Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Invester.cz - www.invester.cz

pon 24. dub 2017 19:23:00

JAK TO FUNGUJE?
Jednoduše. Zájemce se prostřednictvím našeho portálu může finančně podílet na realizaci a podpoře prezentovaných projektů. Mezi projekty patří například nemovitosti, start-upy, vznikající nebo již fungující právnické osoby. Díky tomu může každý zájemce získat obchodní podíl z vybraného projektu, nebo může projekt finančně podpořit a získat řadu výhod.
 
ZAREGISTROVAT SE
 
ObrázekObrázek
VYBERTE SI PROJEKT A ZÍSKEJTE PODÍL
Ve vybraném projektu zvolte variantu přímého podílu, nepřímého podílu nebo podpoření projektu. Následně proveďte objednávku a vyčkejte, zda se projekt naplní i ostatními zájemci.
V případě, že se nenačerpá minimální cílová částka, vrátíme zpět celou vloženou částku a to do 3 dnů od ukončení prezentace projektu na portálu. V případě nepřímého podílu drží Váš obchodní podíl společnost INVESTER a připisuje zisk do uživatelského účtu a to po celou dobu existence projektu. Nově umožnujeme získat také přímý obchodní podíl a to především pro zájemce, kteří preferují možnost stát se spolumajiteli projektu a mít tak možnost ovlivňovat projekt v budoucnu.
 
 
 
 
ObrázekObrázek
HURÁ! ÚSPĚŠNĚ ZAFINANCOVÁNO!
Začíná se realizovat projekt. Ten je realizován společností INVESTER, nebo nově vznikající právnickou osobou založenou za účelem realizace projektu a to v součinnosti s autorem projektu a zainteresovanými zájemci. INVESTER získává vždy obchodní podíl v konkrétní právnické osobě. Stává se tak společníkem v právnické osobě se všemi právy a povinnostmi.
 
 
ObrázekObrázek
ZAČÍNÁME REALIZOVAT PROJEKT S CÍLEM BUDOUCÍHO ZISKU
V případě, že je projekt na své cestě úspěšný, INVESTER rozdělí zisky a připíše je do uživatelského účtu zájemce, který vlastní obchodní podíl nepřímo. V případě přímého obchodního podílu se zájemce stává společníkem právnické osoby se všemi právy a povinnostmi. V tomto případě má zájemce plný přístup do činnosti projektu a má náhled do účetnictví právnické osoby. 
 
 
 
ObrázekObrázek
VYPLÁCÍME ZISKY
Po připsání zisků může zájemce kdykoliv zažádat o jejich výplatu a INVESTER je odešle do 5 pracovních dnů na bankovní účet zájemce. V případě přímého podílu je zájemce společníkem v právnické osobě a může tedy spolurozhodovat o výplatě zisku.  
 
 
Naposledy upravil(a) Havlos dne pát 22. pro 2017 15:23:22.

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

úte 12. zář 2017 18:20:57

Několik Novinek

Placené členství
Typy členství na portálu INVESTER
Invester START je základním balíčkem, který získávají všichni naši investoři při registraci. Je primárně určen pro menší a začínající investory, kteří investují částky od 1.000 Kč. Vedení účtu a balíčku je zdarma. Je přizpůsoben pro investování do všech podnikatelských příležitostí.

Invester start
Vedení účtů a balíčku je zdarma. Je přispůsoben pro investovní do všech podnikatelských příležitostí


Invester profi
Balíček je určen pro sofistikovanější investory. Investoři mají možnost získat detailní informace o neveřejných projektech a investovat do nich navíc získávají pravidelný bulletin o stavu investic a projektů na platformě a finančních tržích. Investor je při investování mezi ostatními investory vyznačen symbolem šedě korunky. V rámci tohoto balíčku investor může přidat jednou ročně svůj vlastní projekt a nabídnout ho ostatním investorům k profinancování. V případě že neprovede během roku investici či nepřidá projekt má vedení balíčku další rok zdarma.
Cena ročního balíčku: 3.000 Kč


Invester partner
Invester PARTNER je třešničkou na dortu, kterou oceňují naši vybraní partneři. Kromě pravidelněho bulletinu o stavu investic a projektů má k dispozici odborně konzultace přiděleněho investičního specialisty. V případě potřeby je pak v úzkěm kontaktu s vedením společnosti. Získává informace o neveřejných nabídkách investic a podílů v interních projektech Invester, kterě nejsou určeny pro partnery s balíčkem START a PROFI. Invester PARTNER je při investování mezi ostatními investory vyznačen symbolem zlatě koruny. Investor může na platformu přidávat libovolně množství projektů k zafinancování a získávat z nich výnosy. Je členem našeho klubu partnerů, který se jednou ročně schází na partnerskěm večírku.
Pro individuální podmínky nás kontaktujte

Obrázek

Dále Nový projekt

Kreativní slovník

AUTOR PROJEKTU
Tomáš Bednář a Suzannah Gearing
 
PŘEDSTAVENÍ MYŠLENKY 
Světově první databáze slovních map pro výuku cizích slovíček v souvislostech s vizuální podporou. 
Jistě každý z nás slyšel frázi „Kolik jazyků znáš,  tolikrát jsi člověkem“ s tím nelze nesouhlasit. Každý z nás se ve škole učil nejméně jeden cizí jazyk, někdo úspěšněji, někdo s obtížemi. Všichni však musíme uznat že znalost cizího jazyka je velkou výhodou. Obzvláště v současném globálním světě. 
Často v médiích slýcháme, jaké obtíže mají dnešní děti s cizími jazyky v porovnání s ostatními zeměmi. Tato problematika je jistě komplexní. Ale co když je tady metoda, se kterou by výuka ccizích jazyků byla snadná či dokonce zábavná. S takovouto metodou přichází pan Tomáš Bednář se svým týmem.
Jedná se o jediný slovník na světě, se kterým se naučíte jakékoliv téma včetně předložek na jednom místě. Jedná se o slovník pracující s asociacemi a souvislostmi, pomocí tak zvaných „slovních map“. Slovní mapy velmi jednoduše ukazují jak žákům tak učitelům souvislosti mezi danými slovíčky.

CÍLOVÁ ČÁSTKA : 2.500.000 KČ
CÍLOVÝ ROČNÍ VÝNOS : 20 %
MINIMÁLNÍ ŽIVOTNOST INVESTICE : 4 ROKY

Více info

https://www.invester.cz/investice/kreativni-slovnik
Naposledy upravil(a) Havlos dne úte 12. zář 2017 18:21:34.

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

pon 18. zář 2017 21:14:05

NOVÝ PROJEKT !!

URGU

 
POPIS PROJEKTU
Projekt Yourguide je velmi inovativní myšlenka online lyžařské školy. Tato myšlenka vznikla při zamýšlení se nad tím, kolik zákazníci lyžařských škol platí za hodinu výuky a kolik z toho dostávají lyžařští instruktoři. Náš tým dospěl k názoru, že díky mobilní aplikaci dokážeme eliminovat velké množství nákladů, které mají dnešní lyžařské školy. Díky tomu můžeme nabídnout nižší cenu pro klienty a zároveň zajímavější finanční ohodnocení pro lyžařské instruktory.
Pro první sezonu plánujeme zapojit do našeho projektu cca 30 lyžařských instruktorů. Díky tomu, že náš tým se skládá ze dvou instruktorů, máme velmi dobré kontakty na lidi z této oblasti. Zároveň velmi dobře známe prostředí, na které se chystáme cílit.
Aplikace bude dostupná ve dvou verzích. Jedna slouží instruktorům k zaregistrování se a provozování služeb. Druhá slouží zákazníkům k objednání instruktora (viz model Uber).
První verze pro instruktory funguje na podobném principu, jako aplikace Uber, když se registruje řidič. Instruktor musí nahrát potřebné dokumenty a informace o sobě. Dokumenty zahrnují: doklad totožnosti, licence lyžařského instruktora a živnostenský list. Dále pak v aplikaci edituje, v jakém lyžařském středisku se pohybuje v jakém čase. Nezbytné jsou také informace o instruktorovi, které do aplikace vyplní. To znamená: jak dlouho se věnuje výuce, jaké disciplíny zvládá učit, zda jezdí na lyžích nebo na snowboardu a v neposlední řadě osobní popis (motto).
Druhá verze umožňuje se zaregistrovat uživateli a vybrat si, v jakém středisku se bude v daném období pohybovat. Aplikace mu pak nabídne dostupné instruktory. Objednání instruktora i platba pak probíhá přes mobilní aplikaci. Peníze od zákazníků se dostávají instruktorům vždy na konci měsíce formou převodu na účet.
V první sezoně se chystáme obsadit hlavní lyžařská střediska v ČR, jakými jsou: Špindlerův mlýn, Pec pod Sněžkou a Klínovec. V dalších letech je pak v plánu obsadit celou ČR a také expandovat do zahraničních, zejména alpských států.

CÍLOVÁ ČÁSTKA : 2.100.000 KČ
CÍLOVÝ ROČNÍ VÝNOS : 20 %
MINIMÁLNÍ ŽIVOTNOST INVESTICE : 3 ROKY

VÍCE INFORMACI https://www.invester.cz/investice/urgu


ZISKY

Obrázek

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

čtv 12. říj 2017 17:08:01

Zisky :)

Něco kolem 70 kč vybráno na účet vše bez problémů

Obrázek

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

ned 10. pro 2017 18:48:15

NOVÝ PROJEKT !!

Crypto Infinity


O PROJEKTU
Podnikatelská příležitost se týká založení společnosti Crypto Infinity pro vývoj, správu a výrobu vlastního zařízení "MINER" pro těžbu kryptoměny (Ethereum, Monero, Bitcoin,Zcash atd).
Společnost Crypto Infinity nabídne svým klientům zařízení pro pohodlnou těžbu kryptoměny z pohodlí domova. Zařízení MINER bude pracovat 24 hodin denně bez jakékoliv asistence, jediné co potřebuje ke svému provozu je internet a elektrický proud. Stroj je speciálně upravený a přispůsobený na těžbu v domácím prostředí. Zařízení je možno sestavit v konfiguraci na přání klienta, dle finančních požadavků pro co nejrychlejší návratnost a ziskovost. Jednoduše, zařízení optimalizované a sestavěné s co nejvyšším možným výkonem a co nejnižší spotřebou elektrické energie. Na porovnání cizích zařízení na těžbu, byly naměřené u našeho MINERU až o 70% nižší hodnoty ve spotřebě elektrické energie. Naším cílem je, aby každá domácnost měla svůj vlastní MINER, jediný spotřebič, který vydělává peníze. MINER funguje zcela automaticky a vytěžené peníze posílá na nastavenou kryptopeněženku. Souběžně s MINERy bychom chtěli nabídnout i internetové rozhraní pro těžbu kryptoměn a umožnit uživatelům si pronajmout výkon MINERu u naší společnosti a pohodlně sledovat vývoj těžby, bez nutnosti si fyzicky zakoupit přístroj. 
Naším dlouhodobým cílem je vytvoření silné a prosperující společnosti v oblasti kryptoměn a obchodování. V rámci toho bychom také chtěli otevřít konzultační centra ve větších lokalitách (Praha, Liberec, Brno, Ostrava, Bratislava, Košice, Drážďany, Víděň) a to rozmezí 2-3 roky v závislosti na úspěšnosti projektu.
 
ZAJIŠTĚNÍ ODBYTU
V současnosti registrujeme velkou poptávku po jednoduchém zařízení, které by umožnilo těžbu kryptoměny. Nabízíme sestavení zařízení a jeho prodej, zařizujeme záruku a správu a údržbu zařízení. Záruka je 2 roky na poskytovaný přístroj.
  
SILNÉ A SLABÉ STRÁNKY PROJEKTU
Silné stránky:
- Rostoucí cena kryptoměn na trhu.
- Dlouhodobé obchodování na vybraných kryptoměnách, které rostou nebo mají potenciál do dalších minimálně 3 let. 
 
Slabé stránky:
- Velká dostupnost zařízení pro vlastní těžbu kryptoměny (většinou amaterské).
 
ROZDĚLENÍ INVESTIČNÍCH PROSTŘEDKŮ
Rozdělení investičních prostředku pro vývoj projektu je následující:
1. Nákup komponentů na zařízení MINER, jejich stavba a vývoj
2. Nákup či pronájem komerčních prostorů (kancelář a sklad - sídlo společnosti) pro uskladnění zařízení a pro realizaci pronájmu zařízení. Dále pak kancelář či prodejna jako konzultační centrum a její základní vybavení + pojištění
3. Zaplacení licence pro oficiální činnost, smlouvy s online peněženkami
4. Realizace webového portálu s klientskými účty

POTŘEBNÍ ZAMĚSTNANCI
3 IT technici pro výrobu a správu zařízení - rozšíření pro větší poptávku
2 Obchodní tradeři pro kryptoměny a burzu
5 Obchodních manažerů
1-2 programátoři na správu webového portálu (externě)
 
ROZPOČET PROJEKTU
Celkový investiční náklad projektu: 3.000.000 CZK

Náklady: 2.000.000 CZK 
1. Nákup komponentů, nářadí, konstrukcí
2. Skladový materiál – regály, krabice, kabeláž
3. Připojení k internetu, režijní náklady
4. Reklamní akce, marketing
 
Režie společnosti: 400.000 CZK
1. Náklady na energie a výrobu strojů
2. Zaplacení účtů na kryptoměnových burzách
3. Náklady spojené s pořádáním seminářů a prezentací
4. Rezerva
 
Zaměstanci náklady: 600.000 CZK
1. Odměny za výrobu Minerů 
2. Výplaty zaměstnanců
 
ZISK Z PRODEJE
Naším cílem je dosáhnout:
1. Z obratu čistého prodeje Minerů - 2 mil Kč
2. Provizích a nákupů investičních portfolií - 5 mil Kč
3. Pronájem výkonu zařízení - 1 mil Kč 
 
PLÁN PRODEJE V PRVNÍM ROCE 
Po sestavení zařízení MINER plánujeme pořádat semináře a webináře abychom pomohli prodejům, a také získání nových klientů. Po zprovoznění webového portálu chceme sestavit investiční plán pro nákup portfolií a poté uskutečnit okamžitý prodej/nákup portfolií. Výhledově pak otevření kanceláře a skladu a realizace nabídky pro klienty v podobě pronájmu výkonu pro těžbu kryptoměny.
 
MLM SYSTÉM
Připravujeme vytvoření investičních portfolií s MLM systémem odměňování pro aktivní klienty. Těm chceme nabídnout finanční nezávislost. Náplňí tohoto systému budou investiční portfolia závisící na obchodování na kryptoměnové burze a těžbě kryptoměn.  Nabízíme také svým klientům úložiště a pronájem výkonu společnosti, což znamená, že klient vloží kapitál na naše minery a společnost se stará o chod a těžbu za poplatek.CÍLOVÁ ČÁSTKA : 3.000.000 KČ
CÍLOVÝ ROČNÍ VÝNOS : 15 %
MINIMÁLNÍ ŽIVOTNOST INVESTICE : 3 ROKY

VÍCE INFORMACI  https://www.invester.cz/investice/crypto-infinity

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

pát 22. pro 2017 15:20:57

Nově se kupují obchodní podíly 


JAK TO FUNGUJE?
Jednoduše. Zájemce se prostřednictvím našeho portálu může finančně podílet na realizaci a podpoře prezentovaných projektů. Mezi projekty patří například nemovitosti, start-upy, vznikající nebo již fungující právnické osoby. Díky tomu může každý zájemce získat obchodní podíl z vybraného projektu, nebo může projekt finančně podpořit a získat řadu výhod.
 
ZAREGISTROVAT SE
 
ObrázekObrázek
VYBERTE SI PROJEKT A ZÍSKEJTE PODÍL
Ve vybraném projektu zvolte variantu přímého podílu, nepřímého podílu nebo podpoření projektu. Následně proveďte objednávku a vyčkejte, zda se projekt naplní i ostatními zájemci.
V případě, že se nenačerpá minimální cílová částka, vrátíme zpět celou vloženou částku a to do 3 dnů od ukončení prezentace projektu na portálu. V případě nepřímého podílu drží Váš obchodní podíl společnost INVESTER a připisuje zisk do uživatelského účtu a to po celou dobu existence projektu. Nově umožnujeme získat také přímý obchodní podíl a to především pro zájemce, kteří preferují možnost stát se spolumajiteli projektu a mít tak možnost ovlivňovat projekt v budoucnu.
 
 
 
 
ObrázekObrázek
HURÁ! ÚSPĚŠNĚ ZAFINANCOVÁNO!
Začíná se realizovat projekt. Ten je realizován společností INVESTER, nebo nově vznikající právnickou osobou založenou za účelem realizace projektu a to v součinnosti s autorem projektu a zainteresovanými zájemci. INVESTER získává vždy obchodní podíl v konkrétní právnické osobě. Stává se tak společníkem v právnické osobě se všemi právy a povinnostmi.
 
 
ObrázekObrázek
ZAČÍNÁME REALIZOVAT PROJEKT S CÍLEM BUDOUCÍHO ZISKU
V případě, že je projekt na své cestě úspěšný, INVESTER rozdělí zisky a připíše je do uživatelského účtu zájemce, který vlastní obchodní podíl nepřímo. V případě přímého obchodního podílu se zájemce stává společníkem právnické osoby se všemi právy a povinnostmi. V tomto případě má zájemce plný přístup do činnosti projektu a má náhled do účetnictví právnické osoby. 
 
 
 
ObrázekObrázek
VYPLÁCÍME ZISKY
Po připsání zisků může zájemce kdykoliv zažádat o jejich výplatu a INVESTER je odešle do 5 pracovních dnů na bankovní účet zájemce. V případě přímého podílu je zájemce společníkem v právnické osobě a může tedy spolurozhodovat o výplatě zisku.  
 
 

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

ned 07. led 2018 12:45:32

NOVÝ PROJEKT !! 


TEAM BEER-BIKE BRATISLAVA
INFO O PROJEKTU https://www.invester.cz/projekty/team-b ... bratislava
Vzhledem k úspěchům předchozích dvou vozidel zafinancovaných přes naši platformu nyní uveřejňujeme další projekt z oblasti beer-bike. Tentokrát se jedná o pivní kolo určené pro Bratislavu. Autorem projektu je pan Lukáš Krňoul, který chce toto unikátní vozidlo provozovat na Slovensku. 
 
KONCEPT PROJEKTU
Beer-bike je speciální vozidlo, které je určené pro 6-18 osob. Toto speciální kolo je poháňeno lidským přičiňením a spojuje 2 zdánlivě nespojitelné věci, tedy šlapání a pití piva či jiného nápoje. Personál je složen z řidiče, který nešlape, pouze řídí a vybírá trasu a také barmanky/barmana, kteří zajišťují pitný režim. Kolo je využíváno primárně jako nevšední turistická zážitková aktivita pro návštěvníky, kteří mohou poznat například historické centrum města a spojit dohromady jak fyzickou aktivitu, tak i pití piva či jiného nápoje. Jedinečnost spočívá v uspokojení primárně turistů, kteří tak jako všude na světe chtějí objevovat historická místa, která jdou ruku v ruce s gastronomickým zážitkem. Náš unikátní koncept skloubí obojí dohromady. Zároveň plánujeme spolupráci s hotely, cestovními pobočkami apod. Další cílení zaměříme na team-buildingy,rozlučky se svobodou a další podobné aktivity. Projekty s beer-biky jsou již úspěšně provozovány na řadě míst například v Anglii, USA, Nizozemsku, Německu, Polsku, Maďarsku a dalších zemích. 
 
AUTOR PROJEKTU
Jedná se o projekt pana Lukáše Krňoula. Zodpovědnost za úspěšnost projektu nese sám autor projektu.
 
ROZDĚLENÍ PROSTŘEDKŮ
Projekt potřebuje zajistit náklady na samotnou výrobu či nákup vozidla, marketing, počáteční plat pro personál, pojištění, servisování vozidla a podobně. Režie - nájem v centru Bratislavy = 1€ za 1m2 denně + konzumace piva cca 40-50€/jízda + hodinová mzda barmanky - cca 10€/h.
 
SILNÉ A SLABÉ STRÁNKY
Silné stránky projektu
Unikátnost v lokalitě Bratislava. Přibližně 1.mil turistů navštíví toto hlavní město ročně. V současné době zde není příliš rozvinutá nabídka turistických atrakcí. V rámci naší společnosti plánujeme silné prezentační místo (pick-up point) v samotném centru. Po samotném zafinancování projektu, jsou velkou výhodou poměrně nízké náklady na samotný provoz. Aktuálně má autor projektu vyjednáno povolení provozu od Policie SR. V rámci Bratislavy vnímáme vysokou koncentraci cílové skupiny konzumentů. Věříme, že se TEAM BEER-BIKE BRATISLAVA stane přímou konkurencí pro elektrický vláček a to i díky možnosti konzumace moctailů, což zacílí na širší okruh turistů.
 
Slabé stránky projektu
Předpokládaný provoz cca 6 měsíců v roce. V případě neočekávané nehody, popřípadě nátlak lidu formou petice - možnost změny legislativy.
Konkurence je v podobě městem vlastněného elektrického vláčku a zhruba 20x Segway.
 
SPOLUPRÁCE
Jedná se o samostatný projekt pana Lukáše Krňoula, který není spojen s projektem Praguebeerbike.com. Do budoucna však není vyloučena spolupráce mezi oběma projekty, už také proto, že v případě úspěšného zafinancování Bratislavského projektu bude INVESTER vlastnit minimálně minoritní obchodní podíl v nově vzniklé společnosti.
 
PLÁN PRODEJE
Nastavení spolupráce s hotely, hostely, cestovními kancelářemi, taktéž vybranými restauracemi/bary/cluby, vše provizní formou. A to nejen v SR. Sociální média, Tripadvisor - osobní kontakty zajistí uvedeni Beer-biku v TV a novinách. Cílení na větší firmy(Teambuildingy). V centru Bratislavy je plánovaný direct sale. Kvalitní a správně nastavený web s rezervačním systémem.
 
 
VLASTNÍ ZDROJE FINANCOVÁNÍ
Vlastní zdroje autora projektu ve výši 2.000-3.000 € + veškerý čas spojený s obstaráním povolení, uvedením projektu do provozu a 100% času při samotném provozu.
 
 
NÁKLADY NA ZAMĚSTNANCE
V rámci projektu budeme potřebovat 2-3 zaměstnance. Dále bude potřeba nastavit zaměstancům hodinové ohodnocení + formu provize. Jedná se o pozice řidiče a barmanky.
 
REALIZACE A PRVNÍ ZISKY
Realizaci projektu předpokládáme cca 2 měsíce od zafinancování projektu. Od spuštění projektu předpokládáme zisk v řádech dnů. Zisk za první rok by měl zajistit splacení 1/2 beer-biku + vygenerovat kapitál na Bike č. 2.
 
    
NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI
Beer-bike může být po samotném provozu, také součástí častých festivalů, exhibic. V úvahu také připadá možnost nabídnout kolo pro vybrané charitativní akce řízené městem, což by upevnělo pohled na samotné kolo.
 
 
VOLNÝ OBCHODNÍ PODÍL
V rámci projektu autor projektu nabízí volný obchodní podíl v budoucí, nově vzniklé společnosti ve výši 10%, který se rovná cílové poptávané částce 540.000 Kč. Tento podíl bude držet společnost buď INVESTER v případě nepřímého podílu. V případně vstupu většího kapitálu od jediného uživatele, který zafinancuje celou potřebnou částku je možné držet celý 10% obchodní podíl přímo na jméno dotyčného, který se tím stává spolumajitelem společnosti.
 
 
ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI
Po úspěšném zafinancování projektu bude založená nový právnická osoba spolu s autorem projektu. INVESTER bude vlastnit minimálně minoritní obchodní podíl v této společnosti.

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

stř 07. úno 2018 17:33:10

Nový projekt

VITAMINKLUB

[table][tr][th]Volný podíl:[/th]
[td]40 % [/td]
[/tr]
[tr][th]Cílová částka:[/th]
[td]9.513.000 Kč[/td]
[/tr]
[tr][th]Naše hodnocení projektu:[/th]
[td]B Střední riziko [/td]
[/tr]
[tr][th]Stav projektu:[/th]
[td]Aktivní[/td]
[/tr]
[/table]

Motto VitaminKlubu mluví asi za vše: 
 
Motto: „Normální je život bez nemocí a zranění, plný síly, energie a vitality.“ 

Projekt je již částečně fungující, jedná se tedy o podporu stávajícího subjektu. 
Rozdělení investičních prostředků pro vývoj projektu: 
 • Projekt je již fungující není potřeba investovat do vývoje například nových výrobních postupů či technologií.
 • Vyvinutí postupů prodeje, marketingu a obchodní strategie 200.000,- Kč
 • Vývoj postupů návodů pro spotřebitele, vývoj MLM marketingu 250.000,- Kč
 • Kompletní upgrade webových stránek 580.000,- Kč
 • E-Shop 180.000,- Kč
 • Mobilní aplikace pro členy klubu a distributorskou část 990.000,- Kč
 • E-learning a akvizice MLM partnerů 300.000,- Kč
Rozdělení investičních prostředků pro marketing projektu: 
 • Mikrosites pro podporu přirozeného vyhledávání 305.000,- Kč
 • MLM Marketing 180.000,- Kč
 • Placená reklama na webových stránkách, PR články, PPC a SEO 300.000,- Kč
 • Vybavení 50. MLM partnerů – samolepky, propagační materiály, školení dovedností 500.000,- Kč
 • Propagace veřejně známými osobnostmi, sportovci 135.000,- Kč
 • Spolupráce se sportovními organizacemi 360.000,- Kč
Rozdělení investičních prostředků pro režii společnosti:
 • Zázemí společnosti spojená s distributorskou kanceláří 40.000,- Kč
 • Fungování MLM systému 180.000,- Kč
 • Retailový prodej – listování obchodních míst, tisk pro retail 700.000,- Kč
 • Podpora vlastního brandu včetně hmotného majetku 1.409.000,- Kč
 • Nákup zboží na sklad 2.000.000,- Kč
 • Zaměstnanci 200.000,- Kč
Pan Mlčoch již investoval do projektu 2.590.000,- Kč z vlastních prostředků. 
Název a struktura právnické osoby: 
 • Název - Vitamin Klub
 • Filip Mlčoch 60%
 • Volné podíly v objemu 40%
 • 1% podílu = 750.000,- Kč
https://www.invester.cz/projekty/vitaminklub
Nový projekt

Dluhopis INVESTER s ročním výnosem 8,1%

[table][tr][th]Volný podíl:[/th]
[td]500 Ks [/td]
[/tr]
[tr][th]Cílová částka:[/th]
[td]10.000.000 Kč[/td]
[/tr]
[tr][th]Naše hodnocení projektu:[/th]
[td]A Nízké riziko [/td]
[/tr]
[tr][th]Stav projektu:[/th]
[td]Aktivní[/td]
[/tr]
[/table]

VÝHODY DLUHOPISU INVESTER

1) Fixní roční výnos 8,1% p.a.

2) Půlroční výplata výnosu uživateli na jeho bankovní účet
3) Možnost kombinace s ostatními projekty v portfoliu INVESTER a diverzifikace portfolia 
4) Po 5 letech odkoupení dluhopisů zpět společností INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. se 100% návratnosti vstupní jmenovité hodnoty dluhopisu
5) Lze získat výhodné úročení v rámci většího objemu investice
6) Zajištěný dluhopis
7) Fixní roční výnos 8,1% p.a. platí i pro případ, že nedojde k předpokládanému úpisu dluhopisů
8) Konzervativní a bezpečná forma zhodnocení finančních prostředků
 
 
ROZDĚLENÍ PROSTŘEDKŮ

Cca 70% nákup investičních pozemků
Cca 30% nákup majetku v rámci projektů INVESTER a realizace projektů
Toto rozdělení prostředků je závislé na konečné výši prostředků získaných v rámci této nabídky dluhopisů.

https://www.invester.cz/projekty/dluhop ... ynosem-8-1


 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

úte 27. bře 2018 21:32:19

TEAM BEER-BIKE BRATISLAVA - Zainvestovan :)

Zbýva dofinancovát Květinářství Flower Factory
s ročním úrokem 30 %

Platby se připisují každy den a s výplatou nikdy nebyl problem :)

Obrázek

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

úte 30. črc 2019 20:44:31

Několik nových projektu ;-)

Platforma se čím dál víc rozjiždí.
Na jakykoliv dotaz vám odpoví na chatuhttps://www.invester.cz/projekty/eshop- ... -estory-sk

ESHOP S MÓDOU ESTORY.SK
CÍLOVÁ ČÁSTKA:     750.000 Kč
VOLNÝ PODÍL:     30 %
Cena za 1% podílu:     25.000 Kč
Min. částka pro nákup:     1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU:     B Střední riziko
Zajištění projektu:     Ne
Plánovaný zisk projektu:     1.566.221 Kč

https://www.invester.cz/projekty/nakup- ... gru-gh-151

Nákup stavebních jeřábů za účelem pronájmu - FB GRU GH-151
CÍLOVÁ ČÁSTKA:     3.350.000 Kč
VOLNÝ PODÍL:     10 %
Cena za 1% podílu:     111.666 Kč
Min. částka pro nákup:     1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU:     A Nízké riziko
Zajištění projektu:     Ano


https://www.invester.cz/projekty/fasadni-cihly

Fasádní cihly
CÍLOVÁ ČÁSTKA:     2.300.000 Kč
VOLNÝ PODÍL:     10 %
Cena za 1% podílu:     230.000 Kč
Min. částka pro nákup:     1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU:     C Vyšší riziko


https://www.invester.cz/projekty/klinik ... lis-beauty


Klinika Amaryllis Beauty
CÍLOVÁ ČÁSTKA:     2.300.000 Kč
VOLNÝ PODÍL:     33 %
Cena za 1% podílu:     69.697 Kč
Min. částka pro nákup:     1.000 Kč
NAŠE HODNOCENÍ PROJEKTU:     C Vyšší riziko
Plánovaný zisk projektu:     1.300.000 Kč

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

sob 09. lis 2019 20:58:51

Několik nových projektu ;-)

Platforma se čím dál víc rozjiždí.
Na jakykoliv dotaz vám odpoví na chatu

ZÁMEK ŽÁKY

https://www.invester.cz/projekty/zamek-zaky


INVESTIČNÍ ZÁMĚR AUTORA
Autoři projektu a současně i majitelé předmětné nemovitosti se rozhodli reagovat na poptávku Města Čáslav, v jejíž správě se obec Žáky nachází, po adekvátních prostorách ke konání svateb a společenských akcí. Město Čáslav v současnosti nemá adekvátní obřadní prostory, mimo oddací místnosti úřadu a je připraveno zámek Žáky k tomuto účelu propagovat a využívat. 
Poptávku po prostorách pro konání svateb, oslav, výročí a nebo u nás stále populárnějšího obřadu „obnovení svatebního slibu" potvrzuje spontánní zájem veřejnosti. Na rostoucí trend poptávky apeluje i provedený audit projektu, který prokázal rostoucí trend poptávky v tomto oboru.
Předmětem investice je tedy rekonstrukce a následná propagace prostor určených ke konání svatebních obřadů s využitím sekundárních služeb, jako pořádání hostin nebo ubytování svatebčanů. Rozlehlý pozemek disponuje kapacitami pro parkovací plochy, rekultivovanou zahradou se založenou vinicí a levandulovou zahradou. Zahrada je připravena pro zbudování altánu a jeho využití v rámci zmíněných obřadů v zahradě.Virtuální asistentka

https://www.invester.cz/projekty/virtualni-asistentka

ZAMĚŘENÍ PROJEKTU 
Zaměření projektu je online outsourcing pro podnikatelské subjekty, pro hlavní komunikační a prodejní kanál budou sloužit naše webové stránky a do budoucna naše aplikace. 
 
Typickým klientem služby jsou podnikatelé, kteří nemají čas na administrativní činnosti a snižuje to jejich produktivitu. Využitím našich služeb a delegováním práce na asistentku se zvýší produktivita podnikatele a ten se tak může věnovat své činnosti na 100%. 
Naši cíloví klienti řeší především tyto problémy: 
Příprava dokumentů
Rezervace/Booking
Příprava dokumentů 
Příprava účetních dokladů
Vedení agendy, faktur, podkladů
Správa sociálních sítí, webových stránek
Domlouvání schůzek a další nevyjmenované služby. 

 
Obrat v roce 2020:
Za rok 2020 autor projektu předpokládá odhadovaný objem prodejů, tedy celkový obrat společnosti, okolo 2.358.800 Kč.BRATISLAVA BEER BUS

https://www.invester.cz/projekty/bratislava-beer-bus

OBRAT, NÁKLADY A ZISK ZA PRVNÍ ROK
Očekávaný obrat za měsíc 14.800€
Očekávaný obrat za první sezonu (6 měsíců) 88.800€
Náklady pro první rok cca 30% obratu. (marketing a režie projektu v prvním roce jsou částečně hrazeny z cílové částky)
Předpoklad čistého zisku za první sezonu - 44.400€ 
 
OBRAT, NÁKLADY A ZISK ZA DRUHÝ A TŘETÍ ROK
Předpoklad pro druhý rok provozu je růst obratu o 25% oproti prvnímu roku. Tedy obrat ve výši 111.000 €, s operačními náklady cca 50%. Ve druhém roce jsou již operační náklady, režie, marketing hrazeny z obratů. Tedy předpokládaný čistý zisk ve druhém roce je 55.500€.
Pro třetí rok provozu předpoklad růstu o dalších 15%: Obrat - 127.650€ Ve třetím roce provozu provozní náklady budeme schopni udržet již cca 40%. Zisk ve třetím roce provozu je tedy předpokládán 76.590€.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Fredd (1),
nettopeer (9),
Uživatelský avatar
neexus (4),
Uživatelský avatar
Herakles (17),
kaprthomas (4),
Havlos (112),
JaPaJP (1),
TuxCZ (4),
Uživatelský avatar
voshi (2),
spiders1414 (1),
Sanjago (1),
Uživatelský avatar
OtaS (2),
kykos74 (1),
holonge (1),
horakt (1),
attle2 (4),
Uživatelský avatar
peto9110 (2),
Uživatelský avatar
Milanl (1),
dodhar (1),
horak.voj (1),
Gerisn (2),
iQshow (1),
Uživatelský avatar
Hrosskall (1),
podpako2 (2),
Markuz (1),
Uživatelský avatar
JakubJindra (3),
Uživatelský avatar
TnT (17),
fufi (1),
janinua (5),
performante (2),
Kreur (2),
Uživatelský avatar
payout (24),
malin (6),
milhaus52 (5),
xdatalive (2),
VaclavKallus (1),
Dragon_Rider242 (1),
rukuil100 (1),
Uživatelský avatar
Alastaircz (16),
kuuba22 (1),
pitrysek123 (2),
selatko01 (1),
lukaskruntorad (7),
pereira (1),
Uživatelský avatar
matousch (1),
TheGrooziem (5),
MoneyBuyer (2),
grabo (3),
panchokitt (9),
Uživatelský avatar
Jakub??krabal (2),
iglazer (10),
jjimy (1),
WazzaapGTR (1),
Toncek84 (10),
bajgi (1),
marekcze (1),
Uživatelský avatar
Wire (19),
Marty24 (1),
grehel (1),
Uživatelský avatar
Tronda (7),
Latryna (1),
Constantin105 (5),
BloodyMary (1),
eltuto (5),
mammon (1),
storm (1),
Uživatelský avatar
Chidocoin (1),
Ala19 (1),
kossák (6),
Uživatelský avatar
Standovka (7),
FlaneCZ (2),
Slavicek12 (1),
tonda2 (3),
Kwandar (20),
knight (2),
Zojko@ (1),
mirajko (1),
duuf21 (2),
Uživatelský avatar
Hunter2222 (3),
MarcusCZ (1),
jiří.novotný (1),
mhe (2),
Uživatelský avatar
Vector15 (2),
DaveM (2),
Veronina (3),
ponozkoslavek (3),
bubula (1),
TomyS (2),
pajinka28 (1),
OpenPonzi (1),
Uživatelský avatar
Komisar_Ledvina (1),
SatoshiFX (2),
Cortez18 (2),
Uživatelský avatar
emilly (2),
Uživatelský avatar
HyPNO (2),
Uživatelský avatar
leakpeak (5),
Uživatelský avatar
tomisekc (2),
Bronula (2),
Uživatelský avatar
Phillipe (6),
Uživatelský avatar
zajec (4),
Uživatelský avatar
RoMeiRo (2),
goldcz (2),
Akemion (6),
d3sty (1),
Ivo_2 (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host