Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
vicusik
Autor tematu
Příspěvky: 123
Registrován: úte 04. bře 2014 14:51:43
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Cex.io

ned 23. úno 2014 0:13:23

CEX.io Vám nabízí obchodní platformu a zároveň možnost těžení BTC (BitCoin)bez vlastního hardware. Můžete nejen těžit, ale můžete také spekulovat s cenou GHs (GigaHash). Pokud se zajímáte o těžení BTC a nemáte na to vlastní hardware, je CEX.io správná volba.

Mi se tu budeme věnovat těžbě BTC pomocí zakoupeného GHs.
Jakmile nějaké GHs nakoupíte, okamžitě začínáte těžit BitCoins. Stránka je totiž provázána s největším poolem na světě GHash.io Po potvrzení bloku se Vám automaticky přičte odměna na Cex.io.Za vytěžené BTC si můžete ihned zakoupit další těžební výkon. Není tedy vůbec nutné kupovat žádný hardware, aby jste mohli začít s těžbou BTC.

V poslední době zde přibyla funkce, která umožňuje vyexportovat GHs do formy voucheru. Tímto se výpočetní výkon běžně prodává za reálnou měnu i na aukčních portálech jako Aukro nebo Ebay.

A jak to tedy udělat abych začal s těžbou?
Je to naprosto jednoduché. Registrujte se pomocí tohoto odkazu
Po úspěšné registraci se můžete přihlásit na svůj účet u Cex.io.
Pro registraci doporučuji vytvořit email na gmail.com!

Po přihlášení uvidíte v horní časti obrazovky tyto volby:
- Trade - toto je hlavní stránka, zde se nakupuje a prodává GHs
- Balance - zde máte adresy všech peněženek, stav účtů a veškerou historii z těžby, plateb, nákupu/prodeje GHs atd
- Referral Program - to je asi jasné, najdete tu vaše ref. bannery, promo linky, BBCode a seznam vašich referálů
- Redeem Hardware - info o hardware
- FAQ - odpovědi na nejčastější dotazy
- Support - podpora
- GHash.io - po kliknutí se dostanete přímo na pool GHash.io

Začnete tím, že kliknete na Balance a hned jako první uvidíte vaší BTC adresu nově vygenerovanou pro váš účet na Cex.io. Na tuto adresu si přepošlete vaše BTC aby jste mohli nakoupit vaše první GHs.
Jakmile BTC přijdou můžete začít nakupovat GHs.

Jak koupit GHs?
Všechno kolem obchodování, ať už s GHs či BTC a jinými Coins se odehrává na stránce Trade. Vidíte zde aktuální vývoj ceny GHs a můžete zde zadávat své objednávky na nákup či prodej GHS.

Nákup provedete tedy na stránce TRADE, když popojedete níže (viz obrázek). Jednoduše zvolíte počet GHS a kolik chcete za 1 GHs zaplatit (samozřemně nemusíte kupovat po 1 GHs,můžete nakupovat od 0.00000001 GHs). V tabulce Sell Orders a sloupci Price per GHs vždy uvidíte ceny pro nákup GHs.

Obrazek.jpg
Nákup GHs

Po nákupu GHS začínáte okamžitě těžit.
Průběh těžení můžete sledovat přímo v pool GHash.io. Kliknutím na odkaz v účtu v CEX.io se do poolu automaticky přihlásíte. Vidíte zde kromě těžby také Váš aktuální výkon, podíl na těžbě a výplatu. Z výplaty si CEX.io automaticky strhává poplatek 3% za údržbu zakoupeného hardwaru.

Vytěžené BTC pak 1x denně reinvestujete do nakupu další těžební kapacity. Samozřejmě se vyplatí minimálně prvních pár měsíců získávat BTC na externích stránkách, protože nákup GHs je třeba co nejvíce navyšovat, abyste zvyšovali rychleji těžební kapacitu (čím více vyděláváte, tím více můžete reinvestovat a tím více zase vyděláváte).
Takže jde o to překonat prvních pár měsíců, abyste se pak kochali z denní těžby, kterou už budete moc klidně převést na dolary.

Toto téma budu postupně upravovat a doplňovat o nové informace.
Naposledy upravil(a) vicusik dne pon 12. kvě 2014 17:03:53.

 
ronie
Příspěvky: 33
Registrován: ned 02. bře 2014 11:56:02
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: TĚŽTE BITCOINY - CEX.IO

pát 26. zář 2014 16:48:26

Na CEX se nedá vydělat těžením ale obchodováním. Měl jsem skoro 200 GHS a místo toho aby mi to něco těžilo tak jsem byl čím dál víc v mínusu pořád mi to bralo btc za nějaký poplatky a byly větší než co jsem vytěžil:D

 
Anti
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: TĚŽTE BITCOINY - CEX.IO

pát 26. zář 2014 17:31:10

neviem nechce sa mi veriť že sa tým nedá zarobiť vytažiť ani nič ked už pri 3GHS stúpam a žiadne horyblne poplatky tam niesú sem tam mi napíše udržbu a odpočíta mi to len 0.00000019 takže uveril by som jedine keby to je odfotené aby som to videl na vlastné oči

 
ronie
Příspěvky: 33
Registrován: ned 02. bře 2014 11:56:02
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: TĚŽTE BITCOINY - CEX.IO

pát 26. zář 2014 21:50:57

Začal jsem v + a skončil jsem v mínusu:D
Přílohy
cex3.jpg
cex2.jpg
cex1.jpg

 
antipro
Příspěvky: 20
Registrován: úte 16. črc 2013 19:14:23
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: TĚŽTE BITCOINY - CEX.IO

pát 26. zář 2014 23:50:39

a to máš len pár krát tiždene alebo takýto stav máš stále proste dá ta do + a hneť do - ? lebo teda tie - su nejaké marha veľké a teda aby ta to hneť po + hneť aj dalo do - je dosť dívné ako keby ti dali a zobral isi naspeť bez zisku pre teba
akú máš skúsenosť po prípade rady je to len tiždene alebo denne ta hodí do - ? alebo ako to funguje lebo v cex.io by som chcel pokračovať a vytvoriť si tu slušní základ teda ak to bude možné

 
spiders1414
Příspěvky: 210
Registrován: pon 15. dub 2013 1:35:37
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  21,31
Hodnocení: 0

Re: TĚŽTE BITCOINY - CEX.IO

úte 30. zář 2014 12:21:46

Neviete niekto, ako je t aktuálne s verifikáciou účtu?

Po zavedení akceptácie USD písali, že na verifikáciu účtu je potrebný kvalitný šken ID-karty a potvrdenia o trvalom pobyte a spojenie cez Skype s web-kamerou s rozlíšením minimálne 1,0 MP. Teraz neviem nájsť nič o verifikácii účtu.

Odvtedy zaviedli aj akceptáciu EUR, chcel by som si verifikovať účet, ale ako? Poradí niekto? :?:

Pasívny príjem bez investícií:
https://r.honeygain.me/SPIDE147BD
Najlepčí faucet:
https://www.faucetcrypto.com/ref/16294
 
nejmenovaný
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: TĚŽTE BITCOINY - CEX.IO

pon 13. říj 2014 16:55:45

Chci se zeptat jestli je nutné to potvrzení účtu,jestli by se dali vybrat peníze z nepotvrzeného ůčtu?

 
nejmenovaný
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: TĚŽTE BITCOINY - CEX.IO

úte 14. říj 2014 19:52:13

Ahoj odpovíte mi prosím ;).

 
112tomas
Příspěvky: 194
Registrován: pon 17. úno 2014 14:38:01
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Re: TĚŽTE BITCOINY - CEX.IO

úte 14. říj 2014 20:12:20

Ahoj odpovíte mi prosím ;). musiš mať overeny učet inač z toho nič nevyberieš

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
Breta (1),
milhaus52 (2),
grabo (2),
Jakubmeisner1 (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů