Clicky

Věděli jste, že registrací účtu a přihlášením se Vám na tomto fóru přestanou zobrazovat reklamní bannery a prvky?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
Pravidla fóra
Při vkládání fyzických nebo právnických osob do tohoto fóra se prosím omezte pouze na použití veřejně dostupných a obecných identifikačních údajů. Osobní údaje, které je možno označit jako citlivé a je možno je zneužít prosím bud vůbec nezveřejňujte a nebo je před zveřejněním anonymizujte (např. číslo bankovního účtu 125669xxx/2010, rodné číslo 850213/2xxx, telefonní číslo +420.728596xxx, apod...). Zároveň vedle vytvoření samotného vlákna označujícího podvodníka nezapomeňte uvést také co možná největší množství informací a důkazů k danému případu, tak aby bylo možné danou informaci považovat za věrohodnou. V případě, že jste se v této sekci našli neprávem, vyjádřete se k věci v příslušném tématu podpořte svá tvrzení patřičnými důkazy a moderátoři fóra se postarají o nápravu.

Katy
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Podvodníci a upozornění

ned 25. bře 2018 12:59:02

Dobrý den,
ráda bych varovala před těmito lidmi na facebooku : Radka Samková, Anton Koplák, Michael Příkazský, John Gordonn Ross, Štefan Bystryk. Nevím zda je to jejich skutečně pravé jméno, mají dokonce i více účtů!! Naštěstí jsem se u nich pouze 2x spálila s malou částkou. Sledovala jsem je už delší dobu. Vždy skutečně 2x zvažte do čeho chcete jít a vše logicky promyslet. Chodí do skoro všech projektů a lákají tam lidi, ikdyž projekt zanedlouho zkončí - a že jich loni (a i začátek tohoto roku bylo) : Lara With Me, Forex Paradise, Paytup, Xabo, Razzleton, Beonpush, Skyllex, Right Rise, Norde bank, Pallmils, CmeTrades, MX World, Bitcoin World,Richmond Bearks, Tradeex pro, Asset, Bit magnet, Bit Twisted, Resonance ... a takto bych mohla pokračovat dále.  Jde jim jen o to aby pod sebou měli co nejvíce lidí, vůbec jim nezaleží zda projekt po měsíci pojede či ne. Budte prosím velmi opatrní !!!

Volné Bitcoiny zdarma : https://bit.ly/2IL4yWe

Reklama

Alastaircz
Poděkování: 1 | 0

Re: Podvodníci a upozornění

ned 25. bře 2018 13:47:52

Oni ovšem dělají totéž co jíní , chtějí si nabrat reffy aby vydělali na tom nevidím nic špatného a to že projekt po ěmsíci skončí? to co jmenujete jsou hyipy + ponzicho schémata či letadla tento projekt je neudržitelný a vždy nakonec skončí . a pokud to neoznámí tak mi to nepříjde nijak špatné na každém foru jsou x témat s projektama jak vydělat ale většina je neaktuálních a nikdo to neřeší to je případ i tohohla forakdy stránky nevyplácí a jsou stále zde ukázaný jako že platí.

SatoshiFX
Poděkování: 3 | 0

pon 26. bře 2018 23:54:49

Castka kterou vkladas a riskuje musi byt adekvatni k potencionalnimu zisku  :lol:
on krome zakladatelu nikdo poradne nevi, kdy danny projekt zkonci. anonymni penize jsou vzdycky riskantni, porad lidi kupujou novy iphone za par kacek a pak se divi, ze dorazi brambory  :lol: 

Grow
Poděkování: 1 | 10
Hodnocení: 3 (100% Pozitivní)

úte 27. bře 2018 10:18:26

Další slušný podvodník je Radek Gazda, ten mě obral o nějakých 6.5k :-)

Katy
Autor tematu

stř 28. bře 2018 18:46:09

Já jsem spíše chtěla jen na ně upozornit, aby ostatní byli na tyto osoby opatrní. Skoro každý z nich (co jsem psala v hlavním příspěvku) má co týden nový program.

Alastaircz - právě proto to sem píši,neboť je velký rozdíl vydělat na samotném programu (Hyipu) a nebo na referálech.
SatoshiFX - já jsem jen ztratila 40$, takže pro mě to velká ztáta naštěstí není.

Katy
Autor tematu

stř 04. črc 2018 14:05:44

Tak "podvodníkům" zas nevyplácí další a další programy např. - Crypto Land Fund, Webet4you (Evision team). A opět mají nové a chtějí nalálat lidi, tak budte velmi opatrní !!

leakpeak
Poděkování: 6 | 5

pát 06. črc 2018 15:18:48

Jojo tyhle lidi taky znam. Spis bych se ale vsadil ze na ne driv nebo pozdeji taky dojde. Nehlede k tomu, ze paklize diky nim nekdo projede nejaky vetsi obnos penez a bude ohledne toho aktivni, tak bych se vsadil ze to po nich bude vymahat, i kdyz bych se ani nedivil jestli uz ti lidi exekuce maji.
Naposledy upravil(a) leakpeak dne pát 06. črc 2018 15:19:22, celkem upraveno 1 x.

Gimme my money biatch! 8-)

Všemi oceňované dílo! Jak na HYIPy? :D

Katy
Autor tematu

čtv 23. srp 2018 16:00:11

Opět budte obezřetní !!!   Příkazský i Koplák nabízí další a další projekty !!! Prostě chtějí z lidí jen vylákat další a další peníze. Mají stejné příspěvky na facebooku !!!  Divím se, že je ještě nikdo neudal na policii nebo na daňový uřad.

Katy
Autor tematu

ned 26. srp 2018 7:57:11

Tak přece jen se někdo našel, kdo se do toho pustil a natočil o něm pravdu. Autorovi videa bych tímto chtěla móóóóóóc poděkovat, že pomáhá ostatním lidičkám nechodit do těchto jejich podvodných projektů (Příkazského a Kopláka). Dala jsem to sem proto, aby ostatní viděli ve videu skutečnou pravdu.
Video : https://www.youtube.com/watch?v=ZdVtSHTtaX8&t=

emilly
Poděkování: 1 | 0

úte 28. srp 2018 0:29:54

Super videjko. Sranda to sledovat. Nejlepší Příkazský vyhrožující trestním oznámením, přitom to, že láká lidi do podvodu, kde na těch lidech a celém tom podvodu parazituje, tak to je asi v pořádku. Nějak mi to připadá u těhle propagátorů na spolupachatelství u těch letadel, protože bez nich by ty letadla nefungovaly a lidi by podvedení nebyli, takže za ty škody u poškozenýchn nemůže ani tak majitel, jako spíš ti propagátoři, kteří to mezi lidi tahaj.
Naposledy upravil(a) emilly dne úte 28. srp 2018 0:30:41, celkem upraveno 1 x.