Clicky

Denně toto forum navštíví 2000-4000 lidí. Průměrná doba strávená jedním návštěvníkem na fóru činí kolem 10 minut. Jeden návštěvník si v průměru prohlídne 3 témata, ve kterých si průměrně přečte 2 stránky s příspěvky.

 
Roddick92
Autor tematu
Příspěvky: 120
Registrován: sob 08. úno 2014 14:50:10
Poděkování: 0 | 2
PAYOUT CASH:  116,89
Hodnocení: 0

Dialog.stenmark.cz

sob 03. zář 2016 13:28:53

Ve zkratce privátní dotazníkový panel, jak jistě víte, jeden z mála věcí co na internetu funguje. :)

Další info :
nabízím Vám zcela bezplatnou účast v privátním projektu :
http://dialog.stemmark.cz/
spadající pod STEM/MARK Chlumčanského 497/5, 180 00 Praha 8.
Tedy druhou největší českou společnost v oblasti marketingových výzkumů.

Jistojistě jste o této společnosti již slyšeli z TV pokud sledujete zprávy, politické dění např. ohledně aktuální preference volebních stran atp.

Registrace je zcela triviální a zabere méně než dvě minuty.
V současné době je v privátním panelu (nelze se na něj registrovat jinak než na pozvánku - není veřejný) 8000 respondentů, kteří vyplnily již téměř 80.000 dotazníků.

Jak to funguje?

Při registraci si zvolíte zda se chcete účastnit pouze webových či případně i telefonických dotazníků (větší odměna pro Vás).

Podle Vaší preference Vám odešleme E-mail s odkazem na výzkum, nebo Vám zavolá náš operátor.

Vyplníte dotazník!

Kdykoliv ve svém volném čase budete online vyplňovat dotazníky na rozmanitá témata. Případně Vás požádá o rozhovor náš operátor. Online dotazník i rozhovor lze v jakékoliv fázi přerušit a pak navázat, kde jste skončili.

Získáte odměnu!

Ať už za vyplnění dotazníku, registraci nebo výhru v soutěži – sbírat S/Majlíky (naši fiktivní měnu) můžete mnoha způsoby. Získané S/Majlíky můžete proměnit na peníze a nechat vyplatit na účet, nebo věnovat na charitu. Již za pouhou registraci získáte 200 S/Majlíků.

Několikrát do roka, probíhá soutěž o velmi hodnotné ceny. Viz přiložený screen. Kdy jsou vylosováni výherci, v případě zapojení vícero členů rodiny např 5 je z hlediska pravděpodobnosti zisk nějaké ceny z losování 100:1 což není zas tak nereálné, když vezmeme v potaz skutečnost žešance na to, že chytneme 4.pořádí ve sportce kde je průměrná výhra okolo 600 Kč je šance z matematického hlediska 516:1 ...

Jinak jak je avizováno na začátku, vyplnujete placené dotazníky. A v meziobdobí probíhájí různé soutěže.

V případě eventuálního zájmu,dotazu mi napište zprávu či přímo email, což je jediná věc kterou mi stačí sdělit, žádné jiné interní informace jako jméno a příjmení RČ atd.nepotřebuji.

Je dosti možné, že se registrace brzo uzavřou, proto neváhejte! Účast 15+
Přílohy
ATI.jpg

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

Windicz (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host