Clicky

Věděli jste, že na internetu a z pohodlí domova je skutečně možné vydělat peníze, jediné co je pro to zapotřebí je kvalitní zdroj informací?

Kryptofaucet Payout.cz
Víte, že si na tomto fóru můžete přijít i k bitcoinům zdarma? Pro registrované a aktivní členy fóra máme funkční kryptofaucet, který každou hodinu umožňuje odebírat odměny. Začněte se účastnit diskusí na našem fóru, propagujte projekty, sdílejte své poznatky a zároveň za to buďte odměněni! Bližší informace se nachází ve vlákně: KRYPTOFAUCET PAYOUT.CZ
 
janicka33
Autor tematu
Příspěvky: 7
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:52
Poděkování: 0 | 0
Odměny celkem: 0 μBTC
Hodnocení: 0

Revenue Times

stř 30. říj 2013 18:35:08

Naši členové mají možnost získat „odměnu za práci”, a to tak, že denně splní několik jednoduchých pracovních úkolů prováděných online, to zvládne každý a zabere to třeba i méně než jednu minutu a dostanete denní zisk. Tuto práci dostanete každý den, takže není třeba mít obavy.

Jobspot je předplacená jednotka v ceně 10 dolarů – po jejím zakoupení jsou jednotlivým členům přiděleny různé pracovní úkoly. Po jejich úspěšném splnění obdrží člen stanovenou odměnu. Předplatné jobspotu platí po dobu 100 obchodních dnů (od pondělka do pátku), poté vyprší. Za každý jobspot může člen obdržet až 15 centů denně po pět pracovních dnů v týdnu. Tato odměna závisí na úspěšném dokončení online pracovních úkolů uvedených na panelu (dashboard) členského účtu. Každý člen může zakoupit až 300 jobspotů, a to kdykoli.

Pokud budete mít dotazy,tak mi napište na mail: vaclavmicunek@seznam.cz

Registrace zde: EDIT: post5129.html?hilit=revenue#p5129 - Přečti si laskavě pravidla !!!

 
Reklama

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host