Clicky

Věděli jste, že na internetu a z pohodlí domova je skutečně možné vydělat peníze, jediné co je pro to zapotřebí je kvalitní zdroj informací?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Bondster-Bondster.com

úte 07. lis 2017 20:26:29


Buďte součástí revoluce při zhodnocování peněz, je tady Bondster

Investiční P2B (peer-to-business) platforma s názvem Bondster právě vstoupila na český a slovenský trh. Stojí za ní skupina profesionálů se zkušenostmi z finanční sféry a licencí ČNB, která chce propojit veřejnost se zájmem o investování s poskytovateli úvěrů. A od Bondsteru si rozhodně neslibují málo.
Více než čtvrt miliardy proinvestovaných korun a sedm tisíc registrovaných uživatelů – to jsou čísla, která se od Bondsteru, tržiště s půjčkami, očekávají do konce letošního roku.
Abyste mohli investovat, rozhodně nemusíte disponovat milionovými částkami, právě naopak: převzít můžete již část pohledávky v hodnotě 100 Kč, maximálně však 50 tisíc Kč v rámci jedné půjčky.
Investujte online, z pohodlí domova
V případě, že se rozhodnete investovat, nemusíte se v zásadě ani zvednou z gauče. Svůj investorský účet si můžete zřídit online na www.bondster.com a zabere vám to jen pár minut.

Obrázek

akmile vyplníte svoje údaje, zobrazí se vám kompletní seznam dostupných půjček, které můžete dále filtrovat a vybrat si tak hypoteční, leasingové nebo třeba ty s garancí odkupu. U každé investice dostanete informaci o jejím účelu, poskytovateli, době investice, volných prostředcích, které ještě k investování zbývají, a také úrokové sazbě. Bude-li se vám některá líbit, můžete její část okamžitě odkoupit.
Po přihlášení do účtu vám bude k dispozici také přehledný seznam vašich aktuálních investic včetně podrobných informací o splacené jistině nebo realizovaném výnosu.
Bezpečně a přitom se zajímavými výnosy
Podle jeho vlastníků přišel Bondster do Česka a na Slovensko, aby zaplnil díru na trhu a vykryl nedostatek příležitostí k investování. Způsob investování, který nabízí, je přitom velmi průhledný, jednoduchý a důvěryhodný. A jak potvrzuje Filip Čermák, COO společnosti Bondster, je vhodný i pro ty, kteří o investování nemají hlubší znalosti, případně s ním nemají ještě žádnou zkušenost.
Zhodnocení volných finančních prostředků investorů může být navíc poměrně hodně zajímavé. A to přesto, že se jedná o investici se sníženou mírou rizika, navíc s možností vystoupení z investice a nebo garancí zpětného odkupu. Poskytnuté půjčky nabízí totiž pouze prověření poskytovatelé. Tedy poskytovatel: prozatím jde o jedinou společnost – ACEMA Credit Czech a.s. -, k níž by však v brzké době měly přibýt další – takoví, které Bondster uzná za spolehlivé, eticky jednající, dobře hospodařící, splňující zákonné podmínky, ale také dostatečně velké a na trhu dlouhodobě působící. To jsou hlavní kritéria, která bude společnost při zařazování nových poskytovatelů hodnotit.

Obrázek

atímco dnes jsou v nabídce především zajištěné půjčky, ručené nemovitým nebo movitým majetkem, do budoucna se portfolio rozroste i o ty rizikovější, nezajištěné. K dispozici tedy budou jak hypotéky a leasingy, tak také půjčky spotřebitelské.
I tady však Bondster nabídne půjčky s garancí zpětného odkupu – v případě, že by dlužník nesplácel, může tak investor dostat zpět dosud nesplacenou jistinu včetně úrokových sazeb, které jsou jeho výnosem.
Zdá se vám to zajímavé? Vytvořte si svůj investorský účet ještě dnes a nechejte své volné finanční prostředky vydělávat. Více informací najdete na www.bondster.com.
Naposledy upravil(a) Havlos dne úte 07. lis 2017 20:26:49, celkem upraveno 1 x.

 
Reklama
 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Bondster-Bondster.com

čtv 01. úno 2018 18:33:26

Obrázek

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Bondster-Bondster.com

pát 06. dub 2018 17:04:59

Obrázek
Naposledy upravil(a) Havlos dne pát 06. dub 2018 17:05:29, celkem upraveno 1 x.

 
Havlos
Autor tematu
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16. říj 2012 22:16:29
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Re: Bondster-Bondster.com

ned 24. čer 2018 16:58:57

Vydělavejte https://bondster.com/cz/novinky/vsechny ... te-vsichni

Při registraci uveďte číslo : 0599

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host