Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

Itchy
Autor tematu
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  53,98
Hodnocení: 0

PipsTycoon

sob 25. črc 2015 19:56:38

PipsTycoon

Jedna se o nove obchodne strategickou hru na bazi MarketGlory od tvurcu hry GoldenTowns. Ve hre je mnoho moznosti vydelku, ve hre muzete pracovat, budovat firmy, obchodovat na burze, nakupovat akcie a podily, atd. atd. Ve hre take muzete nakupovat doly a tezit vzacne kovy jako stribro, zlato a platinum. Vytezene drahe kovy muzete prodat na burze a nasledne se nechat vyplatit na virtualni penezenku, anebo si nechat zaslat kov domu do schranky.

Ve hre je opravdu nepreberne mnozstvi virtualniho podnikani a moznosti vydelku... Ze zacatku to muze byt trochu nudne, specialne bez vkladu do hry, ale jakmile nastradate dostatek penez, muzete zacit podnikat skutecne ve velkem a budovat sve virtualni imperium.

Jak si vydelat prvni penize?
Nejjednodussi zpusob jak ziskat prvnich par centu denne je pracovat v nektere z firem, ktere aktualne nabizeji praci - staci kliknout na horni menu "work", kde jsou nabidky aktualni prace. Za penize muzete ve hre obchodovat na burze - podle realnych kurzu s realnymi firmami, tezit drahe kovy anebo si otevrit vlastni firmu.

Prace
Prace je nejjedodussi zpusob jak zacit vydelavat. Kazdy den muzete pracovat v jedne z firem, ktere nabizeji praci. Vyse vasi odmeny za praci zavisi na vasi produktivite. Odmenu za praci a produktivitu zvysite vasi loyalitou, konzumaci jidla (jednorazove) anebo nakupovanim nejruznejiho majetku, ktery zvysi energii a produktivitu dlouhodobe.

Vlastni firma
Ve hre si muzete otevrit nejruznejsi firmy s investici uz od 1 dollaru mesicne. K tomu abyste mohli zacit podnikat musite koupit licenci, budovu a material. Kazda budova potrebuje jiny material a produkuje neco jineho - co zase potrebuji jine firmy.
Priklad: Muzete si koupit elektrarnu - elektrinu potrebuje vetsina ostatnich firem ke svemu provozu. Elektrinu vyrobite tak, ze nabidte ostatnim hracum praci - kteri vam vyrobi tolik energie podle jejich produktivity.
Vyrobenou elektrinu prodate na trhu ostatnim hracum - pokud nabidnete nizsi cenu, energii prodate rychleji - pokud nabidnete vyssi cenu, tak si nejaky cas pockate.

Tezba
Ve hre si take muzete otevrit dul na tezbu stribra, zlata a platiny. S vytezenymi kovy muzete obchodovat na burze, vymenit je za realne penize anebo si pozadat o fyzicke doruceni na vasi adresu. Zde je ukazka toho co potrebujete k tezbe zlata:
Obrázek

Burza
Ve hre muzete take obchodovat na burze, ktera je zalozena na realnych firmach a skutecne situaci na burze. Obchodovat muzete taky s cryptomenami, komoditami, forexem a podobne.

Hra je uplne nova, muzou tam byt nejake chyby atd, ale stoji za ni velmi duveryhodny tym z ANNO 1777, ktery ma na konte hru GoldenTowns.

REGISTRACE ZDE
Naposledy upravil(a) Itchy dne úte 11. srp 2015 1:14:17.

Itchy
Autor tematu

Re: PipsTycoon

čtv 06. srp 2015 13:44:49

Pridana moznost instant vkladu a vyberu Bitcoinu :D

Itchy
Autor tematu

úte 11. srp 2015 0:44:01

Prvni instant platba na bitcoin :-))

Itchy
Autor tematu

sob 29. srp 2015 1:45:49

dalsi vyplata :)

grabo
Poděkování: 11 | 0
PAYOUT CASH:  2,23

pon 21. zář 2015 6:06:08

Nejak tomu nerozumim. Rano vstanu, protahnu kosti, skocim do kramu pro snidani, abych mel energii do prace. Koupim si super jidlo, hodim ho do sebe, pak si jeste natahnu teple ponozky, predsi jenom uz neni venku letni parak a jdu makat. A to pako na recepci mne nechce pustit do prace, prej mu moje energie nestaci na celodenni ukoly. A pritom v rannim tisku psali, ze mi staci k praci 6 kilojoulu, no nez jsem se do prace dohrabal, tak uz chteji 12 kj...???

Itchy
Autor tematu

pon 21. zář 2015 17:28:35

:D :D dobre popsany... :D No ma to trochu porodni bolesti a uplne nevim od ceho se pocita ta potrebna energie, ale po me to chce aspon 25.

Docela dobry je sezrat jidlo a pronajmout si treba barak na den. Barak si pronajmi treba ve 22:30 a dalsi den jdi do prace driv nez ve 22:30. protoze pronajem baraku se pocita na 24 hodin, takze si ho staci pronajmout jenom na den, ale vyuzit v praci ho muzes 2x, takze se ti investice vrati. Stejne to je s jidlem, dej si svacinu tesne pred praci - kazdy bod energie ti hodi bonus za energii - 50 bodu energie = .50 dollaru bonus...

grabo
Poděkování: 11 | 0
PAYOUT CASH:  2,23

úte 22. zář 2015 0:02:27

Dik, tak ja to tedy zkusim. A kdyz tak chytim pod krk toho fabrickyho vratnyho. :D

Vexjet
PAYOUT CASH:  0,00

čtv 13. říj 2016 1:01:08

Tak jsem se rozhodl do toho zainvestovat, abych zjistil co je vše potřeba nakoupit aby firma byla schopna vyrábět a jestli výsledný produkt bude ziskový. A pro moje překvapení to opravdu jde. Na založení firmy na produkci plynu mi stačilo cca 700Kč. Strategie by měla být ta,že otevřete firmu a potom dokoupíte pracovní místa a musíte stále udržovat aktuální výšku denní pracovní odměny aby u vás za 24h odpracovalo co nejvíce lidí. No jo ale nic není tak jednoduché jak se zdá, musíte prozkoumat místní trh a zjistit co nejvíce lidem chybí a co půjde na odbyt. Rozhodně to je nejlevnější způsob jak si ověřit svoje managerské schopnosti.

www.pipstycoon.com/?i=37380

Dzony
PAYOUT CASH:  0,00

čtv 13. říj 2016 19:50:47

tak jsem tam take zaregistrovany, uvidime jak to pujde :)

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma