Clicky

Jsme největší a nejstarší československé diskusní fórum zaměřené na různé formy online podnikání, investicí, kryptoměn a internetového výdělku.

 
Robinho17
Nový člen fóra
Autor tematu
Příspěvky: 1
Registrován: stř 21. zář 2022 17:39:23
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  7,44
Hodnocení: 0

Rollercoin - rollercoin.com

stř 21. zář 2022 17:53:56

Zdravím všechny,

už je to nějaká doba, kdy testuji projekt Rollercoin, který funguje již několik let a hlavně funguje bez problémů. Neslyšel jsem nikdy o tom, že by se hrou nebo s výplatami byly nějaké problémy, vždy vše v pořádku. Ale ke hře.. jedná se o virtuální těžební hru, ve které hrajete hry, za které získáváte těžební výkon. Podle výkonu poté získáváte odměny, odměnu získáváte 6x za hodinu. Abyste dosahovali vyšších výdělků je potřeba nakupovat minery, které stojí RLT (což je měna ve hře) nebo minery můžete získat v eventech a v sezónním pasu. Aktuálně je event i sezóna, takže je ideální čas na začátek.

Hned po registraci si můžete vyzvednout na začátek dva minery, pro lepší začátek. Také za registraci pomocí odkazu dostanete nějaké satoshi do začátku. Neváhejte a registrujte se, případně rád zodpovím na vaše dotazy. Já jsem ve hře už asi dva roky, a konečně se dostávám na výkon, který něco generuje.

Registrační odkaz: https://rollercoin.com/?r=k5s7jkk5

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
neexus (1),
mart (1),
Uživatelský avatar
Herakles (1),
Cheezy (1),
Uživatelský avatar
Hrosskall (3),
FlaneCZ (1),
Robinho17 (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot] a 1 host