Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

Tronda
Autor tematu
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  5,44
Hodnocení: 0

chestnaiaptica.ru

stř 10. pro 2014 18:43:24

Nová ruská hra na způsob golden chase.

Kupujete ptáky, kteří vám snášejí vejce, která prodáváte.
Výběr na Payeer.
Nyní zajímavé bonusy za registraci. +55% při první investici (není nutná).

Navíc denní bonus, hodinový bonus a 15minutový bonus !!!

Pokud chcete vyzkoušet, budu rád, když se regnete pod mým linkem. Díky!

http://chestnaiaptica.ru/?i=1652

Tronda
Autor tematu
Poděkování: 1 | 0
PAYOUT CASH:  5,44
Hodnocení: 0

Re: chestnaiaptica.ru

pon 08. úno 2016 8:23:02

Ahoj všem, mám prosbu.

Už více než rok a půl hraju tuto farmu a stále spolehlivě vyplácí. Nyní tam mám našetřeno pře 4500 rublů.
Tato hra ovšem vyplácí pouze 50% vašeho vkladu a vkladu vašich referalů.

Je tu však možnost zakoupit si za 100 rublů autoreferala, který vám vydělává 0,08 rublu za hodinu. Z toho jde půlka na vývod a půlka na nákup. To znamená, že každou hodinu máte 0,04 rublu na vývod, který si můžete vybrat!
Návratnost investice tedy zhruba 100 dní.
Jakmile máte tři autoreferaly, můžete si koupit za 500 rublů superautoreferala, který vám vydělává 0,8 rublu za hodinu. Zase půlka na vývod, půlka na nákup. Návratnost investice 52 dní.

Nákup těchto referalů probíhá tak, že zašlete cenu za autoreferaly (podle toho, kolik jich chcete) na payeer účet admina a do zprávy zadáte svůj Login a připíšete „na avtoreferala“.

Pokud máte nějakou tu stovku rublů na Payeeru volnou, budu moc rád, pokud se pode mne zaregistrujete (link výše) a autoreferaly si koupíte.
Nabízím refback 50% z toho, kolik si díky vám budu moci vybrat, budu zasílat jednou týdně, takže návrat vaší investice bude ještě rychlejší.

Pokud potřebujete poradit, pište PM.

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma