Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Gods Unchained - www.godsunchained.com

ned 25. srp 2019 21:33:11

!!! Úvodní příspěvek není aktuální, bude upraven brzy, jakmile budu mít rozumné množství tržních dat (začátek března?) !!!
bližší info k současné ziskovosti a vývoji této hry najdete v nedávných příspěvcích

 Gods Unchained
Zdravím,
zhruba před týdnem jsem začal hrát Gods Unchined. Jedná se o karetní hru na první pohled podobnou HearthStone, nicméně mnohem komplexnější a méně náhodnou. Za hrou stojí Coinbase a je vedena bývalým ředitelem Magic the Gathering: Arena (Chris Clay). Karty mají formu tokenů na ETH síti -> je to váš majetek a lze s tím tak nakládat (prodat, darovat, ...) Hra je momentálně v beta verzi, free to play (a opravdu lze reálně hrát zdarma) a do 17. října beží zajímavá promo akce, kvůli které sem postuji – za každou výhru dostanete obchodovatelné GRT tokeny.
 
Jak a kolik si můžete vydělat?
 
1) GRT tokeny
Jak již bylo zmíněno za každou výhru dostanete GRT tokeny (80, zpočátku o něco více), ty lze volně obchodovat, momentální průměrná tržní cena je 0.000017 ETH / token, při předpokladu že budete vyhrávat v 50% zápasů (osobně jsem teď okolo 70%, f2p) lze získat cca 400 tokenů za hodinu, což má dle tržní ceny hodnotu cca 0.0068 ETH (cca 29,5 Kč)
GRT tokeny mají hodnotu protože po skončení promo akce budou slosovány o kosmetické herní věci + unikátní (v turnajích nepovolenou) kartu. Podobná unikátní karta se nedávno vydražila za zhruha 62 000 dolarů.
Osobně jsem si za týden hraní okolo 1,5/den vydělal v přepočtu zhruba 500 Kč, okolo poloviny v ETH (lze směnit na koruny třeba na simplecoin.cz) a zbytek zatím držím v tokenech.
A hra mě baví!
 
Esport
Příští rok je v plánu velký turnaj, na který jde 10% z prodeje karet – v současné době necelého půl milionu dolarů, očekává se přes milion. Každý týden taktéž deset nejlépe umístěných hráčů v žebříčku dostane karty zdarma a ty lze kdykoli prodat (první za 1 ETH = cca 4 350 Kč)
 
Referal
Když váš ref něco koupí za reálné peníze, respektive ETH dostanete 10%
 
Pojďte do toho - registrace zde
 
Pokud máte jakoukoli otázku nebo potřebujete s něčím poradit pošlete mi PM buď zde anebo ještě lépe na herním discordu (nick také Kreur)

EDIT: opraven údaj o konci akce
Naposledy upravil(a) Kreur dne stř 26. úno 2020 13:53:47.

 
Gerisn
Příspěvky: 4
Registrován: ned 25. srp 2019 20:34:51
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  2,61
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

stř 28. srp 2019 10:12:10

Zdar 
Dotaz na Kreura, to čemu říkáš GRT tokeny, to jsou ty RAFFLE mince?

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

stř 28. srp 2019 10:53:15

Návod na prodej GRT tokenů na burzách:

hra poté, co linkete peneženku odkazuje na tyto dvě, takže doporučuji prodávat na jedné z nich. Na obou jsem bez problémů prodal GRT tokeny.

https://gu.cards/raffle-exchange
Klikněte na sell coins, kde po linknutí peněženky uvidíte své současné nabídky na burze a můžete zadat novou. Jednoduše zvolte množství tokenů a cenu za jeden a klikněte na continue. Je třeba odsouhlasit 2 transakce - povolení burze vzít si od Vás tokeny výměnou za ETH. Burza se pak snaží prodat vaše tokeny s nějakou přirážkou, kterou má jako zisk. Výhodou je, že je velice příjemná pro kupující, protože nabízí nákup balíčku tokenů pomocí jedné transakce (nižší náklady) a to, že vám dorazí rovnou ETH. Nevýhodou je menší objem transakcí a netransparentní přirážka k ceně, kterou si burza může zvolit jak chce. (vy dostanete to, co jste zadali v prodejní nabídce - řekněme 17 µETH / token ať už to burza prodá za 17, 18 anebo 19 v závislostí na tom o jaký balíček má kupující zájem)

https://gudecks.com/marketplace/raffle
stránka po vás bude chtít hned linknout penženku, načež Vám automaticky zobrazí Vaše aktivní nabídky. Po kliknutí na sell tickets zvolíte množství a cenu za token. Burza si k tomu přidá 3% a po odsouhlasení transakce, která umožní burze prodat Vaše tokeny se to zobrazí přímo v sekci nabídek, která je řazena dle ceny. Na této burze pak kupující kupuje konkrétní nabídku. Výhodami jsou větší objem uskutečněných transakcí, transarentní poplatek pro kupujícího a graf vývoje cen. Nevýhody jsou, že vám dorazí wrapped ETH, který je třeba zkonvertovat na ETH pomocí další transakce a to, že vám může zůstat viset menší množství tokenů na burze když například prodáváte 2130 a někdo koupí 2000. 130 tokenů je extrémně nelukrativní nabídka protože pro kupujícího u 130 tokenů jsou transakční náklady celkem významné -> prodá se jen pod cenou. Nabídku těch zbylých 130 lze zrušit, ale to je transakce z vaší strany.


Obecně k prodeji na burzách - pokud prodáváte poprvé a chcete mít hned nějáký ETH ze hry tak můžete dát cenu 2 µETH pod nejnižší nabídku na gudecks a to se, pokud prodáváte 1000+, většinou prodá velmi rychle, samozřejmě nedostanete optimální množství ETH. Osobně se snažím prodat za víc abych z toho dostal více ETH, což ovšem trvá mnohem déle.
Cena všech transakcí na ETH síťi je gas * gas price, kde gas je složitost operace a gas price je jak velký chcete platit poplatek - to ovlivní rychlost zpracování. U vytvoření prodejní nabídky na burze nehraje moc roli jestli to bude za minutu nebo za půl hodiny, takže doporučuji používat spíše nižší gas price a ušetřit na transakčních nákladech. Nechoďte ovšem pod 1,3 Gwei (Gwei = miliardtina ETH) jinak to může být opravdu pomalé. Průměrná gas price používaná při transakcích na ETH síťi je velmi volatilní, rozumný předpoklad za jak dlouho bude transakce provedena lze zjistit buď přímo v MetaMask při zadávání transakce, když budete chtít editovat gas price anebo na https://ethgasstation.info
Při transakcích rozhodně neměňte gas limit! Ten mají burzy optimalizován tak, aby transakce určitě proběhla a nepoužitý gas se vám stejně vrátí. Měnte pouze gas price.

Pokud chcete poslat prvních 0,001 ETH na pokrytí transakčních nákladů na burze, tak mi poté, co budete mít 10+ výher, pošlete adresu penženky a nick ve hře. (je-li odlišný od toho zde) 10 výher sice ještě není minimálních 1000 tokenů, ale lepší mít na pokrytí nákladů dříve než později.

Doplněno po 11 minutách 6 vteřinách:
@2gerisn: nezkráceně to je Genesis Raffle Token = GRT token, ve hře vypadá jako mince, ješte se lze setkat s pojmenováním raffle ticket atd. Jedna a ta samá věc. Ve hře se načítají a jednou za čas odešlou všem s 1000+ (neodeslanýma) tokenama GRT tokeny do peněženky (címž je opravdu vlastníte) a pak je můžete obchodovat na burze a tím získat ETH.

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

stř 28. srp 2019 15:14:51

Právě jsem si přečetl oficiální oznámení od tvůrců hry, originální znění:

Starting today, we're making an additional update to improve fairness and further disincentive toxic behavior. It is our goal to ensure rewards are only given to honest players, as we're heavily committed to protecting the integrity of the games’ economy.

From now on:
* The number of tokens awarded depends on how long a game lasts.
* If you concede before round 5 you will lose tokens.

We believe these changes will improve the experience for players, and ensure honest actors are fairly rewarded. As always, please let us know if you find us further and help us refine this system so it can help us in our mission to take Gods Unchained truly viral.


počet tokenů za výhru tedy ode dneška závisí na tom jak dlouhý byl daný zápas. (pravděpodobně myšleno v kolech) a pokud se někdo vzdá před 5. kolem (což opravdu nikdo normální neudělá) bude penalizován. Jdu zjistit jaký to má reálný dopad na to kolik se dá vydělat tokenů.

Opět mi, před pár hodinami dorazily tokeny, tentokrát 1606 za ~2,5h hraní (ale mám vysokou výhrovost takže průměr bude méně) uvidíme jak se to změní, pokud nějak. budu informovat.

Doplněno po 44 minutách 32 vteřinách:
podrobnosti jsou v podmíkách (link post #9), TLDR: délka zápasu je nižší z kolo/minut trvání. pokud se soupeř vzdá a zápas trval 7 či méně je tokenů méně, pokud zápas trvá 7 či méně a vyhraje snížením životů soupeře na 0 dostanete stejně tokenů jako doposud, pokud zápas trvá 9 či více dostanete tokenů více. celkově neutrální změna.

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

stř 28. srp 2019 22:30:30

dopad na množství získaných tokenů je cca -5%, mírný pokles, ale nic významného.

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

čtv 29. srp 2019 22:04:11

Dnes se mi na gu.cards doprodala nabídka 8k tokenů po 19 µETH tj. celkem 0,152 ETH. To je zatím čistý zisk 0,213 ETH v peněžence + 4878 GRT tokenů + asi 900 zatím neodeslaných. V přepočtu na Kč už jsem na čtyřciferné částce :) (cca 90% hraní hry, 9% spekulace s GRT na burzách, 1% refové)

O víkendu by měl opět běžet ranked constructed mód, kde je dobré, že čekačí doba na zápas je ze zkušenosti většinou do 10s a nestane se vám, že byste čekali třeba 2 min na nový zápas. Plus dodatečná promo akce, že když vyhrajete dost zápasů dostanete nějaké tokenizované karty (které budou také obchodovatelné) - u toho je ovšem velký náhodný prvek, je obtížné odhadnout reálnou hodnotu a zatím mi nedorazily za poslední víkend - tvůrci hry se omlouvali za zpoždění. Proto tomu prozatím dávám nulovou hodnotu i když to má zajímavý potenciál. Jakmile dorazí a budu vědět více o tom, jak to přesně funguje postnu více informací.
Naposledy upravil(a) Kreur dne čtv 29. srp 2019 22:05:50.

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

pát 30. srp 2019 12:39:44

dodatečná odměna za poslední víkend dorazila, ale jak již bylo zmíněno težké odhadnout tržní hodnotu.

Tento víkend je třeba na dodatečnou odměnu která má tržní hodnotu 50-100 výher, v závislosti víceméně na tom kolik % zápasů vyhráváte (anebo top10 anebo velice vysoké % výher dlouhodobě + 20 výher) takže to asi není tak zajímavé. Pořád ale platí, že čekací doba na nový zápas je většinou <10s a za výhry jsou tokeny.

Doplněno po 3 minutách 19 vteřinách:
doplnění - zmíněný "víkend" je dnes od 13h do pondělí 13h

 
xdatalive
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

pon 02. zář 2019 17:13:41

no tak jsem se konecne dokopal do stahnuti hry, ale zastavilo me to hned pri instalaci, chce to 64bit system... mam dell, 64bit podporuje, ale nechce se mi kvuli tomu prekopavat cele win, bo jedu na 32bit... tak mam smulu

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

čtv 05. zář 2019 13:35:52

Zvýšeno množství tokenů za výhry - nějaké tokeny dostenete už když hra trvá 2 minuty a kola, 100% nyní dostanete pokud hra trvá 5 minut a kol, pak to roste každou minutu o 20% až do 220% při 11 minutách a kolech, poté pomaleji až na maximálních 270% při 20+ minutách a kolech. Nově je tedy maximum tokenů za výhru 216. Současný systém zcela jistě dává více tokenů než ten původní kde bylo množství nezávislé na trvání hry.

Počítám, že se to ovšem projeví na ceně tokenů na burzách, která by měla o něco klesout.

Uživatelský avatar
xdatalive
: 32bit systémy už jsou dnes dost rarita - nezvládají plně využít ani 4GB paměti přičemž dnes už bych řekl, že je standart 8GB i u kancelářských počítačů, hra mi běží i na cca 7 let starém záložním kompu.

Doplněno po 7 minutách 24 vteřinách:
+ zrušen postih za to, když vám spadne hra méně než 5 min po začátku zápasu (konečně)

 
xdatalive
Příspěvky: 855
Registrován: pon 04. čer 2018 11:50:34
Poděkování: 1 | 1
PAYOUT CASH:  714,57
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

čtv 05. zář 2019 15:15:43

Kreur píše:
Uživatelský avatar
xdatalive
: 32bit systémy už jsou dnes dost rarita - nezvládají plně využít ani 4GB paměti přičemž dnes už bych řekl, že je standart 8GB i u kancelářských počítačů, hra mi běží i na cca 7 let starém záložním kompu.
vim vim... me oboji v poho zvladne 64bit, ale znamena to prekopat celej system, ja pouzivam jinsi veci kde je to potreba mit takhle, ale je to skoda no ;) 

 
Kreur
Autor tematu
Příspěvky: 127
Registrován: ned 25. srp 2019 18:45:35
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  179,73
Hodnocení: 0

Re: Gods Unchained - www.godsunchained.com

úte 10. zář 2019 13:58:42

V reakci na změny v tom kolik je GRT za výhru (zvýšilo se) došlo k očekávanému, zhruba proporcionálnímu poklesu ceny GRT na burzách. celkově je nyní ziskovost cca stejná, možná drobně vyšší.

Od začátku jsem si tím zatím vydělal 0,62 ETH (~2 620 Kč)

Ukončení bety a release hry je plánován někdy koncem tohoto roku.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Uživatelský avatar
MichaelaPersonalni (1),
Gerisn (47),
Uživatelský avatar
OtaS (15),
MCKiller (8),
roady (1),
FlaneCZ (2),
canall (4),
Lng420 (1),
Wolflovealex (2),
kolomanko (17),
Uživatelský avatar
Wire (2),
Uživatelský avatar
tomisekc (8),
Uživatelský avatar
asmorth (61),
turcelpatrik (4),
Uživatelský avatar
Tronda (1),
xdatalive (33),
Kreur (166),
koska (7),
pitrysek123 (1),
Itchy (5),
Iambackcz (3),
Uživatelský avatar
Hrosskall (3),
Jancik (27),
belsa (1),
rosvit (1),
maxik (5),
kaprthomas (4),
tom45 (1),
KloudaCz (2),
Uživatelský avatar
TnT (1),
Kopr (3),
francinek (3),
pisisin (5),
mario1994 (1),
malin (13),
Mikkasso (3),
Uživatelský avatar
kerensky1 (3),
Uživatelský avatar
Alastaircz (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů