Clicky

Věděli jste, že můžete získat peníze, kryptoměny a různé věci a předměty úplně za nic a ZDARMA? Více v našem fóru Výdělek bez nutné investice.

 
xdatalive
Autor tematu
Příspěvky: 546
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 0 | 1
PAYOUT CASH:  4,35
Hodnocení: 0

Zdarma 0.003 BTC pro zobchodování - wcex.co

úte 15. říj 2019 18:22:13

Ode dneška zkouším tuto platformu - pokud se registrujete přes link, dostanete zdarma 30 USD v BTC což je dnes asi 0.003 BTC na obchodování. 

Jde o Trade platformu, tedy pro ty kdo trochu rozumi nakupovani prodeji v parech EUR/USD, BTC/USD, nakup prodej napr. i stribro, zlato k USD apod.
Kdo nerozumí, může si jen tak zariskovat ...a třeba se trefí do růstu nebo poklesu např. BTC a vydělá nějaké BTC z onoho dárku pro obchodování.
Trade je o intuici, riskování, technických analýzách, zprávách, o odhadu jestli půjde zlato, btc, stříbro, ropa, měna, apod. nahoru nebo dolů a podle toho buď někdo z nás vydělá nebo prodělá.
Párů je tam dost, dá se vybrat, na netu je signálů taky dost (já na signály, analýzy, ani na zprávy, nedávám, jedu podle toho co vidím v grafu)

Pozor, nevím jestli tato platforma vyplácí - údajně na netu potvrzené výplaty jsou - není nutný KYC, není nutná verifikace emailem, použití více účtů přes vpn apod. se trestá okamžitým banem. 
Jedu to jako free bez investic a neradím investovat. Ještě přidávám, že o této společnosti píše např. Press, CoinSpeaker, FXstreet a CoinTelegraph jako o slibném projektu a to včetně chystaná appky a jejich dalšího projektu RobinHood, tzn. že toto může být začátek schopného projektu.  
Vraťme se ale k webu, tedy buď za to co dostanete jako dárek, z vašich 0.003 BTC - vyděláte nebo ne, pokud vyděláte, dá se výdělek otáčet, pokud budete mít štěstí a dobrý odhad, dají se denně vydělávat i destinásobky... 
Párů je tam opravdu dost, včetně trade akcií např. Tesla, Netflix, Apple atd atd.
Kdo má zájem, reglink je zde...
Pokud zadáte pokyn koupit nebo prodat, je nutné si snížit Laverage na 1 nebo 2 (síla-násobek), margin minimum je od 0.001... více se dozvíte pročtením, u každé položky je (i) informace, TP i ST je tam samozřejmostí při každém nákupu nebo prodeji. Je třeba se trochu dívat. Přeju hodně štěstí v obchodování na růst nebo pokles vybraných instumentů....
Naposledy upravil(a) xdatalive dne stř 16. říj 2019 0:08:40.

Zdarma Asimi - https://www.hashingadspace.com/lcp_3_earn.php?ref=666
Zdarma Crypto i auto zisk z drzeni - https://stakecube.net/?team=xdatalive
Zdarma NBX - plus zisk z drzeni - stahni prohlizec a vydelavej - https://netbox.global/r/xdatalive

Toto diskusní vlákno obsahuje celkem 9 reakcí.

Musíte být registrovaným členem tohoto fóra a přihlášeni ke svému účtu, abyste si mohli zobrazit všechny reakce.


Registrovat Přihlásit se

 

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Katy (1),
Uživatelský avatar
Kryptobaron (1),
Kreur (11),
Uživatelský avatar
TnT (1),
malin (7),
turcelpatrik (3),
kuuba22 (9),
xdatalive (13),
asmorth (1),
belsa (1),
grabo (1),
Asc47 (2),
korman (1),
Tuttinho (3),
eddieptc (1),
Stefan8888 (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host