Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
 
darwin
Autor tematu
Příspěvky: 2013
Registrován: ned 24. lis 2013 18:11:51
Poděkování: 0 | 4
PAYOUT CASH:  48,29
Hodnocení: 0

Trafficmonsoon.com

ned 25. led 2015 13:13:20

Je to mix mezi klikačkou + surfem + ziskem z nákupu share 110%
Není žádná povinnost investování!


Surfing
Denně musíte odsurfovat min.10 sajtek po 20 sekundách. Vždy na konci máte kód, který potvrdíte a vyberete si zda budete surfovat dál nebo se vrátíte do účtu.
Pro standart členy je surf 2:1 tzn. že dostanete za každé 2 odsurfované stránky 1 kredit na svoji reklamu.
Pokud máte koupeno share je kurz 1:1
Jsou to placené reklamy z které se sajtce generuje zisk.
Když odsurfujete těch povinných 10 sajtek tak se Vám zobrazí asi tak uprostřed stránky odpočet :

Recommended to Click 10 Minutes Before Timer Runs Out : 2 hrs 22 mins 15 sec

Tento odpočet můžete kdykoliv prodloužit o dalších 24 hodin odsurfováním dalších 10 sajtek. Má to výhodu, že není pevně stanoveno do kdy to musíte odsurfovat. Vždy se to dá posouvat.

TO JE PODMÍNKA, ABYSTE MOHLI PŘIJÍMAT PLACENÉ REKLAMY !

Revenue Sharing

Zisk z příjmů je 110% tzn. investujete 50$ a Váš zisk je 55$ po nějaké době. Vážně nevím na jakou dobu to je. Hledal jsem - nenašel.
Pokud někdo víte tak mi to prosím napište.
Min. pro invest je 50$. Zisk se generuje každou hodinu.
Navíc obdržíte 20 PPC na Váš banner + 1000 traffic exchange kreditů. Kdykoliv můžete změnit Vaši reklamu.
Zase je podmínkou odsurfovat min. 10 reklam za den.

Klikání na reklamy
Pokud splníte povinnost odsurfovat denně 10 reklam dostanete také reklamy, které jsou hlavním zdrojem příjmu každého člena.
Reklamy jsou v hodnotě 0,01$ - 0,02$
Denní výdělek je kolem 10c
Reklamy najdete hned na stránce s my Account jsou dole.
Reset time na reklamy je v 01.00 hod. našeho času, ale další reklamy se objevují i během dne.

traffic.JPG


Minimum pro výplatu jsou 2$ a min. se zvyšuje o 1$ po každé výplatě až do 10$.
Vyplácí na Payza, STP.


https://trafficmonsoon.com/?ref=darwin1

Obrázek
Naposledy upravil(a) darwin dne úte 03. kvě 2016 1:41:16.

 
Uživatelský avatar
kajak
Příspěvky: 750
Registrován: sob 13. říj 2012 8:07:44
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  -2,00
Hodnocení: 0

Re: Trafficmonsoon.com

stř 06. led 2016 20:06:37

Obrázek

FreeBitcoin - každou hodinu
Cliquo - platící klikačka
PTC-Buxclix - platící a prověřená klikačka
MoneyEarning - web, hádej o čem...:)
 
mychal1989
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Trafficmonsoon.com

čtv 07. led 2016 16:42:42

tak nevim jak to delate ale ja uz mam nato nervy jak se mi to porad odhlasuje kdyz mi zrovna prijdou reklamy a nez se zase prihlasim tak reklamy jsou pryc :(

 
darwin
Autor tematu
Příspěvky: 2013
Registrován: ned 24. lis 2013 18:11:51
Poděkování: 0 | 4
PAYOUT CASH:  48,29
Hodnocení: 0

Re: Trafficmonsoon.com

čtv 07. led 2016 17:08:25

tak nevim jak to delate ale ja uz mam nato nervy jak se mi to porad odhlasuje kdyz mi zrovna prijdou reklamy a nez se zase prihlasim tak reklamy jsou pryc :(

V posledních dnech to zlobí, ale předpokládám, že to dají do pořádku.

 
darwin
Autor tematu
Příspěvky: 2013
Registrován: ned 24. lis 2013 18:11:51
Poděkování: 0 | 4
PAYOUT CASH:  48,29
Hodnocení: 0

Re: Trafficmonsoon.com

úte 12. led 2016 18:14:19

Dostal jsem zprávu od admina. Stejně jako všichni ostatní členové.

Charles Scoville (Admin) je momentálně v Dubaji kde otevírá svoji novou banku přímo určenou pro členy Trafficmonsoon.
Jde o to, že admin chce vynechat prostřední článek při převodu peněz pro členy ( Paypal ) a přímo výdělek vám příjde na vaši platební kartu nebo do banky.
Můžete ještě měsíc provádět nákupy přes Paypal, ale ne výběry. Momentálně lze použít na výběr Payza.
Opravdu jeho hotovosti na Paypalu jdou do miliónů dolarů takže poplatky jsou při platbách značné.
Určitě slevní kupování share, protože už tam nebude poplatek pro PP.


Zpráva + video zde:

Good News Update About Payment Processors

Thank you for being a valued Traffic Monsoon member.

Video Message From Dubai:

https://youtu.be/yyb7LmUcCVw

As you already know from the video, I'm currently in Dubai. One reason for that is to setup an office in the World Trade Center Dubai. Part of this process is also setting up a bank here, and having an additional business registration here in the UAE.

We're transitioning from using PayPal to opening our own TM World Bank.

VIDEO: Processor Account Balances For Transition:

https://youtu.be/THV9AiCnYdY

Our goal with opening our bank is to send you TM MasterCards for easier access to your earnings! We'll also have complete control over the funds received by the company for revenue sharing, without any worry about the payment processors taking control of funds.

This will also increase quality of our services and reduce risk of click cheating, because with the bank we'll need to verify "Know Your Customer" documents to ensure that each member getting paid is uniquely different from all other members.

What this means for you if you use PayPal:

For the next 30 days you'll be able to still make purchases with PayPal. We're unable to process withdrawals through PayPal because funds will begin moving into Payza and our own TM World bank account to support withdrawal requests.

We do recommend that you start using Payza for purchases for now until we get the TM World Bank completed.

If you used PayPal for withdrawals, you'll be able to gain access to your funds with Payza instead during this transition.

There will be a space provided for you to enter your payza email address and begin making withdrawals of your earnings through Payza.

If you don't have a Payza account, get signed up for FREE here:
https://secure.payza.com/?ZtQ4708%2f1zX ... vQlA%3d%3d

We'll be moving funds from PayPal to Payza, then to our own TM Worldwide Bank.

Until the bank is finished getting setup, if you wish to make larger purchases unable to be processed through Payza or SolidTrustPay, you're welcomed to wire the funds to the following bank details:

SWIFT CODE: CHASUS33
NAME OF BANK: JP Morgan Chase Bank
ADDRESS:
2610 S STATE ST
SALT LAKE CITY, UT 84115
BANK ROUTING: 124001545
ACCOUNT #: 734785868

Charles Scoville
My Address:
4927 Murray Blvd
Apt Z9
Murray, UT
84123

Best Regards,

Charles Scoville
Owner - TrafficMonsoon

 
???
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Trafficmonsoon.com

stř 13. led 2016 0:02:35

no to je pekne na nic...da se prevezt penize z payza na paypal?

 
darwin
Autor tematu
Příspěvky: 2013
Registrován: ned 24. lis 2013 18:11:51
Poděkování: 0 | 4
PAYOUT CASH:  48,29
Hodnocení: 0

Re: Trafficmonsoon.com

stř 13. led 2016 0:43:02

no to je pekne na nic...da se prevezt penize z payza na paypal?

Jedině přes nějaký exchange anebo počkat až půjdou výběry přímo na účet.

 
jhk
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Trafficmonsoon.com

čtv 14. led 2016 1:59:05

no to je super ja pri registraci dal pouze paypal a oni ted na nej nevyplaci a pridat na payza nejde.tohle tam je napsane :Withdrawing with Payza is only available to those who have used it to make a purchase.

You'll only be able to withdraw using processor information entered at sign-up, or to processor accounts used when making a purchase.
Čerpání s Payza je k dispozici pouze pro ty, kteří používají ji k nákupu.

Budete jen moci stáhnout pomocí informací procesoru zadané při registraci, nebo na účty procesoru používané při koupi.
je to normalni?to musim ted koupit share za 50dolaru abych vybral 2 dolary?

 
darwin
Autor tematu
Příspěvky: 2013
Registrován: ned 24. lis 2013 18:11:51
Poděkování: 0 | 4
PAYOUT CASH:  48,29
Hodnocení: 0

Re: Trafficmonsoon.com

čtv 14. led 2016 17:32:03

no to je super ja pri registraci dal pouze paypal a oni ted na nej nevyplaci a pridat na payza nejde.tohle tam je napsane :Withdrawing with Payza is only available to those who have used it to make a purchase.

You'll only be able to withdraw using processor information entered at sign-up, or to processor accounts used when making a purchase.
Čerpání s Payza je k dispozici pouze pro ty, kteří používají ji k nákupu.

Budete jen moci stáhnout pomocí informací procesoru zadané při registraci, nebo na účty procesoru používané při koupi.
je to normalni?to musim ted koupit share za 50dolaru abych vybral 2 dolary?

Pokud investuješ do share přes payzu tak nevybereš 2$, ale potom 55$ až ti share dojede.
Já mám 10 share koupených a nemůžu si stěžovat. Pokud by si chtěl s tím poradit tak mi napiš.

V opačném případě je potřeba počkat až bude nastavená banka a výběry půjdou na konto do banky - aspoň vybereš víc :)
Víc ti opravdu nemůžu pomoct.

 
michal1
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: Trafficmonsoon.com

pát 15. led 2016 2:04:38

prosimte mas fcb?mel bych par dotazu i ohledne jinych klikacek..kdyztak si me pridej michal sevcik uvodni foto mam bilou botu DC

 
darwin
Autor tematu
Příspěvky: 2013
Registrován: ned 24. lis 2013 18:11:51
Poděkování: 0 | 4
PAYOUT CASH:  48,29
Hodnocení: 0

Re: Trafficmonsoon.com

pát 15. led 2016 18:43:57

prosimte mas fcb?mel bych par dotazu i ohledne jinych klikacek..kdyztak si me pridej michal sevcik uvodni foto mam bilou botu DC

Ne,ne fcb jsem zrušil.
Pěkně mně sr.l

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 8 hostů