Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
TomyS
Autor tematu
Příspěvky: 81
Registrován: stř 20. črc 2016 17:12:46
Poděkování: 4 | 2
PAYOUT CASH:  3,58
Hodnocení: 0

Iclub - Investice do kasín

ned 30. říj 2016 7:18:45

Zdravím, rád bych vám představil projekt IClub, kde investujete do licencí kasín. Projekt je v podstatě stejný jako ostatní, kde máte % zhodnocení. Teď je tam licence kasína na 1 měsíc, kde je zhodnocení 10 % vložené investice. - Vložíte peníze a po měsíci získáte zpět vloženou částku + 10 % navíc.
14695595_165944450529327_1423160284993170020_n.jpg

*Zhodnocení se liší, ale stojí za to. (Většinou je to kolem 10 %)
*Proplácí od 1 USD.
*Vklad od 1 USD.
*Vybírat se dá jen na AdVCash, vložit se dá pomocí AdVCash, PerfectMoney, OK Pay, Bitcoin, Ecoin, EXMO. Pokud nemáte některou z peněženek, nevíte jak založit nebo potřebujete pomoci, tak mě klidně kontaktujte. Buď zde do zpráv nebo na facebook - https://www.facebook.com/tom.cana.33

Registrace
Půjdeme na jejich web - http://bit.ly/2ed79Zh (Stačí kliknout na odkaz, přesměruje vás to.) Dáme si web do angličtiny (Nahoře vpravo) poté klikneme na "Sign up", zde vyplníte registrační pole.
Name - Jméno
Surname - Příjmení
Login - Přezdívka, přihlašovací jméno (nickname)
Password - heslo
Repeat Password - heslo znovu.
Po úspěšné registraci a přihlášení
Naše kancelář, menu nebo jak tomu říkáte vypadá nějak takto
Fotka 1 - http://screenshot.cz/U9454/ (Stačí kliknout na odkaz, otevře se vám fotografie)
Fotka 2 - http://screenshot.cz/GITMW/
Na fotografii číslo 2 můžete vidět, že je dostupné kasíno (U vás může být jiné jakmile se totiž naplní investice do kasína, tak se objeví jiné - časem. Takže pokud tam není nic, tak stačí jen počkat. Určitě se nějaké objeví.)
Převod peněz
Naleznete po přihlášení vlevo v menu "Sign up", kde zvolíte typ peněženky a následně částku a provedete převod. Poté už můžete jenom investovat a vydělávat! Výběr probíhá hned pod tlačítkem "Sign up" tudiž "Withdraw", kde zvolíte částku. Zatím je k výběru dostupná pouze AdVCash peněženka (http://bit.ly/2dIdU8o).

V případě jakýkoliv dotazů, připomínek mě můžete kontaktovat zde do zpráv, na emailu - tom.cana@seznam.cz nebo na facebooku - https://www.facebook.com/tom.cana.33


Pokud se zaregistrujete a provedete registraci, tak budu rád, když mě kontaktujete na emailu nebo facebooku.

Doporučuji Websurf,

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti