Clicky

Věděli jste, že registrací účtu a přihlášením se Vám na tomto fóru přestanou zobrazovat reklamní bannery a prvky?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ

raptor150
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Social Media Exchanger - social-media-exchanger.com

sob 27. črc 2013 18:57:25

Zdravím, tak jsem brouzdal a našel jsem skvělou stránku u které musím dát palec nahoru. Určitě hodně lidí z vás zná paid to like, stránku u které budu hovořit je v tom samém oboru zaměřená, akorát je propojená z youtube,google+,facebookem a mnoho dalšíma, nabízí peníze za like,subscribe a followers. Nabízí strašně hodně tkz. nabídek které zadávají ostatní uživatelé za účelem zvýšení návštěvnosti. Za každou splněnou nabítku se vám generují coiny které následně můžete převést na reálné peníze (PP a PZ) a nebo je můžete utratit za propagaci vaší FB stránky nebo Kanálu na Youtube a další. Kdo tomu nevěří, na FB jsem viděl v obrázcích spoustu obrázku z výplatami. Opravdu doporučuji - 10000 Coins = 1$.

Pokud se registrujete podemě, budu vám moc vděčný.

http://social-media-exchanger.com/?ref=88532

Reklama

jjohny

Re: Social Media Exchanger - social-media-exchanger.com

sob 27. črc 2013 19:33:55

Na tuhle stránku jsem se tak před dvěma týdny registroval, ale když jsem zjistil ten kurz (10000 Coins = 1$), tak jsem se na to vys*al. To na ten doláč budeš klikat rok

Navštivte můj web věnovaný Bitcoinu.
Naleznete zde seznam faucetů a denně aktualizované nejnovější faucety.

Návštěvník

sob 27. črc 2013 22:32:14

To nevím, udělal jsem všechny ty úkoly co tam měli a vytvořil jsem si na všech sociálních sítích apod účty a za dnešní den jsem dostal něco přez málo 1000 Coinů, to co tam vidíš není vše, když to doklikáš ono se to refreshne a je tam toho víc. Jestli každý den těch 1000 Coinů si vygeneruji, tak za 10 dnů to je 1$ a za 30 dnů = 3$. To není hodně, ale je tam levná možnost prémia, která ti umožní více jak 10 Coinů za jeden úkol, takže zase ta šance že tam něco budeš mít co plnit se ti rozroste.

krugy
Moderátor fóra

sob 27. črc 2013 23:41:57

a ako dlho ti trvalo, kym si sa doklikal k tej tisicke?

raptor150
Autor tematu

ned 28. črc 2013 7:39:10

To bylo chvíli, to není jak klikačka že bys tam čekal 30 sec nebo tak, tam ti akorát vyskočí okno, a ty jej zavřeš, peníze se ti připočítají hned. A pokud chceš, máš tam i traffic exchange, tam ale ovšem čekáš 30 sec, ale je to kompenzováno tím, že tam máš hodně kliků za 9 Coinů - Což je maximum pro Nepremiového uživatele.
Edit : Prémium je tam tuším od 5.5 dollarů.

jjohny

ned 28. črc 2013 11:24:45

Ano ale jako vždy těch za maximální hodnotu tam je tak 5 a zbytek jsou za 1 credit a těch tam je třeba 100, ale než se doklikáš, tak zjistíš, že jsou vánoce.

Navštivte můj web věnovaný Bitcoinu.
Naleznete zde seznam faucetů a denně aktualizované nejnovější faucety.

raptor150
Autor tematu

ned 28. črc 2013 12:29:20

Ale nezapomeň, když uvedeš že si třeba američan, budeš mít více reklam a větší hodnoty, CZ vždy zaostává co se týče provizí a dalších věcí :)