Clicky

Věděli jste, že na internetu a z pohodlí domova je skutečně možné vydělat peníze, jediné co je pro to zapotřebí je kvalitní zdroj informací?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
Jirda
Autor tematu
Příspěvky: 7
Registrován: stř 10. dub 2013 16:41:24
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

DoxxBet poker

čtv 19. pro 2013 16:02:48

DoxxBet Poker
Zahrajte si online v herně DoxxBet Poker a získejte zdarma 100% plastové karty s jumbo indexem, abyste si mohli zahrát poker i živě s kamarády. Stačí, když se zaregistrujete v herně DoxxBet Poker, uděláte svůj první vklad alespoň v minimální výši (10€) do 30 dnů od registrace a následně do 30 dnů od vkladu odehrajete alespoň jednu hru, z které byl herně odveden alespoň minimální poplatek. Pak už stačí jen poslat e-mail na pokercards@doxxbet.com s předmětem "poker cards", kde uvedete vaší DoxxBet Poker přezdívku, jméno a adresu, kam vám mají být karty zaslány.
K tomu získáte vstupní bonus až $2500.

 
Reklama

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host