Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
Itchy
Autor tematu
Příspěvky: 365
Registrován: čtv 28. úno 2013 16:29:33
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  53,98
Hodnocení: 0

FermaSosedi

sob 27. čer 2015 22:08:56

FermaSosedi

Jedna se o hru, kde budujete vlastni virtualni farmu a pestujete zvirata (nejen zvirata), prodavate produkty anebo je dale zpracovavate a prodavate za vice.. Hra funguje uz skoro 4,5 roku a vyplatila 140 milionu rublu.

Jak zacit?
Na zacatku hry dostanete pole a kurnik. Na poli vypestujete obili, nakrmite slepici a za 12 hodin sklidite vajicko. Kazdou akci take sbirate zkusenosti a tim muzete rozsirovat svoji farmu. Pozdeji muzete koupit prasata, ovce, kravy, kone a slona. A jeste pozdeji muzete koupit fabriky a vyrabet treba testo.

Casova narocnost hry
Par minut denne, nicmene neni podminkou hrat porad, kazde zvire ma svou produkci 60 ks a jestli to sklidite 2x denne anebo jednou za tyden, nic se nezmeni. Rychlejsi hrani - rychlejsi profit.

Vynosnost hry
Ze zacatku mate k dispozici jenom slepice. Kazda slepice snese 60 vajec ktere prodate s profitem 1 rublu na slepici. Prase ma pak vynosnost 2 rubly, ovce 4, krava 8 atd. Od 20 levelu muzete budovat take tovarny.

Setric casu:
Ve hre si muzete zakliknout policko, ze chcete nakrmit/sklidit vsechny zvirata jednim kliknutim, nemusite na kazde zvire klikat zvlast, ale da to trochu mene zkusenosti.

Vyplaty
Vyplata probiha do nekolika hodin od vyzadani na Qiwi, Payeer, Yandex

Posledni Platby:
Obrázek

REGISTRACE ZDE

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Itchy (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 1 host