete po přihlášení zkontrolovat aktuální zůstatek.
Zaregistrujte se a vydělejte až 10 Kč jediným kliknutím.
Doporučte GoldMail známým
A vydělejte až několikrát víc
Pozvěte své přátele a známé, doporučte GoldMail – jako odměnu dostanete provizi z každého GoldMailu, který otevřou a přečtou. Ne měsíc nebo dva. Každý uživatel GoldMailu, kterého přivedete, vám přinese další výdělek už napořád.
Počet pozvánek je neomezený – stejně neomezené mohou být vaše příjmy. Záleží jen na vaší šikovnosti a ochotě věnovat se propagaci GoldMailu v komunitě svých známých a přátel.
Nepřehlédněte: Tato funkcionalitu připravujeme, v současné době vás za každého nového uživatele odměníme pevnou částkou.
Zaregistrujte se, rozešlete pozvánky a sledujte rostoucí provize.
Nebudeme vás obtěžovat
Váš e-mail je u nás v bezpečí
Vaše e-mailová adresa je v bezpečí - garantujeme, že ji neposkytneme třetí straně. Stejně tak garantujeme, že na vaši e-mailovou adresu nebudou zasílána reklamní sdělení, které obsahují nelegální či jinak nevhodný obsah či malware (viry). Spolupracujeme pouze s prověřenými firmami, jejich nabídky před rozesláním pečlivě kontrolujeme – našimi klienty jsou slevové servery, velké portály a e-shopy.
Zjistili jste, že GoldMail není pro vás? Bez jakýchkoli sankcí vás ze systému odhlásíme, naspořený kredit (pokud překročíte hranici nutnou k výplatě) vám obratem vyplatíme.
Zaregistrujte se a přesvědčte se, že pasivní příjem funguje.Registrácia:
www.goldmail.cz/gm/?u=1042308530511244efd1679

 
Reklama
 
Jaromír
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: GoldMail

stř 29. črc 2015 8:46:24

I já jsem dopadl stejně. Měl jsem přes 800,- Kč a najednou přestaly e-maily chodit. Teď znovu začaly a mám na kontě 20,- Kč. Je to asi velký podvod.

 
ladafilip
Příspěvky: 136
Registrován: ned 26. kvě 2013 11:34:52
Poděkování: 0 | 1
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: GoldMail

čtv 30. črc 2015 11:25:43

Goldmail.cz je podvod.
Účet se mi vynuloval a to jsem neměl potřebných 1000 Kč k vyplacení,poslali mě do druhého levelu.
A poslali mi tento mejl:

Dobrý den,

děkujeme za Vaší reakci. Provizi jsme Vám nevyplatili, protože dle obchodních podmínek (3.17 - III Odměna a její čerpání Podmínkou čerpání provize je uskutečnění minimální hladiny 1000,- Kč minimálně do 12 měsíců ode dne založení účtu GoldMail. Nedokáže-li uživatel v rámci časového limitu tuto hranici dosáhnout, bude mu účet resetován na provizní hladinu 0,- Kč.) jste nedokázali provizi navýšit na nutnou hranici do 12ti měsíců. Protože nás Vaše nespokojenost mrzí, rozhodi jsme se Vám provizi i proti pravidlům soutěže ponechat a posunout Vás do levelu 2, kde budete dostávat ještě vyšší provize z prokliků!

GoldMail

Nejlepší klikačky:
http://bestptc.mistecko.cz
Nový faucet - generátor:
Moon Dash
Moon Bitcoin Cash
 
Pavel K
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: GoldMail

úte 25. srp 2015 10:50:09

Gold mail je podvod, již od prosince 2014 mi nepřišel ani jediný mail. Už jsem se blížil k hranici výplaty. Pak začali chodit omluvné maily, že chyba je v nastavení mého mailu, že mi to určitě chodí do hromadných zpráv. Ale já mám přenastavený seznam a hromadné zprávy nemám. Po několika dotazech a mailů z mé strany pak začali být úplně hluchý, nereagovali. Dnes je srpen 2015 a nic se nezměnilo. Takže pozor podvod.

 
ladafilip
Příspěvky: 136
Registrován: ned 26. kvě 2013 11:34:52
Poděkování: 0 | 1
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: GoldMail

čtv 21. dub 2016 10:33:05

PODVOD !!!

Nejlepší klikačky:
http://bestptc.mistecko.cz
Nový faucet - generátor:
Moon Dash
Moon Bitcoin Cash

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host