Clicky

Jsme československá komunita lidí se zájmem o různé formy online podnikání, investic, kryptoměny a jiné formy internetového výdělku.

 
chons
Autor tematu
Příspěvky: 58
Registrován: stř 10. zář 2014 12:55:45
Poděkování: 0 | 0
PAYOUT CASH:  0,00
Hodnocení: 0

Bitplastic

sob 25. říj 2014 10:39:01

Ahoj, rád bych vám představil Bitplastic.

Plně funkční Bitcoin e-Wallet pro všechny vaše platební potřeby!

Vychutnejte si extrémní snadnost používání a bezpečí s naším jednoduchým, intuitivním, ale výkonným Bitcoin Walletem. Můžete ukládat své finanční prostředky v Bitcoin nebo USD. Vybrat peníze na vaší debetní kartu kdykoli, nebo automaticky odeslat na Bitcoin adresu.

BitPlastic e-Wallet je chráněn proti útokům hackerů extrémě silným šifrováním a více přihlašovacími kroky.

Navrhli jsme náš Bitcoin Wallet pro maximální jednoduchost použití. Ať už jste Bitcoin veteránanebo nováček, shledáte náši e-peněženku intuitivní, uživatelsky přívětivou a nabitý výkonnými funkcemi.

Můžete převádět prostředky z Bitcoin Wallet na Vaší Bitcoin debetní kartu a získat peníze na svojí e-peněženku Bitcoin Shopping Card.
Další výhodou Bitplastic je, že po registraci získáte 10% slevu na webhosting, který je naprosto anonymní! Potřebujete offshore Cpanel, VPS nebo dedikovaný server? Nabízíme místa po celém světě, včetně Velké Británie, Ruska, Švýcarska, Nizozemí, Islandu, Švédska a další. Naše Bitcoin VPS a Bitcoin Dedikované servery jsou rychlé, robustní, bezpečné a anonymní. Potřebujete Bitcoin web hosting?


Registrace: http://1url.cz/UDgs

Seznam posledních 255 uživatelů, kteří navštívili toto téma

chons (1)

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti