Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Invester.cz - www.invester.cz

pon 24. dub 2017 19:23:00

JAK TO FUNGUJE?
Jednoduše. Zájemce se prostřednictvím našeho portálu může finančně podílet na realizaci a podpoře prezentovaných projektů. Mezi projekty patří například nemovitosti, start-upy, vznikající nebo již fungující právnické osoby. Díky tomu může každý zájemce získat obchodní podíl z vybraného projektu, nebo může projekt finančně podpořit a získat řadu výhod.
 
ZAREGISTROVAT SE
 
ObrázekObrázek
VYBERTE SI PROJEKT A ZÍSKEJTE PODÍL
Ve vybraném projektu zvolte variantu přímého podílu, nepřímého podílu nebo podpoření projektu. Následně proveďte objednávku a vyčkejte, zda se projekt naplní i ostatními zájemci.
V případě, že se nenačerpá minimální cílová částka, vrátíme zpět celou vloženou částku a to do 3 dnů od ukončení prezentace projektu na portálu. V případě nepřímého podílu drží Váš obchodní podíl společnost INVESTER a připisuje zisk do uživatelského účtu a to po celou dobu existence projektu. Nově umožnujeme získat také přímý obchodní podíl a to především pro zájemce, kteří preferují možnost stát se spolumajiteli projektu a mít tak možnost ovlivňovat projekt v budoucnu.
 
 
 
 
ObrázekObrázek
HURÁ! ÚSPĚŠNĚ ZAFINANCOVÁNO!
Začíná se realizovat projekt. Ten je realizován společností INVESTER, nebo nově vznikající právnickou osobou založenou za účelem realizace projektu a to v součinnosti s autorem projektu a zainteresovanými zájemci. INVESTER získává vždy obchodní podíl v konkrétní právnické osobě. Stává se tak společníkem v právnické osobě se všemi právy a povinnostmi.
 
 
ObrázekObrázek
ZAČÍNÁME REALIZOVAT PROJEKT S CÍLEM BUDOUCÍHO ZISKU
V případě, že je projekt na své cestě úspěšný, INVESTER rozdělí zisky a připíše je do uživatelského účtu zájemce, který vlastní obchodní podíl nepřímo. V případě přímého obchodního podílu se zájemce stává společníkem právnické osoby se všemi právy a povinnostmi. V tomto případě má zájemce plný přístup do činnosti projektu a má náhled do účetnictví právnické osoby. 
 
 
 
ObrázekObrázek
VYPLÁCÍME ZISKY
Po připsání zisků může zájemce kdykoliv zažádat o jejich výplatu a INVESTER je odešle do 5 pracovních dnů na bankovní účet zájemce. V případě přímého podílu je zájemce společníkem v právnické osobě a může tedy spolurozhodovat o výplatě zisku.  
 
 
Naposledy upravil(a) Havlos dne pát 22. pro 2017 15:23:22.

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

stř 21. čer 2017 16:14:27

Kamion MERCEDES-BENZ ACTROS pro společnost VTB

Cílová částka: 3.650.000 Kč
CÍLOVÝ ROČNÍ VÝNOS : 4.8 %
MINIMÁLNÍ ŽIVOTNOST INVESTICE : 3 ROKY


Společnost VICTORIA TRANSPORT BOHEMIA a.s., která úspěšně přes náš portál zafinancovala kamion MAN TGX (viz uzavřené investice), potřebujem díky novým dlouhodobým obchodním kontraktům se společnostmi AMAZON a BENTELER zakoupit nový nákladní automobil MERCEDES-BENZ ACTROS s přívěsem. Přepodkládaný výnos z provozu nákladního automobilu pro naše investory je 4,8% z investované částky každý rok.
 
O SPOLEČNOSTI
Zakladatelem společnosti VICTORIA TRANSPORT BOHEMIA a.s. je Jan Perníček a společnost INVESTER GROUP SOCIETY a.s. Jan Perníček se více jak 15 let zabývá mezinárodní a vnitrostátní silniční dopravou. Díky již úspěšně zafinancovanému nákladnímu vozidlu MAN TGX na naší platformě se rozhodl nabídnout možnost podílet se na další podnikatelské příležitosti a nabídnout tak našim investorům zajímavý roční výnos 4,8% p.a.

SITUACE SPOLEČNOSTI A KONKURENČNÍ VÝHODY
Společnost VICTORIA TRANSPORT BOHEMIA a.s. nabízí individuální možnosti přepravy 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, včetně všech svátků. Díky širokému vozovému parku nabízí přepravu velkých i malých nákladů a to po celé Evropě. Díky novému kamionu MERCEDES-BENZ ACTROS dokáže společnost VTB a.s. plnit náročné požadavky stávajících zákazníků jako jsou společnosti AMAZON nebo SIEMENS. Souběžně s tím také dodávat větší objemy zboží pro prémiového zákazníka Benteler Automobiltechnik GmbH. Celkový objem přepravy společnosti se zvyšuje a to hlavně kvůli stoupající poptávky po samotné přepravě, překládání a skladování. Cílem společnosti je stát se lídrem ve skupině středních a větších autodopravců v České republice a Německé spolkové republice kde se již vytváří vlastní dceřinná společnost VTB GmbH.

Více informací : https://www.invester.cz/investice/kamio ... ecnost-vtb

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

sob 24. čer 2017 14:28:07

MOBILNÍ APLIKACE A DISPEČINK TAXICAB
Cílová částka: 1.700.000 Kč
CÍLOVÝ ROČNÍ VÝNOS : 9 %
MINIMÁLNÍ ŽIVOTNOST INVESTICE : 4 ROKY


Podnikatelská příležitost se týká akcelerace a podpory již hotové a fungující internetové aplikace TAXICAB a její další rozšíření.

Obrázek

VZNIK PROJEKTU 

Projekt TAXICAB CZ vznikl na podzim roku 2016, jako dlouhodobá úvaha a reakce na nadšení zákazníků k novým platformám pro objednávání vozů taxi a spolujízdu. Základní myšlenkou je mít moderní automatický systém pro vyhledávání vozů taxi v okolí a jejich rychlé objednání v reálném čase, kde lze vytížit přes aplikaci nejen vozy taxi, ale i vozy typu minibusů až do 8 míst včetně vozů tzv. drink servisu (odvozu aut) . Samozřejmostí jsou platby přímo v aplikaci. Aplikace TAXICAB kombinuje výhody alternativních taxislužeb jako Liftago nebo UBER s klasickým taxi dispečinkem. Díky kombinací výhod obou přístupů získává aplikace zajímavý potencionál a cílí i na uživatele, kteří si chtějí objednat odvoz klasickým způsobem pomocí telefonního hovoru. Autorem této podnikatelské příležitosti je Miroslav Meško, který má několikaleté zkušenosti v oblasti přepravy osob.

 

CO JE TO PROJEKT TAXICAB 
Taxicab je moderní, jednoduchá a transparentní aplikace pro objednání odvozu mobilním telefonem. Jedná se o další možnost k tzv. alternativním taxislužbám. Systém taxicabu je určen pro firmy, restaurace, hotely a turisty. Zkrátka pro každého, kdo si chce užít pohodlí služeb taxi s pevně stanovenou cenou a servisem bez zdlouhavého čekání. Více informací o službě si můžete najít na www.taxicab.cz

Více informací : https://www.invester.cz/investice/mobil ... nk-taxicab

 
DaveM
Nový člen fóra
Příspěvky: 1
Registrován: ned 02. črc 2017 17:26:59
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

ned 02. črc 2017 17:30:18

proč asi nemají licenci, je to klasickej HYIP, až nakradou dostatek peněz, tak pápá jako dycky

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

úte 04. črc 2017 17:51:34

DaveM píše:proč asi nemají licenci, je to klasickej HYIP, až nakradou dostatek peněz, tak pápá jako dycky
Ivester.cz píše:Dobrý den,
V současné době nespadáme pod legislativu ČNB. Finance od investorů jsou formou zápůjčky společnosti INVESTER GROUP SOCIETY a.s. Naše společnost pak podle zájmu a požadavků klientů financuje podnikatelské příležitosti. Ty jsou buď výhradně v režii naší akciové společnosti, nebo v případě, že je podnikatelská příležitost realizována externím subjektem, INVESTER GROUP SOCIETY a.s. v něm drží minimálně minoritní kontrolní podíl, pro efektivní kontrolu nad financemi. 

Pokud by jste měl zájem o osobní schůzku, rádi se s Vámi sejdeme osobně a případně zodpovíme další dotazy.

Tak se za něma někdo stavte a pokecejte ;-)

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

pát 07. črc 2017 16:02:00


 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

pon 24. črc 2017 18:46:11

Mobilní aplikace DogyDoo
Cílová částka: 500.000 Kč
CÍLOVÝ ROČNÍ VÝNOS : 12 %
MINIMÁLNÍ ŽIVOTNOST INVESTICE : 5 letPodnikatelská příležitost se týká vývoje mobilní aplikace DogyDoo. 
Aplikace nabídne sociální síť pro sdílení komentářů, fotografií a událostí včetně společného venčení psů. Mobilní aplikace bude dostupná pro systémy Android a později také iOS.


Obrázek


ZÁKLADNÍ POPIS APLIKACE
Česká republika hraje světový prim ohledně lásky ke psům. Své čtyřnohé kamarády zde milujeme a často na ně v mnoha ohledech nedáme dopustit. Žijeme v době sociálních sítí a nejrůznějších aplikací, které nám výrazně usnadňují život. Aplikace pro pejskaře, která by fungovala jako sociální síť, ale na trhu chybí. Lidé často zakládají Facebokové profily svých psů, ale opravdová sociální a komunitní síť zaměřená na toto téma chybí. Náš nápad a jeho následná realizace rychle nahradí prostor na trhu.
 


 


O PROJEKTU DOGYDOO

Projekt Dogydoo je unikátní platforma, která bude sdružovat majitele psů. Aplikace nabídne jednoduchý a přehledný uživatelský účet pro Vašeho psího mazlíčka, kde bude vedle fotografií specifikace plemene, věk, váha, pohlaví apod. Každý uživatel má možnost vyplnit sociální aktivity které chce sdílet s ostatními uživateli, jako jsou například společná venčení, rady, soutěže psí krásy, dovednosti a ostatní aktivity. Účet každého mazlíčka bude propojen s facebookovým účtem majitele, případně více majiteli a tím bude moci vytvářet svou vlastní smečku. Specifikace domácího mazlíčka v aplikaci umožní unikátní možnost nejen vyhledávání ideálních psích kamarádů, ale hlavně doporučených produktů z oblasti nejrůznějších psích potřeb, spolků působících se psy, psích soutěží nebo veterinářů. Dále bude mít aplikace stěžejní možnost doporučovat vhodná krmiva podle váhy a věku psa. Aplikace bude do budoucna propojena s Komorou veterinárních lékařů České republiky a bude umožňovat elektronické objednávky a elektronické očkovací průkazy.Více informací : https://www.invester.cz/investice/mobil ... ce-dogydoo

AKTUÁLNÍ PORTFOLIO Obrázek

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

pát 11. srp 2017 16:31:57

3 NOVÉ PROJEKTY 

AFFILIATE MARKETING ONDŘEJE SUCHÉHO
Cílová částka:
1.000.000 Kč
CÍLOVÝ ROČNÍ VÝNOS : 22 %
MINIMÁLNÍ ŽIVOTNOST INVESTICE : 3 Roky

VÍCE INFORMACI https://www.invester.cz/investice/affil ... je-sucheho

CO JE TO AFFILIATE MARKETING?

Affiliate marketing je marketingový nástroj, který umožňuje pomocí provázanosti webových stránek prodejců služeb a produktů efektivně propagovat produkt a získat provizi z jeho prodeje. Největší výhodou této služby je definovaná provize z přivedeného zákazníka, který v daném e-shopu nebo službě nakoupí. A to po samotném prodeji výrobku či služby. Provize se tedy vyplácí až za uskutečněný obchodní výsledek.KVĚTINÁŘSTVÍ FLOWER FACTORY
Cílová částka: 900.000 Kč Kč
CÍLOVÝ ROČNÍ VÝNOS : 9 %
MINIMÁLNÍ ŽIVOTNOST INVESTICE : 5 let

VÍCE INFORMACI 
https://www.invester.cz/investice/kveti ... er-factory

FLOWER FACTORY

Autorem podnikatelské příležitosti je pan Martin Šimák, který již 4 roky úspěšně podniká v oblasti prodeje a distribuce květin vč. příslušenství v obci Nechanice. Stávající prodejna dosáhla za rok 2016 obratu cca 2.000.000 Kč před zdaněním, při hrubém zisku cca 45% obratu. Sortiment stávající prodejny v Nechanicích se skládá z květin převážně dovezených z Holandska a dále pak dárkových předmětů. Mezi služby, které nabízí pan Šimák svým zákazníkům patří kromě aranžování květin také dovoz zboží na objednávku. Zde se můžete podívat na Facebookové stránky Zahradnictví Nechanice nebo přidruženého profilu Zámecké růže

Na základě úspěšných zkušeností s provozem stávající prodejny se pan Martin Šimák rozhodl rozšířit o druhou pobočku. Provozovna bude umístěna v prostorách OC Atrium v Hradci Králové.  V rámci obchodního centra je lokalizována přímo u hlavního vstupu mezi stávajícími obchodními jednotkami. OPERATIVNÍ PRONÁJEM AUDI A5 POD ZNAČKOU INVESTER CAR

Cílová částka: 549.900 Kč Kč
CÍLOVÝ ROČNÍ VÝNOS : 7 %
MINIMÁLNÍ ŽIVOTNOST INVESTICE : 5 let


VÍCE INFORMACI https://www.invester.cz/investice/opera ... vester-carV současné době na trhu není společnost, která by nabízela dlouhodobý pronájem zánovních a použitých vozidel. Jedná se o pronájem fyzickým a právnickým osobám, včetně možnosti převzetí vozidla po době splácení do osobního vlastnictví. Službu "Operativní pronájem" nabízíme z důvodu poptávky klientů ze strany INVESTER CAR, kteří nemají zájem využívat služby bankovních a nebankovních subjektů. A to z různých důvodů, například vysoké akontace, nutnosti dokládat své příjmy nebo akceptovat schované poplatky a vysoké úrokové sazby.


Díky této službě chceme být v rámci trhu unikátní. Klient si na začátku pronájmu vozidla zvolí dvě možnosti operativního pronájmu: 


A) Pronájem vozidla bez akontace se zvýšenou měsíční splátkou (která zahrunuje jistinu a úrok) a možností převodu vozidla do svého vlastnictví po uplynutí doby pronájmu, nebo ponechání vozidla ve vlastnictví společnosti INVESTER. Klient si po ukončení nájemní smlouvy může nechat vyplatit rozdíl mezi zůstatkovou hodnotou vozidla a sumou, kterou k datu ukončení nájemní smlouvy zaplatil.

B) Pronájem vozidla s akontací se sníženou měsíční splátkou, ale bez možnosti převodu vozidla do svého vlastnictví po uplynutí nájemní doby. 
   

Za tímto účelem jsme navázali partnerskou spolupráci s panem Daliborem Želízkem, který pro nás pod značkou INVESTER CAR realizuje prodej osobních vozidel. Vlastníkem vozidel určených k dlouhodobému pronájmu klientům je společnost INVESTER GROUP SOCIETY a.s.
 

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

stř 23. srp 2017 17:49:04

Novinka je Start-up market

Zde umisťujeme potencionální projekty, které můžete hodnotit a diskutovat s jejich autory. Vybrané projekty otevřeme pro financování.

Celkově aktuálně jsou tam 4 :)

Výplata výnosu Obrázek

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

pát 01. zář 2017 17:14:22

Nový projekt 

Nejlevnejsiplenky.cz


E-shop Nejlevnejsiplenky.cz byl založen v červnu 2017 a soustředí se na prodej dětských plenek DADA, které jsou vyráběné v České republice a jsou určeny hlavně pro polský trh. E-shop zároveň nabízí i různé doplňky jako jsou dudlíky, odsávačky, bryndáky a další dětské zboží.


POPIS PROJEKTU
Tento projekt jsme do naší nabídky zařadili na základě zájmů investorů v naší sekci start-up market, kde projekt získal vysoké hodnocení 8 bodů z 10 možných. E-shop nejlevnejsiplenky.cz má zájem o investici 300.000 Kč, kterou potřebuje pro nákup skladového zboží. Odbyt e-shopu je zajištěn prostřednictvím online reklamy a návštěvnosti z internetových vyhledávačů Seznam a Google. Do konce roku 2017 plánuje prodat 2.000 balení plen + související sortiment. Plánovaný obrat pro rok 2017 je 600.000 Kč. V roce 2018 předpokládá obrat 2.000.000 Kč a více.
 
ROZDĚLENÍ INVESTIČNÍCH PROSTŘEDKŮ
- Nákup zboží za 300.000 Kč
- Marketing je financován již nyní z vlastních zdrojů částkou 5.000 Kč měsíčně
- Režie společnosti i s nákladem na mzdy bude hrazena z vlastních zdrojů. Majitelka disponuje s částkou 100.000 Kč, která se stále zhodnocuje ve zboží


CÍLOVÁ ČÁSTKA : 300 000 KČ
CÍLOVÝ ROČNÍ VÝNOS : 25 %
MINIMÁLNÍ ŽIVOTNOST INVESTICE : 2 ROKY

VÍCE INFORMACI : https://www.invester.cz/investice/nejlevnejsiplenky-cz
Naposledy upravil(a) Havlos dne pát 01. zář 2017 17:20:40.

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 40
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  8,06
Hodnocení: 0

Re: Invester.cz - www.invester.cz

úte 05. zář 2017 17:23:02

Nový projekt 

AKTIVNÍCH 11 PROJEKTŮ

Výroba oudového oleje


KDO JE ASIA PLANTATION CAPITAL
Společnost APC je nadnárodní společnost zabývající se provozem plantáží na kterých pěstuje velmi výnosné agarové dřevo. APC nabizí svým investorům zajímavé investice právé do této málo známé, ale velmi vyhledávané komodity.
 
CO JE TO AGAROVÉ DŘEVO 
Agarové dřevo je kultovním a velmi vyhledávaným dřevem v mnoha světových náboženstvích. Stromy rodu Aquilaria byly zapsány na seznam ohrožených druhů CITIES. Na základě tohoto rozhodnutí je jejich další těžba bez povolení ve volné přírodě zakázána. Za účelem pokrytí rostoucí poptávky po agarovém dřevu začalo mnoho zemí v jihovýchodní Asii zakládat nové plantáže těchto stromů. Za poslední desetiletí jsou některé organizace dotované státy jiné však ze soukromých prostředků nebo korporacemi. Poptávka po agarovém dřevu stále roste a nabídka je nedostačující. 
 
ZAJIŠTĚNÍ ODBYTU 
Z agarového dřeva se vyrábí tzv. oudový olej, který je přezdíván jako černé zlato. Za poseldních 25 let se tento olej používá k výrobě mnoha značkových parfémů a těší se velké popularitě. Přední světové návrhářské značkyse neustále snaží tento trh rozšiřovat. V současnosti je na trh s parfémy uváděno okolo tisíce nových vůní ročně a a při výroby jedné s osmi nových parfémů se používá oudový olej.
 
Známé parfémy při jejichž výrobě se oudový olej využívá:
Tom Ford Oud Wood (2007)
Dior Fahrenheit Absolute (2009)
Armani Privé Oud Royal (2010)
Creed Royal Oud (2011)
Calvin Klein Encouter (2012)
Dior Oud Ispahan (2012)
 
Společnost APC má výrobu oudového oleje na nejvyšší úrovni kvality. V Thajsku a v Malajsii disponuje skupina APC svými vlastními destilačními závody. Díky kvalitnímu a efektivnímu zpracování disponuje oudový olej od APC kvalitou A.
 
  
PROČ SI VYBRAT APC?  
Vlastníte hmotný majetek
Získáváte 100% ochranu svého kapitálu - 70 % ve formě vlastního pojištění a 30 % ve formě náhradních stromů ze záložních plantáží APCPojištění zajišťuje společnost Pardus Underwriting z Londýna – jejich tým
má více než šedesátileté zkušenosti v oblasti pojistného krytí lesnického a
plantážního hospodářství – a krytí poskytuje banka Lloyd’s*.
• Dlouhodobý podstoupený pronájem půdy.
• Doba sklizně je variabilní (7-15 let v závislosti na koncovém produktu a
vybrané možnosti sklizně.
• Komplexní eliminace rizik včetně nahrazování stromů v případě úhynu.
• O porosty pečuje jeden z nejúspěšnějších a mnoha cenami ověnčený tým
pěstitelů agarového dřeva**.
• Společnost vlastní nebo spravuje majetek v celkové hodnotě přibližně 650
milionů dolarů a nemá žádné dluhy u bank.
• Obchodní model komplexního dodavatelského řetězce: školky, plantáže,
destilační závody, zpracovatelské závody, středisko pro návštěvníky a
výzkumné ústavy.
Pokud se rozhodnete pro APC, nebude to jen pro výnosy ze sklizně. Současně
učiníte rozhodnutí, které přinese lepší budoucnost vám, vaší rodině i dalším
generacím. Společnost APC je neobyčejně hrdá na to, že její produkty vyhovují
podmínkám udržitelnosti, jsou ekologické a etické.
* Pověření pojistitele je volitelné a zcela záleží na vašem uvážení. APC nabízí pojištění přes
Pardus Underwriting.
** Pověření správce plantáže je nutné, ale zcela záleží na vašem uvážení. Můžete si vybrat APC


CÍLOVÁ ČÁSTKA : 485 000 KČ
CÍLOVÝ ROČNÍ VÝNOS : 13 %
MINIMÁLNÍ ŽIVOTNOST INVESTICE : 7 LET

VÍCE INFORMACI : https://www.invester.cz/investice/vyroba-oudoveho-oleje

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Fredd (1),
nettopeer (9),
Uživatelský avatar
neexus (4),
Uživatelský avatar
Herakles (17),
kaprthomas (4),
Havlos (112),
JaPaJP (1),
TuxCZ (4),
Uživatelský avatar
voshi (2),
spiders1414 (1),
Sanjago (1),
Uživatelský avatar
OtaS (2),
kykos74 (1),
holonge (1),
horakt (1),
attle2 (4),
Uživatelský avatar
peto9110 (2),
Uživatelský avatar
Milanl (1),
dodhar (1),
horak.voj (1),
Gerisn (2),
iQshow (1),
Uživatelský avatar
Hrosskall (1),
podpako2 (2),
Markuz (1),
Uživatelský avatar
JakubJindra (3),
Uživatelský avatar
TnT (17),
fufi (1),
janinua (5),
performante (2),
Kreur (2),
Uživatelský avatar
payout (24),
malin (6),
milhaus52 (5),
xdatalive (2),
VaclavKallus (1),
Dragon_Rider242 (1),
rukuil100 (1),
Uživatelský avatar
Alastaircz (16),
kuuba22 (1),
pitrysek123 (2),
selatko01 (1),
lukaskruntorad (7),
pereira (1),
Uživatelský avatar
matousch (1),
TheGrooziem (5),
MoneyBuyer (2),
grabo (3),
panchokitt (9),
Uživatelský avatar
Jakub??krabal (2),
iglazer (10),
jjimy (1),
WazzaapGTR (1),
Toncek84 (10),
bajgi (1),
marekcze (1),
Uživatelský avatar
Wire (19),
Marty24 (1),
grehel (1),
Uživatelský avatar
Tronda (7),
Latryna (1),
Constantin105 (5),
BloodyMary (1),
eltuto (5),
mammon (1),
storm (1),
Uživatelský avatar
Chidocoin (1),
Ala19 (1),
kossák (6),
Uživatelský avatar
Standovka (7),
FlaneCZ (2),
Slavicek12 (1),
tonda2 (3),
Kwandar (20),
knight (2),
Zojko@ (1),
mirajko (1),
duuf21 (2),
Uživatelský avatar
Hunter2222 (3),
MarcusCZ (1),
jiří.novotný (1),
mhe (2),
Uživatelský avatar
Vector15 (2),
DaveM (2),
Veronina (3),
ponozkoslavek (3),
bubula (1),
TomyS (2),
pajinka28 (1),
OpenPonzi (1),
Uživatelský avatar
Komisar_Ledvina (1),
SatoshiFX (2),
Cortez18 (2),
Uživatelský avatar
emilly (2),
Uživatelský avatar
HyPNO (2),
Uživatelský avatar
leakpeak (5),
Uživatelský avatar
tomisekc (2),
Bronula (2),
Uživatelský avatar
Phillipe (6),
Uživatelský avatar
zajec (4),
Uživatelský avatar
RoMeiRo (2),
goldcz (2),
Akemion (6),
d3sty (1),
Ivo_2 (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host