Clicky

Jsme největší a nejstarší československé diskusní fórum zaměřené na různé formy online podnikání, investicí, kryptoměn a internetového výdělku.

 
Imro
Autor tematu
Příspěvky: 18
Registrován: pon 01. dub 2013 15:36:16
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Bannerky

úte 23. dub 2013 10:37:52

Nedělejte už nic zadarmo! Okamžitá výplata peněz!!!
Dnes to děláte zadarmo, my Vám za to zaplatíme!!!
Každý den rozdáme zadarmo několik tisíc Kč!
Nabízíme vám novou formu reklamy,žádné zaplňování Vaší emailové schránky. Vyplacení vašeho aktivního konta už od 1 Kč!
Nedělejte už nic zadarmo, nechte si vyplatit co Vám patří.
Zaregistrujte se.
Funguje to jednoduše:
Na našich webových stránkách najdete po přihlášení několik desítek reklamních bannerů. Nad jednotlivým reklamním bannerem uvidíte částku, kterou nám firma zaplatila za publikaci banneru. Mezi uživatele, kteří reklamní banner nakliknou, rozdělíme 80% zisku. Každý uživatel může reklamní banner nakliknout jen jedenkrát za den.
U nás nemáte co ztratit, můžete jen získat!
Stránky budou fungovat formou soutěže a pokud Vás zajímá jak, tak si to pojďme ukázat na příkladu v praxi. Firma si na stránkach objedná reklamní banner za 10 000 Kč. V systému bude například 50 000 uživatelů, takže každý uživatel, který na reklamní banner klikne jako 500 obdrží ihned 80 Kč na jeho virtuální účet, ze kterého si může peníze ihned nechat vyplatit. Čím více uživatelů v systému bude, tím více peněz za banner firma zaplatí.
V nabídce budou samozřejmě i další reklamní bannery, kde vyhraje například každý 10 uživatel 1,6 Kč, každý 50 uživatel 8 Kč, každý 5000 uživatel 800 Kč. Na své si přijde opravdu každý. V nabídce bude několik desítek bannerů, takže mezi uživatele rozdáme opravdu dost peněz a to jen za to, co dnes děláte všichni zadarmo – za klikání na reklamu.
Nechceme Vám mazat med kolem pusy a rozdávat halířové výhry – nabízíme Vám seriozní možnost jak si ukrojit z našeho koláče a přijít si na pěkné peníze.
Odměna navíc za doporučení
Pokud doporučíte kamaráda a tento kamarád vyhraje libovolnou částku, automaticky Vám za něj připíšeme odměnu formou bodů. Nasbírané body můžete směnit za finanční odměnu.

Registrácia: http://www.banerky.cz/?page_id=14&ref_link_user=Imro

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti