Clicky

Věděli jste, že registrací účtu a přihlášením se Vám na tomto fóru přestanou zobrazovat reklamní bannery a prvky?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
Uživatelský avatar
wolverine
Autor tematu
Příspěvky: 89
Registrován: stř 19. zář 2012 21:58:13
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

České emailovky jsou SCAM!

stř 15. kvě 2013 22:17:15

Pěkný večer,
jen bych rád upozornil, že všechny české emailovky jsou SCAM!
Žádná nikdy nikoho nevyplatila!
Proto bych doporučil bud no-minimum.com nebo donkeymails.com.
Nejlepší ale je, přestat se těmito systémy zabývat a začít dělat něco užitečného :)
Je to ztráta času.

 
Reklama
 
dino55
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 26. zář 2013 9:46:55
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: České emailovky jsou SCAM!

úte 08. črc 2014 13:02:22

Toto jsem si uložila pro nevěřící, je to článek z jednoho webu a myslím že dost poučný čtěte i vy:
EMAILOVKY VYDĚLÁVAJÍ NA HLOUPOSTI LIDÍ, KTEŘÍ ZA ČTENÍ REKLAMNÍCH EMAILŮ ZÍSKÁVAJÍ FIKTIVNÍ PENÍZE.
11.05.2013 16:58

Asi každý se někdy setkal s nabídkou, že může dostávat zaplaceno za přečtení emailu, což na první pohled pro některé možná zní zajímavě, ale je potřeba si uvědomit některé věci, které se v tomto článku pokusím vysvětlit.
Emailové společnosti, které jsou nazývané jako emailovky, využívají i tak trošku naivního myšlení lidí pro svůj vlastní zisk a obecně se jim to velmi daří, protože lidé mají nejen touhu získávat peníze snadno, ale také jsou často liní si pořádně přečíst pravidla a spočítat si, kolik a kdy mohou vydělat.
Lidé si často také neuvědomují že peníze, které dostávají za příjem emalové reklamy jsou vlastně fiktivní, protože reálné cena reklamy je daleko nižší, než by jim byla emailovka schopna vyplatit. I toto je jeden z mnoha klamů emailovek vůči svým členům, kteří mají minimální šanci, že z některé emailovky vůbec někdy vyberou peníze.

Co je to emailová společnost - emailovka?
Mezi uživateli bývá často označována jako ,,emailovka" Princip fungování je celkem jednoduchý.
Emailové firmy jsou zprostředkovatelem emailové reklamy. Firma si zaplatí propagaci své společnosti, či určitého produktu, akce apod. a emailová společnost rozesílá tuto reklamu uživatelům, kteří jsou přihlášeni k odběrů emailových reklam. Např. určitá firma nebo člověk jakožto zadavatel reklamy, si zaplatí poslání reklamy na email padesáti tisícům lidí a zaplatí zprostředkovateli (emailovce) stanovenou částku za propagaci.


Jak je možné vydělat pomocí emailových společností?
Emailové společnosti se rozdělují o profit, který získali od zadavatele reklamy s lidmi, co příjmají reklamy na email a zobrazují je.
Každý se tedy může přihlásit (zaregistrovat) k odběru reklamních emailů a poté získávat od emailovky uričtý podíl, který zaplatila společnost, co zadala reklamní kapmaň.
Vše začíná registrací do emailové firemy, kde jako nový uživatel obyčejně obdržíte registrační bonus např. 100-200Kč, což je takový marketingový tah, protože samozřejmě částku není ihned možné vybrat, protože vždy je stanovený minimální částka pro výběr a té je potřebné dosáhnout.
Registrovaným uživatelům následně chodí reklamní emaily, které otevřou a kliknou například na odkaz, či obrázek webové stránky a následně ubíhá určitý čas, kdy musí zobrazenou stránku sledovat. To bývá obyčejně 5-10 sekund. A poté získají člen získá odměnu.
Počet reklamních emailů závisí hlavně na typu emailovky, kolik zrovna mají firmy zaplacených reklamních kampaní. Obecně se jedná o několik emailů za týden a někdy i několik denně.


Kolik je tedy možné vydělat a za jak dlouho?
I když emalové společnosti rády slibují za každou reklamu až 5Kč, tak realita bývá jiná.
Emailových firem je mnoho, ale jako příklad uvedu asi tu vůbec nejznámější a také již celkem dlouhodoběji fungující emailovku, která se jmenuje ZUmail a kde je téměř milion a půl odběratelů reklamy.
ZUmail nabízí registrovanému uživateli bonus 150 Kč a za čtení emailu platí většinou 0.50 Kč a průměrně chodí asi dva reklamní emaily denně.
Zisk ze čtení emailů je tedy průměrně 1 Kč denně.
Dále je zde možnost získat odměny za doporučení přátel. Možné doporučit až 60 lidí za kterého získáte 5Kč, když se zaregistruje přes Váš link a následně zobrazí alespoň 3 reklamy.


Pokud bychom počítali, že každý uživatel ZUmailu bude pravidelně sledovat reklamní emaily, tak bude získávat 1 Kč denně + 150 Kč registrační bonus, tak se dá předpokládat, že bude trvat téměř tři roky, než dostáhne výdělu 1 000 Kč, což je minimální částka pro výběr.
Pokud člen využije možnost doporučení až 60 přátel a získá navíc 300 Kč, tak by dosáhl výdělku 1 000 Kč za necelé dva roky.


Kde je problém?
Cílem emailových firem je vydělat peníze a také dle toho nastavují podmínky, tak aby z toho vytěžili co nejvíce a využívají k tomu naivního myšlení lidí.
První věc jsou minimální limity pro výběr. Emailová firma spoléhá na to, že mnoho členů skončí dříve, než aby čekalo několik let na dosažení minimálního limitu pro výběr.
Další věc je, že emailové firmy jakoby přeplácají své členy, protože popravdě ani těch 0,50 Kč není možné vyplácet za jedno přečtení reklamního emailu, takže je to taková fiktivní částa a proto logicky ani nejde jen tak vybrat.
Napří. emailová firma rozešle reklamní emaily 200 000 lidem, kteří následně získají 0,5 Kč, což je celkem 100 000 Kč, které emailová firma fiktivně rozdá mezi lidi. Ale přitom společnost si zaplatila za reklamní kampaň pouze 10 000 Kč, což je 10x nižší čáska než byla vyplacena uživatelům.

A vůbec největší problém emailových firem je, že naprostá většina z nich skončí dříve než je vůbec možné dosáhnout minimální částky pro výběr. Emailovky tedy radší skončí, než aby musela začít vyplácet lidem a založí si nový program a může jet opět od začátku.


Závěr
Doufám, že po přečtení tohoto článku jste pochopili, že využívat emailové firmy pro výdělek je nesmysl a z důvodů, které jsem napsal výše. Minimální částky pro výběr je možné dostáhnout průměrně během několika let málo která emailovka funguje tak dlouho.
Takže s největší pravděpodobností nastane situace, že budete denně sledovat reklamy a jednoho dne emailovka skončí a vy nevyberete žádné peníze.
Jediné co Vám mohou emailovky přinést je ponaučení, že tudy cesta nevede, ale nejlepší je vůbec nezačínat.
Tímto způsobem se zkrátka peníze nevydělávají, pokud chcete vydělávat peníze, tak musíte zvolit jiný směr. A pokud jste připraveni, tak mi klidně můžete napsat a já Vám ukáži lepší možnosti pro příjem peněz.EMAILOVKY VYDĚLÁVAJÍ NA HLOUPOSTI LIDÍ, KTEŘÍ ZA ČTENÍ REKLAMNÍCH EMAILŮ ZÍSKÁVAJÍ FIKTIVNÍ PENÍZE.
11.05.2013 16:58

 
plzenan
Příspěvky: 11
Registrován: sob 18. kvě 2013 10:17:06
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: České emailovky jsou SCAM!

úte 21. dub 2015 21:18:15

Zaujímavý článok ale chyba tých čo to neskúsia. Osobne som už dostal peniaze na účet od Zumailu a Goldmailu len za to že mi príde mail v ktorom kliknem na odkaz, počkám na načítanie stránky a okno zatvorím. Radšej dostanem za jedno akože prečítanie (kliknutie) 1 až 2 Kč ako na tých zahraničných 10 $ za jeden klik ktoré mi nikto nevyplatí.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host