Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
Malcher
Autor tematu
Příspěvky: 68
Registrován: stř 22. kvě 2013 23:51:42
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Online dotazníky MT

pát 09. srp 2013 14:52:38

Jako člen panelu budete v nepravidelných intervalech zváni k účasti v průzkumech a vyjádření Vašeho názoru. Získáte tak možnost spoluurčit trendy zítřka. Za každý kompletně vyplněný dotazník obdržíte body na Vaše osobní konto. Tyto můžete pak v našem obchodě vyměnit za různé ceny, např. vyplacení na bankovní účet, dárkové poukazy a mnoho dalších atraktivních cen.

Členství v online panelu je zdarma, Vaše odpovědi a informace jsou přísně důvěrné a nebudou poskytnuty jiným osobám. Nejste povinováni k účasti a jen Vy rozhodnete, kdy a zda se průzkumu zúčastníte.
Jaké výhody mi přinese členství v online panelu?


1. Vyměňte nashromážděné body za atraktivní odměny (např. poukazy, předplatné tiskovin) nebo si je nechte vyplatit v hotovosti na Váš BÚ.

2. Automaticky se zúčastníte zajímavých soutěží o ceny.

3. Díky dotazům k aktuálním tématům budete vždy skvěle informováni.

4. Vaše mínění spoluutváří moderní trendy.

5. Zcela bezplatné členství.

6. Neexistuje povinnost k účasti na průzkumech.

7. Online panel je zcela bez reklam.

8. Vaše data jsou přísně důvěrná.

9. Bezpečný přenos vašich dat (díky SSL šifrování)
Obdržím po vyplnění dotazníku peníze?


Ne, po vyplnění dotazníku neobdržít peníze, ale body. Tyto mohou být po dosažení částky v hodnotě 350 Kč (200 bodů = 350,-) převedeny na Váš bankovní účet. Případně můžete nasbírané body vyměnit v našem shopu za různé atraktivní odměny (např. dárkové poukazy.)
Jak získám body?


Za následující aktivity obdržíte body na Vaše konto:


1. Nová registrace

2. Kompletně vyplněný dotazník

3. Pravidelné akce online panelu

4. Pokud se Váš známý stane členem online panelu
Kolik bodů získám a za co?


Jak často se mohu zúčastnit průzkumu?


Tuto často pokládanou otázku nelze zodpovědět všeobecně. Dle Vašeho profilu (pohlaví, bydliště apod.) budete přizván k účasti na průzkumu. Záleží tedy na požadovaném profilu, zda k účasti budete přizváni nebo ne.
Je členství v online panelu bezplatné?


Ano! Členství v online panelu je naprosto bezplatné a může být kdykoliv ukončeno.
Jakým způsobem je zajištěna bezpečnost mých údajů?


Vámi zadané informace nám budou předány zašifrované a to pomocí technologie SSL (Security Socket Layer). SSL je šifrovací protokol, který jistí komunikační kanál a umožňuje identifikaci serveru. Tato technologie patří k nejlepším, které momentálně existují.
Jak se odhlásím z online panelu?


Pokud nechcete v budoucnu dostávat pozvánky k průzkumům, odhlašte se prosím z online panelu. Za tímto účelem klikněte v položce menu "Můj účet" na kolonku "odhlásit". Neobdržíte pak od nás žádné další e-maily a budete vymazán ze seznamu našich členů.

REGISTRACE: http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=https%3A%2F%2Fwww3%2Emindtake%2Ecom%2Fcz%2Findex%2Ephp%3FpageID%3D100%26canvass%3D3%2D4kyFY%5FIvNSTQLO64Qg6lfw%7E%7E

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti