Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Gods Unchained - www.godsunchained.com

ned 25. srp 2019 21:33:11

!!! Úvodní příspěvek není aktuální, bude upraven brzy, jakmile budu mít rozumné množství tržních dat (začátek března?) !!!
bližší info k současné ziskovosti a vývoji této hry najdete v nedávných příspěvcích

 Gods Unchained
Zdravím,
zhruba před týdnem jsem začal hrát Gods Unchined. Jedná se o karetní hru na první pohled podobnou HearthStone, nicméně mnohem komplexnější a méně náhodnou. Za hrou stojí Coinbase a je vedena bývalým ředitelem Magic the Gathering: Arena (Chris Clay). Karty mají formu tokenů na ETH síti -> je to váš majetek a lze s tím tak nakládat (prodat, darovat, ...) Hra je momentálně v beta verzi, free to play (a opravdu lze reálně hrát zdarma) a do 17. října beží zajímavá promo akce, kvůli které sem postuji – za každou výhru dostanete obchodovatelné GRT tokeny.
 
Jak a kolik si můžete vydělat?
 
1) GRT tokeny
Jak již bylo zmíněno za každou výhru dostanete GRT tokeny (80, zpočátku o něco více), ty lze volně obchodovat, momentální průměrná tržní cena je 0.000017 ETH / token, při předpokladu že budete vyhrávat v 50% zápasů (osobně jsem teď okolo 70%, f2p) lze získat cca 400 tokenů za hodinu, což má dle tržní ceny hodnotu cca 0.0068 ETH (cca 29,5 Kč)
GRT tokeny mají hodnotu protože po skončení promo akce budou slosovány o kosmetické herní věci + unikátní (v turnajích nepovolenou) kartu. Podobná unikátní karta se nedávno vydražila za zhruha 62 000 dolarů.
Osobně jsem si za týden hraní okolo 1,5/den vydělal v přepočtu zhruba 500 Kč, okolo poloviny v ETH (lze směnit na koruny třeba na simplecoin.cz) a zbytek zatím držím v tokenech.
A hra mě baví!
 
Esport
Příští rok je v plánu velký turnaj, na který jde 10% z prodeje karet – v současné době necelého půl milionu dolarů, očekává se přes milion. Každý týden taktéž deset nejlépe umístěných hráčů v žebříčku dostane karty zdarma a ty lze kdykoli prodat (první za 1 ETH = cca 4 350 Kč)
 
Referal
Když váš ref něco koupí za reálné peníze, respektive ETH dostanete 10%
 
Pojďte do toho - registrace zde
 
Pokud máte jakoukoli otázku nebo potřebujete s něčím poradit pošlete mi PM buď zde anebo ještě lépe na herním discordu (nick také Kreur)

EDIT: opraven údaj o konci akce
Naposledy upravil(a) Kreur dne stř 26. úno 2020 13:53:47.

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

pon 27. led 2020 10:17:51

Nedávno ohlášeno první rozširení, zatím bez data. Hra je nyní mnohem stabilnější - řekl bych, že vychytali větsinu bugů. Fuse mechanika stále není hotová (a jakmile bude konečně upravím první post :) )

Doplněno po 8 minutách 8 vteřinách:
Ještě chci zmínit, že vývojáři momentálně věnují celkem hodně usilí tomu jak dostat hru i k lidem, co nevědí co jsou kryptoměny. To může být dost významné, protože drtivá většina populace kryptoměny momentálně nepoužívá a jen vědí, že existuje nějaký bitcoin :D

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

pát 21. úno 2020 14:26:54

Fuse mechanika je od včerejška aktivní. To znamená, že nyní již lze prodávat core karty.

Bohužel tenhle víkend mám tunu plánů, takže detailní podrobnosti + změna úvodního příspěvku bude až v pondělí/úterý.

Prozatím jen stručný návod jak se to používá:
1) Potřebujete 2 identické neobchodovatelné core karty základní (plain) kvality - ty, co jsou z balíčků ve hře.
2) Potřebujete flux - ten získáte za ranked výhry (na legendary jsem potřeboval 7 výher, na common by stačila 1, takže hodně pohodička)
3) Jděte ve hře do forge, vyberte kartu a potvrďte ve hře. Karta vám během chvíle přistane do ETH peněženky, tx fee platí hra. Takhle vypadá tx vytvoření karty (Deuteria)
4) Kartu můžete prodávat na tržištích (ingame, TokenTrove, OpenSea, ...) stejně jako Genesis karty. Tady jsem tu kartu prodal za 0.1999 ETH ($53 dle současného kurzu)

Konečně je funkční fuse mechanika a je to celkem jednoduché na obsluhu! S výjimkou toho, že potřebujete jednorázově cca 1 cent v ETH na to abyste mohli udělit povolení burze za vás prodávat karty ani nepotřebujete mít žádný ETH v peněžence - takže to vypadá ještě lépe než jsem čekal. To, že se mi karta, která není limitovaná a budou se dále objevovat (herně) identické karty prodala za víc jak $50 (a rychle!) mě celkem překvapilo - i když pravda, že je to jedna z oblíbených core karet.

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

stř 26. úno 2020 15:37:03

pokud preferujete video v angličtině před popisem, tady je 10ti minutové shrnutí od tvůrců hry link kdyby byl problém s videem ve fóru zde
Teď se rozepíši trochu podrobněji  :)

Prvně krátké oživení používaných pojmů
vzácnost karty udává jak běžně se vyskytuje a má stupnici Common - Rare - Epic - Legendary (+ Mythic, což jsou karty kterých exituje jen jeden exmplář, nejsou povoleny v turnajích, ale díky mega vzácnosti jsou to žádané sběratelské kousky a jejich tržní cena se nyní pohybuje ve vyšších desítkách tisíc dolarů)
kvalita karty udává její "foilovost" a má pouze vizuální rozdíl při hře. Karta nejnižší kvality dělá z herního hlediska to samé co karta nejvyšší kvality. Stupnice je Plain - Meteorite Iron (Meteorite) - Shadow Quartz (Shadow) - Solor Gold (Gold) - Ethereal Diamond (Diamond) Plain kvalita je specifická pro core set a je to jediná kvalita, která není na blockchainu, pokud máte nějaké karty z genesis setu tak jsou minimálně meteorite kvality. Karet vyšší kvality je menší počet kusů a tudíž jsou sběratelsky cennější. Třeba v genesis setu je Diamond karet pouze 0,2%

Za hraní Gods Unchained dostáváte expy (25 za odehrané kolo a 100 bonus za výhru zápasu, nezávisle na ranku) a za každých 1 000 expů dostanete balíček core karet. (každý 10. a 25. má garantovány karty vyšší vzácnosti) Tyto karty jsou všechny v plain kvalitě (=nejsou na blockchainu) a můžete s nimi okamžitě hrát. Jakmile máte alespoň 2 identické core karty (v plain kvalitě) můžete z nich udělat jednu kartu v meteorite kvalitě (normální "nefoilová" karta, která je na blockchainu a lze ji tudíž libovolně obchodovat) Tento proces je nevratný, takže pokud je to jedna z karet kterou používáte ve svém balíčku doporučuji mít 1 extra.

K tomuto přetvoření plain karet na obchodovatelné meteorite karty slouží ve hře menu forge a spotřebovává surovinu flux v následujícím množství v závislosti na vzácosti karty:
Common - 20 flux / 1 karta
Rare - 40 flux / 1 karta
Epic - 120 flux / 1 karta
Legendary - 200 flux / 1 karta

Flux získáváte za výhry v ranked zápasech a množství závisí na ranku. U každého boha dostanete flux maximálně za 3 výhry denně. V praxi pokud budete na ranku 6/12 a budete vyhrávat 50% zápasů (v pohodě dosažitelné s free startovníma balíčkama - osobně jsem s nima měl okolo tohoto ranku winrate asi 70% když jsem si to zkoušel) a budete chtít hrát jen za jednoho boha tak denně získáte 75 flux, což je dostatečné na to abyste mohli prodávat skoro vše co chcete (bariéra jsou spíše ty 2 identické kopie vzácnějších karet) a potrvá to celkem cca 45 min až hodinu. Pokud byste hráli hardcore tak na nejvyšším ranku když vyhrajete 3 zápasy za každého boha lze získat cca 1 300 flux denně. (ale to je tak na 3-5 hodin + musíte hrát dobře)

Jakmile budete mít dostatek fluxu a vybrané 2 identické core plain karty ze kterých chcete udělat jednu (obchodovatelnou) meteorite kartu a potvrdíte to v ingame forge menu spustí se na straně vývojářů hry proces, který vám do pár minut (ale je to blokchain, takže pokud bude velké vytížení může to chvilku trvat) pošle nově vytvořenou core meteorite kartu (ERC-721 token) do vaší ETH peněženky, kde už s ní můžete nakládat jak uznáte za vhodné.

Ještě důležité upozornění, že core karty a to i ty na blockchinu mouhou být v budoucnu (narozdíl od třeba genesis karet) změněny z herního hlediska v rámci balancování hry.

Kvalifikovaný odhad kolik se tím teď dá vydělat a upravení úvodního příspěvku udělám až bude rozumné množství tržních dat.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
MichaelaPersonalni (1),
Gerisn (47),
Uživatelský avatar
OtaS (15),
MCKiller (8),
roady (1),
FlaneCZ (2),
canall (4),
Lng420 (1),
Wolflovealex (2),
kolomanko (17),
Uživatelský avatar
Wire (2),
Uživatelský avatar
tomisekc (8),
Uživatelský avatar
asmorth (61),
turcelpatrik (4),
Uživatelský avatar
Tronda (1),
xdatalive (33),
Kreur (166),
koska (7),
pitrysek123 (1),
Itchy (5),
Iambackcz (3),
Uživatelský avatar
Hrosskall (3),
Jancik (27),
belsa (1),
rosvit (1),
maxik (5),
kaprthomas (4),
tom45 (1),
KloudaCz (2),
Uživatelský avatar
TnT (1),
Kopr (3),
francinek (3),
pisisin (5),
mario1994 (1),
malin (13),
Mikkasso (3),
Uživatelský avatar
kerensky1 (3),
Uživatelský avatar
Alastaircz (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů