Clicky

Věděli jste, že můžete získat peníze, kryptoměny a různé věci a předměty úplně za nic a ZDARMA? Více v našem fóru Výdělek bez nutné investice.

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 36
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Bondster-Bondster.com

úte 07. lis 2017 20:26:29


Buďte součástí revoluce při zhodnocování peněz, je tady Bondster

Investiční P2B (peer-to-business) platforma s názvem Bondster právě vstoupila na český a slovenský trh. Stojí za ní skupina profesionálů se zkušenostmi z finanční sféry a licencí ČNB, která chce propojit veřejnost se zájmem o investování s poskytovateli úvěrů. A od Bondsteru si rozhodně neslibují málo.
Více než čtvrt miliardy proinvestovaných korun a sedm tisíc registrovaných uživatelů – to jsou čísla, která se od Bondsteru, tržiště s půjčkami, očekávají do konce letošního roku.
Abyste mohli investovat, rozhodně nemusíte disponovat milionovými částkami, právě naopak: převzít můžete již část pohledávky v hodnotě 100 Kč, maximálně však 50 tisíc Kč v rámci jedné půjčky.
Investujte online, z pohodlí domova
V případě, že se rozhodnete investovat, nemusíte se v zásadě ani zvednou z gauče. Svůj investorský účet si můžete zřídit online na www.bondster.com a zabere vám to jen pár minut.

Obrázek

akmile vyplníte svoje údaje, zobrazí se vám kompletní seznam dostupných půjček, které můžete dále filtrovat a vybrat si tak hypoteční, leasingové nebo třeba ty s garancí odkupu. U každé investice dostanete informaci o jejím účelu, poskytovateli, době investice, volných prostředcích, které ještě k investování zbývají, a také úrokové sazbě. Bude-li se vám některá líbit, můžete její část okamžitě odkoupit.
Po přihlášení do účtu vám bude k dispozici také přehledný seznam vašich aktuálních investic včetně podrobných informací o splacené jistině nebo realizovaném výnosu.
Bezpečně a přitom se zajímavými výnosy
Podle jeho vlastníků přišel Bondster do Česka a na Slovensko, aby zaplnil díru na trhu a vykryl nedostatek příležitostí k investování. Způsob investování, který nabízí, je přitom velmi průhledný, jednoduchý a důvěryhodný. A jak potvrzuje Filip Čermák, COO společnosti Bondster, je vhodný i pro ty, kteří o investování nemají hlubší znalosti, případně s ním nemají ještě žádnou zkušenost.
Zhodnocení volných finančních prostředků investorů může být navíc poměrně hodně zajímavé. A to přesto, že se jedná o investici se sníženou mírou rizika, navíc s možností vystoupení z investice a nebo garancí zpětného odkupu. Poskytnuté půjčky nabízí totiž pouze prověření poskytovatelé. Tedy poskytovatel: prozatím jde o jedinou společnost – ACEMA Credit Czech a.s. -, k níž by však v brzké době měly přibýt další – takoví, které Bondster uzná za spolehlivé, eticky jednající, dobře hospodařící, splňující zákonné podmínky, ale také dostatečně velké a na trhu dlouhodobě působící. To jsou hlavní kritéria, která bude společnost při zařazování nových poskytovatelů hodnotit.

Obrázek

atímco dnes jsou v nabídce především zajištěné půjčky, ručené nemovitým nebo movitým majetkem, do budoucna se portfolio rozroste i o ty rizikovější, nezajištěné. K dispozici tedy budou jak hypotéky a leasingy, tak také půjčky spotřebitelské.
I tady však Bondster nabídne půjčky s garancí zpětného odkupu – v případě, že by dlužník nesplácel, může tak investor dostat zpět dosud nesplacenou jistinu včetně úrokových sazeb, které jsou jeho výnosem.
Zdá se vám to zajímavé? Vytvořte si svůj investorský účet ještě dnes a nechejte své volné finanční prostředky vydělávat. Více informací najdete na www.bondster.com.
Naposledy upravil(a) Havlos dne úte 07. lis 2017 20:26:49.


Toto diskusní vlákno bylo dohromady přečteno 14 976x a obsahuje celkem 3 reakcí.

Musíte být registrovaným členem tohoto fóra a přihlášeni ke svému účtu,
abyste si mohli zobrazit všechny reakce u tohoto diskusního vlákna.


Registrací získáte možnost:

Číst celá diskusní vlákna na tomto fóru.
Účastnit se diskusí a zakládat nová diskusní vlákna.
Chatovat a psát soukromé zprávy ostatním členům tohoto fóra.
Obchodovat s ostatními členy tohoto fóra v Tržnici.
Sbírat PAYOUT CASH a směňovat jej za skutečné peníze.
Hrát s ostatními členy fóra hry o PAYOUT CASH.
A mnoho dalšího...
Registrace i členství na tomto diskusním fóru je a vždy bude ZDARMA.
Jsme zarytými odpůrci SPAMu a proto členy naší komunity zásadně neobtěžujeme nevyžádanými zprávami.
Registrací u nás se nemusíte obávat SPAMu.


Registrovat Přihlásit se

 

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

tomyt (1),
gert484 (1),
dodhar (1),
horak.voj (1),
Uživatelský avatar
Hrosskall (2),
Uživatelský avatar
leakpeak (1),
Kreur (1),
coje (1),
belsa (1),
malin (1),
zar (2),
Uživatelský avatar
Breta (2),
panchokitt (3),
Uživatelský avatar
neexus (3),
Uživatelský avatar
Alastaircz (3),
Havlos (13),
Uživatelský avatar
Wire (1),
TheGrooziem (1),
radekkrysa (1),
ch4 (1),
Uživatelský avatar
Vector15 (2),
grabo (1),
Toncek84 (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host