Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
Standikok
Autor tematu
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 27. zář 2012 14:03:13
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Vagex - Vagex.com

čtv 04. říj 2012 12:41:53

Výdělek s firmou Vagex je velice jednoduchý a hlavně není potřeba nic dělat ( když nepočítáme prvotní nastavení ) Firma Vagex vám platí za to, že si prohlížíte youtube videa, vše se děje na pozadí, takže vás to nijak neruší od další práce na počítači. Ve spuštěné aplikaci se vám sami videa načítají a za ně dostáváte body, které si můžete převést na $ a nechat si je vyplatit na PayPal.

Obrázek

Své bodové konto můžete navýšit také tím že si nastavíte aby se vám automaticky videa komentovaly, hodnotily a přidávaly do oblíbených ( k tomuto si založíte nový účet na youtube ) Další body můžete získat třeba tím že si dáte svůj ref odkaz na Facebook, Google+, Twitter a za to vám dá firma Vagex odměnu 1000bodů a toto můžete opakovat každý den.

Výplata od: 10$

Ref. odměna 10%

Jak začít krok za krokem:

REGISTRACE na Vagex
Zaregistrujte si nový účet na Youtube
Stáhnout si program od Vagexu http://vagex.com/Vagex.zip
Spustit program a zadat UserID číslo které vidíte na stránce ve svém profilu po vaší registraci
V programu nabídka settings vyplňte save youtube login ( údaje vašeho nového účtu na youtube )
Stále v nabídce settings zvolte fajfkou vše kromě kolonky Clear Cache, budete automaticky dávat like, přihlašovat se k odběru, psát komentáře. Pokud máte kolonky šedé musíte prohlížení v programu pozastavit ( Pause )
Spusťte prohlížení, nebo můžete předtím ještě program pro jistotu restartovat.

Toto můžete provést celkem na 5 různých počítačích ale každý musí být na jiné IP adrese, takže pokud máte doma víc počítačů v jedné síti tak je to zbytečné, pokud máte ale další počítač jinde tak můžete instalovat tam.

Prohlížet videa můžete i díky pluginu pro firefox, ale tam není možnost automaticky dávat like… a načítání bodů je tak pomalejší, ale můžete mít puštěný plugin ve Firefoxu a zároveň program Vagex a tím vydělávat víc.

Plugin pro Firefox najdete zde https://addons.mozilla.org/en-US/firefo ... ox-add-on/Opět jen nastavíte vaše ID a můžete prohlížet, musíte nechat tu jednu záložku otevřenou.Tipy:

Aby vás nerušil zvuk z videa, tak si v tom okně ztlumte hlasitost na minimum a při dalším videu vám to tak již zůstane, pozor nedělejte to jen kliknutím na reproduktor, protože u dalšího videa by se opět zapnul.


Pokud si nevíte s něčím rady tak mě kontaktujte
REGISTRACE

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

machotaj (1),
Michal30b (2)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů